Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

JUDUCA Panama 2018 torneo Individual Femenino

последно ажурирање19.04.2018 20:01:00, Creator/Last Upload: pepecarrillo

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
2Moraga Maria6102115NCA1725
1Zavala Galindo Alejandra Beatriz6703089ESA1713
4Nunez Gonzalez Joshebeth Elena6505694CRC1640
6Gonzalez Emily6603599PAN1329
5Esquivel Angie6602843PAN1233
3Garcia DixieHON0
Advertisement