Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Paluska Karol 14255 1 - 0 Compel Daniel 14342
243Smaho Timur 1000 1 - 05 Havalda Samuel 14531
39Sahidi Sear 11295 1 - 05 Rak Martin 12196
45Smidova Michaela 13984 1 - 04 Majtan Teo Jan 100034
57Malaschitz Teodor 11824 1 - 04 Rowley Thomas 100040
630Krasnansky Radovan 10004 0 - 14 Sahidi Shabir 11538
748Zalesky Daniel 10004 0 - 14 Kyselica Daniel 108910
811Havaldova Natalia 10794 0 - 14 Krajsa Roman 100052
914Krupa Andrej 1003 1 - 03 Kaiser Daniel 14144
1013Jursa Juraj 10283 1 - 0 Nedoba Jakub 100035
1137Novak Peter 10003 1 - 03 Iakovlieva Sofia 100022
1238Novak Tomas 10003 0 - 13 Joniak Lukas 100024
1339Pekar Juraj 10003 1 - 03 Kersten Martin 100026
1427Krajci Damian 10003 0 - 13 Suchanek Jakub 100044
1531Krisko Vladimir 10003 1 - 03 Szarka Tomas 100046
1642Skripecky Marek 10003 0 - 13 Krupa Martin 100032
1751Petrinec Simon 10003 1 - 03 Novak Jaroslav 100036
1815Sun Martin 10022 1 - 02 Kapolkova Alzbeta 100053
1917Grosz Henrich 10002 ½ - ½2 Livnansky Michal 100033
2025Jursova Elena 10002 1 - 02 Hamid Hanka Leila 100018
2149Novak Michal 02 1 - 02 Hrtko Dalibor Jakub 100020
2221Hudcovsky Tomas Jan 10002 0 - 12 Kapolkova Greta 138854
2345Szarka Richard 10002 0 - 1 Krajsa Lucas 100029
2412Novak Pavol 1029 ½ - ½ Pastor Milan 050
2528Krajcir Alex 1000 1 - 0 Jancovic Jakub 100023
2641Skripecka Alina 10001 ½ - ½ Szarka Viktor 100047
2716Davidovic Marco 10001 1 voľno
2819Hanusek Filip 10000 0 nežrebovaný

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Compel Daniel 14345 ½ - ½5 Smaho Timur 100043
252Krajsa Roman 10004 0 - 14 Havalda Samuel 14531
38Sahidi Shabir 11534 0 - 14 Paluska Karol 14253
46Rak Martin 12194 1 - 04 Malaschitz Teodor 11827
535Nedoba Jakub 1000 0 - 14 Sahidi Sear 11299
64Kaiser Daniel 14143 0 - 13 Krasnansky Radovan 100030
736Novak Jaroslav 10003 0 - 13 Smidova Michaela 13985
810Kyselica Daniel 10893 1 - 03 Krajci Damian 100027
932Krupa Martin 10003 0 - 13 Havaldova Natalia 107911
1040Rowley Thomas 10003 1 - 03 Jursa Juraj 102813
1124Joniak Lukas 10003 0 - 13 Zalesky Daniel 100048
1226Kersten Martin 10003 0 - 13 Majtan Teo Jan 100034
1344Suchanek Jakub 10003 0 - 1 Krupa Andrej 100314
1418Hamid Hanka Leila 10002 0 - 12 Pekar Juraj 100039
1520Hrtko Dalibor Jakub 10002 0 - 12 Skripecky Marek 100042
1638Novak Tomas 10002 1 - 02 Hudcovsky Tomas Jan 100021
1722Iakovlieva Sofia 10002 1 - 02 Novak Michal 049
1846Szarka Tomas 10002 1 - 02 Jursova Elena 100025
1954Kapolkova Greta 13882 0 - 12 Krisko Vladimir 100031
2033Livnansky Michal 10002 0 - 12 Petrinec Simon 100051
