O Znojemského rytíře 2018

OrganizátorSK GPOA Znojmo a Vinařství rodiny Adámkových
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Anna Adámková
Hlavní rozhodčíRadek Skoumal
RozhodčíZdeněk Molík, Milan Březovský
Bedenkzeit2x15min
MístoZnojmo
Výpočet ratingu-
Datum2018/04/21
Ø ELO turnaje1068
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace21.04.2018 21:37:13, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Zeleny Ondrej23708077CZE1533Sk Caissa Trebic Z.S.
2Vylicil Adam23717556CZE1431T.J. Sokol Morkovice
3Stoudek Michal23703415CZE1260Sk Lokomotiva Brno, Z.S.
4Perinkova KarolinaCZE1250Gpoa Znojmo, Spolek
5Molik JakubCZE1161Gpoa Znojmo, Spolek
6Nemec VitCZE1150Optika Medek Tj Hodonice
7Jordan PavelCZE1144Gpoa Znojmo, Spolek
8Michalica Krystof DavidCZE1134Gpoa Znojmo, Spolek
9Perina JanCZE1113Galerie Zavodny Mikulov
10Molik OndrejCZE1085Gpoa Znojmo, Spolek
11Ljubicic LukaCZE1073Gpoa Znojmo, Spolek
12Frk Tomas390534CZE1064Gpoa Znojmo, Spolek
13Havelka Ales23719141CZE1050Gambit Jihlava
14Boril TadeasCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
15Chudejova LucieCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
16Cucka AdamCZE1000ZS Mladeze
17Davidova BaraCZE1000Gpoa Znojmo, Spolek
18Dohnal RadekCZE1000ZS Dobsice
19Fafilek TadeasCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
20Fichtl OndrejCZE1000Galerie Zavodny Mikulov
21Hladky Mikulas23720476CZE1000Sk Lokomotiva Brno, Z.S.
22Jansky AdamCZE1000Sk Duras Bvk
23Konvalina LukasCZE1000ZS Dobsice
24Kortan DaliborCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
25Kruzikova EliskaCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
26Kutlak FilipCZE1000Gpoa Znojmo, Spolek
27Nekula PavelCZE1000ZS Sumna
28Nemec PetrCZE1000Optika Medek Tj Hodonice
29Paulenka AdamCZE1000Gpoa Znojmo, Spolek
30Perinova AnnaCZE1000Galerie Zavodny Mikulov
31Prochazka ReneCZE1000ZS Mladeze
32Ridky FrantisekCZE1000ZS Dobsice
33Svagr DanielCZE1000Sachy Zastavka
34Svetlik TomasCZE1000ZS Sumna
35Vesely JiriCZE1000ZS Dobsice
36Zapletal MilanCZE1000ZS Dobsice