Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

JUDUCA Panama 2018 Torneo Individual Masculino

последно ажурирање19.04.2018 19:55:03, Creator/Last Upload: pepecarrillo

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
4FMFuentes Adrian6600875PAN2210
3Chaves Sanchez Gabriel A6502180CRC2086
2CMFernandez Sibaja Felipe J6503519CRC2053
7Guzman Oswaldo7300930GUA2015
6Delgado Aris6600832PAN1987
5CMMaradiaga Elmer8403282HON1420
1Martinez Carlos Manuel6106935NIC0