2153Kapolkova Alzbeta 10002 0 - 12 Novak Peter 100037
2212Novak Pavol 1029 0 - 11 Sun Martin 100215
2328Krajcir Alex 10001 ½ - ½ Grosz Henrich 100017
2416Davidovic Marco 10001 0 - 11 Szarka Richard 100045
2547Szarka Viktor 10001 ½ - ½1 Krajsa Lucas 100029
2623Jancovic Jakub 1000½ 1 - 01 Skripecka Alina 100041
2750Pastor Milan 0½ 1 voľno
2819Hanusek Filip 10000 0 nežrebovaný

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Havalda Samuel 14534 0 - 14 Compel Daniel 14342
25Smidova Michaela 13983 0 - 14 Smaho Timur 100043
33Paluska Karol 14253 1 - 03 Kyselica Daniel 108910
411Havaldova Natalia 10793 0 - 13 Rak Martin 12196
513Jursa Juraj 10283 0 - 13 Malaschitz Teodor 11827
627Krajci Damian 10003 0 - 13 Sahidi Shabir 11538
79Sahidi Sear 11293 1 - 03 Rowley Thomas 100040
852Krajsa Roman 10003 1 - 0 Krupa Andrej 100314
935Nedoba Jakub 1000 1 - 02 Iakovlieva Sofia 100022
1037Novak Peter 10002 0 - 12 Kaiser Daniel 14144
1139Pekar Juraj 10002 0 - 12 Joniak Lukas 100024
1225Jursova Elena 10002 0 - 12 Novak Jaroslav 100036
1342Skripecky Marek 10002 0 - 12 Kersten Martin 100026
1454Kapolkova Greta 13882 0 - 12 Krasnansky Radovan 100030
1531Krisko Vladimir 10002 0 - 12 Suchanek Jakub 100044
1651Petrinec Simon 10002 0 - 12 Krupa Martin 100032
1734Majtan Teo Jan 10002 1 - 02 Szarka Tomas 100046
1817Grosz Henrich 1000 0 - 12 Zalesky Daniel 100048
1915Sun Martin 10021 0 - 11 Livnansky Michal 100033
2016Davidovic Marco 10001 0 - 11 Novak Tomas 100038
2141Skripecka Alina 10001 0 - 11 Hamid Hanka Leila 100018
2247Szarka Viktor 10001 0 - 11 Hrtko Dalibor Jakub 100020
2321Hudcovsky Tomas Jan 10001 1 - 01 Szarka Richard 100045
2449Novak Michal 01 1 - 01 Krajcir Alex 100028
2550Pastor Milan 0½ 0 - 11 Kapolkova Alzbeta 100053
2623Jancovic Jakub 1000½ 0 - 1½ Novak Pavol 102912
2729Krajsa Lucas 10000 1 voľno
2819Hanusek Filip 10000 0 nežrebovaný

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
17Malaschitz Teodor 11823 0 - 13 Havalda Samuel 14531
22Compel Daniel 14343 1 - 03 Rowley Thomas 100040
343Smaho Timur 10003 1 - 03 Paluska Karol 14253
44Kaiser Daniel 14142 0 - 12 Krajci Damian 100027
524Joniak Lukas 10002 0 - 12 Smidova Michaela 13985
66Rak Martin 12192 1 - 02 Pekar Juraj 100039
78Sahidi Shabir 11532 1 - 02 Novak Peter 100037
846Szarka Tomas 10002 0 - 12 Sahidi Sear 11299
910Kyselica Daniel 10892 1 - 02 Petrinec Simon 100051
1044Suchanek Jakub 10002 0 - 12 Havaldova Natalia 107911
1148Zalesky Daniel 10002 0 - 12 Jursa Juraj 102813
1222Iakovlieva Sofia 10002 0 - 12 Krajsa Roman 100052
1314Krupa Andrej 1003 1 - 01 Davidovic Marco 100016
1418Hamid Hanka Leila 10001 0 - 1 Nedoba Jakub 100035
