Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor ŠSLK družstev mladších žáků 2018

Poslední aktualizace14.04.2018 15:46:38, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  4. ŠK ZIKUDA Turnov A (Rtg prům.:1078, PH 1: 12 / PH 2: 69)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Koreň Štěpán1150CZE2371908700½½0113,071210
2Nožička Kryštof1122CZE237189431½110104,571123
3Táborský Václav1136CZE10100114,071141
4Stach Vojtěch1000CZE10100114,071041
5Stach Daniel1000CZE10101115,071076
6Bucková Barbora1057CZE000,021031
7Kosařová Eliška1000CZE111115,051000

Info o hráči

Koreň Štěpán 1150 CZE Rp:1137
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
154Hájek Jiří1000CZE3,0w 01
248Papoušek Michal1556CZE5,0s 01
313Hanuš Michal1032CZE2,5w ½1
47Maršík Ondřej1181CZE2,5s ½1
51Finěk Václav1700CZE7,0w 01
627Mikula Ondřej1000CZE1,0s 11
742Lhota Marek1000CZE0,0w 11
Nožička Kryštof 1122 CZE Rp:1225
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
155Trmal Michal1000CZE4,5s 12
249Sichrovský Filip1194CZE6,5w ½2
314Krob Jan1000CZE3,0s 12
48Bělaška Václav1158CZE4,0w 12
52Fotr Michal1439CZE5,0s 02
679Sochor Antonín1000CZE3,0w 12
743Jína Daniel1072CZE4,0s 02
Táborský Václav 1136 CZE Rp:1217
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
156Fafala Lukáš1000CZE1,0w 13
250Gorej Vojtěch1310CZE6,0s 03
315Tuma Samuel1000CZE4,0w 13
49Halama Tomáš1103CZE4,0s 03
53Hauser Matthias1370CZE6,5w 03
680Mocková Hana1000CZE0,0s 13
744Čermák Petr1205CZE3,0w 13
Stach Vojtěch 1000 CZE Rp:1091
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
157Hůlka Vít1000CZE3,0s 14
251Semak David1000CZE3,5w 04
316Gavrun Samuel1000CZE2,0s 14
410Bělaška Adam1000CZE6,0w 04
54Pustka Adam1286CZE7,0s 04
681Ryglová Tereza1000CZE2,0w 14
745Lhota Jan1000CZE0,0s 14
Stach Daniel 1000 CZE Rp:1228
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
177Roh Kryštof1000CZE2,0w 15
252Zákutný František1236CZE5,0s 05
317Tuma Daniel1000CZE2,5w 15
411Janáček Vojtěch1044CZE3,0s 05
55Jirásek Oskar1250CZE6,0w 15
683Floriánová Barbora1000CZE3,0s 15
746Osmíková Kateřina1000CZE0,0w 15
Bucková Barbora 1057 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
253Kulašová Nikola1062CZE7,0w 06
56Gavrunová Marie1000CZE5,0s 06
Kosařová Eliška 1000 CZE Rp:1800
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
158Naumanová Věra1000CZE3,0s 16
318Pustková Veronika1000CZE2,5s 16
412Panušková Tereza1000CZE2,0w 16
684Brožová Kateřina1000CZE0,0w 16
747Šafra Jakub1000CZE0,5s 16

