Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Srednjobanatski okrug 2017/18. M2

последно ажурирање21.04.2018 18:40:42, Creator/Last Upload: sahovski savez vojvodine

Распоред

КолоДатумВреме
12018/04/2115:30
22018/04/2116:00
32018/04/2116:30
42018/04/2117:00
52018/04/2117:30
62018/04/2118:00
72018/04/2118:30
Advertisement