1520Hrtko Dalibor Jakub 10001 0 - 11 Majtan Teo Jan 100034
1636Novak Jaroslav 10001 1 - 01 Hudcovsky Tomas Jan 100021
1738Novak Tomas 10001 0 - 11 Jursova Elena 100025
1826Kersten Martin 10001 1 - 01 Skripecka Alina 100041
1928Krajcir Alex 10001 0 - 11 Skripecky Marek 100042
2030Krasnansky Radovan 10001 1 - 01 Szarka Viktor 100047
2153Kapolkova Alzbeta 10001 0 - 11 Krisko Vladimir 100031
2232Krupa Martin 10001 1 - 01 Novak Michal 049
2333Livnansky Michal 10001 0 - 11 Kapolkova Greta 138854
2412Novak Pavol 1029½ 0 - 1½ Grosz Henrich 100017
2529Krajsa Lucas 10000 0 - 10 Sun Martin 100215
2645Szarka Richard 10000 1 - 00 Hanusek Filip 100019
2750Pastor Milan 00 ½ - ½0 Jancovic Jakub 100023

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Havalda Samuel 14532 1 - 02 Sahidi Shabir 11538
29Sahidi Sear 11292 0 - 12 Compel Daniel 14342
33Paluska Karol 14252 1 - 02 Iakovlieva Sofia 100022
440Rowley Thomas 10002 1 - 02 Kaiser Daniel 14144
543Smaho Timur 10002 1 - 02 Rak Martin 12196
67Malaschitz Teodor 11822 1 - 02 Szarka Tomas 100046
75Smidova Michaela 13981 1 - 01 Krupa Martin 100032
834Majtan Teo Jan 10001 0 - 11 Kyselica Daniel 108910
911Havaldova Natalia 10791 1 - 01 Novak Tomas 100038
1013Jursa Juraj 10281 1 - 01 Novak Jaroslav 100036
1135Nedoba Jakub 10001 ½ - ½1 Krupa Andrej 100314
1237Novak Peter 10001 1 - 01 Hamid Hanka Leila 100018
1339Pekar Juraj 10001 1 - 01 Hrtko Dalibor Jakub 100020
1442Skripecky Marek 10001 0 - 11 Joniak Lukas 100024
1525Jursova Elena 10001 0 - 11 Suchanek Jakub 100044
1648Zalesky Daniel 10001 1 - 01 Kersten Martin 100026
1727Krajci Damian 10001 1 - 01 Novak Michal 049
1851Petrinec Simon 10001 1 - 01 Krasnansky Radovan 100030
1931Krisko Vladimir 10001 0 - 11 Krajsa Roman 100052
2017Grosz Henrich 10000 ½ - ½½ Davidovic Marco 100016
2141Skripecka Alina 1000½ ½ - ½0 Novak Pavol 102912
2219Hanusek Filip 10000 0 - 10 Livnansky Michal 100033
2321Hudcovsky Tomas Jan 10000 1 - 00 Pastor Milan 050
2423Jancovic Jakub 10000 0 - 10 Kapolkova Alzbeta 100053
2545Szarka Richard 10000 0 - 10 Krajcir Alex 100028
2629Krajsa Lucas 10000 0 - 10 Kapolkova Greta 138854
2747Szarka Viktor 10000 1 voľno
2815Sun Martin 10020 0 nežrebovaný

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
124Joniak Lukas 10001 0 - 11 Havalda Samuel 14531
22Compel Daniel 14341 1 - 01 Jursova Elena 100025
338Novak Tomas 10001 0 - 11 Paluska Karol 14253
44Kaiser Daniel 14141 1 - 01 Nedoba Jakub 100035
540Rowley Thomas 10001 1 - 01 Smidova Michaela 13985
66Rak Martin 12191 1 - 01 Novak Peter 100037
742Skripecky Marek 10001 0 - 11 Malaschitz Teodor 11827