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/04/14
Šach.6  ŠK ZIKUDA Turnov AELO-12  ZŠ Náměstí Míru SmetankaELO5 : 1
6.1
Koreň, Štěpán
1150-
Hájek, Jiří
10000 - 1
6.2
Nožička, Kryštof
1122-
Trmal, Michal
10001 - 0
6.3
Táborský, Václav
1136-
Fafala, Lukáš
10001 - 0
6.4
Stach, Vojtěch
1000-
Hůlka, Vít
10001 - 0
6.5
Stach, Daniel
1000-
Roh, Kryštof
10001 - 0
6.6
Kosařová, Eliška
1000-
Naumanová, Věra
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/04/14
Šach.3  1.Novoborský ŠK "A"ELO-6  ŠK ZIKUDA Turnov AELO5½: ½
3.1
Papoušek, Michal
1556-
Koreň, Štěpán
11501 - 0
3.2
Sichrovský, Filip
1194-
Nožička, Kryštof
1122½ - ½
3.3
Gorej, Vojtěch
1310-
Táborský, Václav
11361 - 0
3.4
Semak, David
1000-
Stach, Vojtěch
10001 - 0
3.5
Zákutný, František
1236-
Stach, Daniel
10001 - 0
3.6
Kulašová, Nikola
1062-
Bucková, Barbora
10571 - 0
3. Kolo Datum kola 2018/04/14
Šach.6  ŠK ZIKUDA Turnov AELO-10  Desko Liberec CELO5½: ½
4.1
Koreň, Štěpán
1150-
Hanuš, Michal
1032½ - ½
4.2
Nožička, Kryštof
1122-
Krob, Jan
10001 - 0
4.3
Táborský, Václav
1136-
Tuma, Samuel
10001 - 0
4.4
Stach, Vojtěch
1000-
Gavrun, Samuel
10001 - 0
4.5
Stach, Daniel
1000-
Tuma, Daniel
10001 - 0
4.6
Kosařová, Eliška
1000-
Pustková, Veronika
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2018/04/14
Šach.5  Desko Liberec BELO-6  ŠK ZIKUDA Turnov AELO3½:2½
3.1
Maršík, Ondřej
1181-
Koreň, Štěpán
1150½ - ½
3.2
Bělaška, Václav
1158-
Nožička, Kryštof
11220 - 1
3.3
Halama, Tomáš
1103-
Táborský, Václav
11361 - 0
3.4
Bělaška, Adam
1000-
Stach, Vojtěch
10001 - 0
3.5
Janáček, Vojtěch
1044-
Stach, Daniel
10001 - 0
3.6
Panušková, Tereza
1000-
Kosařová, Eliška
10000 - 1
5. Kolo Datum kola 2018/04/14
Šach.6  ŠK ZIKUDA Turnov AELO-1  Desko Liberec AELO1 : 5
1.1
Koreň, Štěpán
1150-
Finěk, Václav
17000 - 1
1.2
Nožička, Kryštof
1122-
Fotr, Michal
14390 - 1
1.3
Táborský, Václav
1136-
Hauser, Matthias
13700 - 1
1.4
Stach, Vojtěch
1000-
Pustka, Adam
12860 - 1
1.5
Stach, Daniel
1000-
Jirásek, Oskar
12501 - 0
1.6
Bucková, Barbora
1057-
Gavrunová, Marie
10000 - 1
6. Kolo Datum kola 2018/04/14
Šach.11  ŠK ZIKUDA Turnov BELO-6  ŠK ZIKUDA Turnov AELO0 : 6
5.1
Mikula, Ondřej
1000-
Koreň, Štěpán
11500 - 1
5.2
Sochor, Antonín
1000-
Nožička, Kryštof
11220 - 1
5.3
Mocková, Hana
1000-
Táborský, Václav
11360 - 1
5.4
Ryglová, Tereza
1000-
Stach, Vojtěch
10000 - 1
5.5
Floriánová, Barbora
1000-
Stach, Daniel
10000 - 1
5.6
Brožová, Kateřina
1000-
Kosařová, Eliška
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2018/04/14
Šach.6  ŠK ZIKUDA Turnov AELO-7  ŠK Libštát z.s. "B"ELO5 : 1
4.1
Koreň, Štěpán
1150-
Lhota, Marek
10001 - 0
4.2
Nožička, Kryštof
1122-
Jína, Daniel
10720 - 1
4.3
Táborský, Václav
1136-
Čermák, Petr
12051 - 0
4.4
Stach, Vojtěch
1000-
Lhota, Jan
10001 - 0
4.5
Stach, Daniel
1000-
Osmíková, Kateřina
10001 - 0
4.6
Kosařová, Eliška
1000-
Šafra, Jakub
10001 - 0