88Sahidi Shabir 11531 1 - 01 Pekar Juraj 100039
944Suchanek Jakub 10001 0 - 11 Sahidi Sear 11299
1046Szarka Tomas 10001 1 - 01 Havaldova Natalia 107911
1120Hrtko Dalibor Jakub 10001 0 - 11 Smaho Timur 100043
1222Iakovlieva Sofia 10001 1 - 01 Zalesky Daniel 100048
1316Davidovic Marco 1000½ 0 - 10 Jursa Juraj 102813
1410Kyselica Daniel 10890 1 - 0½ Skripecka Alina 100041
1512Novak Pavol 10290 0 - 10 Krisko Vladimir 100031
1614Krupa Andrej 10030 1 - 00 Livnansky Michal 100033
1730Krasnansky Radovan 10000 1 - 00 Grosz Henrich 100017
1818Hamid Hanka Leila 10000 1 - 00 Szarka Richard 100045
1932Krupa Martin 10000 1 - 00 Hanusek Filip 100019
2034Majtan Teo Jan 10000 1 - 00 Hudcovsky Tomas Jan 100021
2136Novak Jaroslav 10000 1 - 00 Jancovic Jakub 100023
2226Kersten Martin 10000 1 - 00 Szarka Viktor 100047
2350Pastor Milan 00 0 - 10 Krajci Damian 100027
2428Krajcir Alex 10000 0 - 10 Petrinec Simon 100051
2552Krajsa Roman 10000 1 - 00 Krajsa Lucas 100029
2649Novak Michal 00 1 voľno
2715Sun Martin 10020 0 nežrebovaný
2853Kapolkova Alzbeta 10000 0 nežrebovaný
2954Kapolkova Greta 13880 0 nežrebovaný

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Havalda Samuel 14530 1 - 00 Kersten Martin 100026
227Krajci Damian 10000 0 - 10 Compel Daniel 14342
33Paluska Karol 14250 1 - 00 Krajcir Alex 100028
429Krajsa Lucas 10000 0 - 10 Kaiser Daniel 14144
55Smidova Michaela 13980 1 - 00 Krasnansky Radovan 100030
631Krisko Vladimir 10000 0 - 10 Rak Martin 12196
77Malaschitz Teodor 11820 1 - 00 Krupa Martin 100032
833Livnansky Michal 10000 0 - 10 Sahidi Shabir 11538
99Sahidi Sear 11290 1 - 00 Majtan Teo Jan 100034
1035Nedoba Jakub 10000 1 - 00 Kyselica Daniel 108910
1111Havaldova Natalia 10790 1 - 00 Novak Jaroslav 100036
1237Novak Peter 10000 1 - 00 Novak Pavol 102912
1313Jursa Juraj 10280 0 - 10 Novak Tomas 100038
1439Pekar Juraj 10000 1 - 00 Krupa Andrej 100314
1515Sun Martin 10020 0 - 10 Rowley Thomas 100040
1641Skripecka Alina 10000 ½ - ½0 Davidovic Marco 100016
1717Grosz Henrich 10000 0 - 10 Skripecky Marek 100042
1843Smaho Timur 10000 1 - 00 Hamid Hanka Leila 100018
1919Hanusek Filip 10000 0 - 10 Suchanek Jakub 100044
2045Szarka Richard 10000 0 - 10 Hrtko Dalibor Jakub 100020
2121Hudcovsky Tomas Jan 10000 0 - 10 Szarka Tomas 100046
2247Szarka Viktor 10000 0 - 10 Iakovlieva Sofia 100022
2323Jancovic Jakub 10000 0 - 10 Zalesky Daniel 100048
2449Novak Michal 00 0 - 10 Joniak Lukas 100024
2525Jursova Elena 10000 1 - 00 Pastor Milan 050
2651Petrinec Simon 10000 0 nežrebovaný
2752Krajsa Roman 10000 0 nežrebovaný
2853Kapolkova Alzbeta 10000 0 nežrebovaný
2954Kapolkova Greta 13880 0 nežrebovaný