Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár města Klatov B - Sophia cup

Poslední aktualizace08.07.2018 14:07:32, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
130Novotný DavidCZE1715TJ Kobylisy7,541,052,043,50
24Kastner JanCZE1930Šachklub města Dobrovice, z.s.7,539,550,540,25
325Vavřínková EliškaCZE1746ŠK Lokomotiva Brno, z.s.7,536,547,040,50
420Finěk VáclavCZE1763TJ Desko Liberec7,041,052,539,00
57Kaňka MatějCZE1905QCC České Budějovice7,039,551,537,75
612Hartmann AndreasGER1847Hildesheimer Schachverein7,039,050,538,50
75Židů JanCZE1913ŠK Mlejn6,538,049,033,00
88Jirásek JiříCZE1903ŠK Slovan Jirkov6,537,549,032,75
911Šimáček VáclavCZE1868ŠK Sokol Klatovy6,536,547,031,75
102Mašek JanCZE1948Šachový oddíl TJ DUKLA Praha6,041,553,034,50
1133Hosnedl MatyášCZE1697Šachová Akademie Všte, Z.S.6,039,550,530,25
1214Váchal JosefCZE1829Sokol Domažlice6,038,550,032,50
1323Flajšman PetrCZE1753ŠK Dvorec6,038,550,030,00
1418Novotný JaromírCZE1780ŠK Garde Kaznějov6,037,548,530,25
1515Řezáč JindřichCZE1806TJ Auto Škoda Mladá Boleslav6,037,047,030,50
163Kovář PetrCZE1944ŠK Dvorec6,035,044,529,25
1759Měřínský VáclavCZE1565ŠACHklub Tábor z.s.6,035,044,028,00
1837Kovář VáclavCZE1688ŠK Dvorec6,034,543,029,25
199Mejzr JanCZE1897Šachklub města Dobrovice, z.s.6,034,044,528,00
2031Macho MiloslavCZE1710ŠK Valdštejn Cheb6,033,543,027,00
111Martinková MagdalenaCZE1186SK OAZA Praha6,033,543,027,00
2279Dolejš JakubCZE1447TJ Kobylisy6,033,042,027,00
2355Asatryan ManvelCZE1574Šachová akademie VŠTE, z.s.6,030,540,025,50
2453Šimůnek Jakub ŠimonCZE1578Šachová Akademie Všte, Z.S.6,030,039,026,50
251Danko JiříCZE1954ŠK Tachov5,541,052,528,00
2624Schille HannesGER1750Sv Groitzsch 18615,539,049,528,25
35Gerigk DanielGER1690VdSF Bonn5,539,049,528,25
2816Lener JaroslavCZE1792ŠK Dvorec5,538,549,530,00
2968Sedlák JakubCZE1500ŠK Dvorec5,538,548,026,00
3021Chmelík LadislavCZE1761Šachklub města Dobrovice, z.s.5,537,547,525,00
31122Matějíček VojtěchCZE1393ŠK Sokol Klatovy5,536,546,026,50
3239Sova ZdeněkCZE1682ŠK Sokol Klatovy5,536,046,525,75
3374Kotál VítCZE1464Šachová Akademie Všte, Z.S.5,536,046,025,00
3454Mykiska VojtěchCZE1576ŠK Sokol Vyšehrad5,535,545,523,75
35118Dubnička AugustínCZE1659Šachklub města Dobrovice, z.s.5,533,543,025,25
3684Bauer JanCZE1415Šachová Akademie Všte, Z.S.5,533,043,025,75
37123Beneš JáchymCZE1386TJ Kobylisy5,533,042,525,75
3887Janouš MarekCZE1394ŠK 64 Plzeň5,533,042,024,00
3913Peřík AloisCZE1832TJ Mariánské Hory5,532,041,524,50
40103Day TobiášCZE1287Unichess5,531,541,521,75
4175Vavřínková AnnaCZE1463ŠK Lokomotiva Brno, z.s.5,528,538,020,75
426Zedník ZdeněkCZE1913TJ Sokol Postřekov5,039,550,526,50
43125Škutil FrantišekCZE1336ŠK Dopravní podnik Praha5,036,547,025,25
4472Chmelík BenediktCZE1475ŠACHklub Písek5,036,544,520,50
4522Cyroň KarelCZE1756ŠK Hošťálkovice, z.s.5,036,045,023,00
4657Matějka JaromírCZE1570neregistrován5,035,546,523,50
4789Pecka JanCZE1383Sokol Brandýs nad Labem5,035,546,522,50
4893Pražák DanielCZE1364Šachová Akademie Všte, Z.S.5,035,545,021,75
4936Čipera JosefCZE1688TJ ČZ Strakonice5,035,045,522,00
5097Juhaňák DanielCZE1317Unichess5,035,045,023,75
5152Kirs PavelCZE1579ŠK Teplice5,035,044,522,00
5228Kůta MiroslavCZE1725TJ ČZ Strakonice5,035,044,521,75
5347Švec VítězslavCZE1632TJ ČZ Strakonice5,034,044,019,75
5451Zimovčák ZdeněkCZE1609TJ Praha-Pankrác5,034,043,021,25
5586Čelovský JanCZE1397TJ Kobylisy5,033,542,521,75
5643Přívozník LubošCZE1665ŠO Praga Praha5,033,043,519,25
5734Mareška DanielCZE1697ŠK Dvorec5,032,541,520,50
5846Štván MarekCZE1637DDM Praha 65,032,040,520,00
59117Fiala JonášCZE10005,031,040,520,50
6065Kotěšovec JaroslavCZE1514TJ Lokomotiva Plzeň5,029,036,016,25
61136Šťastný ŠimonCZE1092Sokol Bakov nad Jizerou5,028,036,016,50
6273Baštýř PavelCZE1469TJ Praha-Pankrác5,026,033,516,75
6341Krobot JanCZE1680TJ Bohemians Praha4,535,545,519,25
6438Vavroušek PetrCZE1686ŠK Choceň, z.s.4,534,544,521,00
6576Zeman LukášCZE1460TJ Spartak Vlašim4,534,543,519,00
6656Pucholt MartinCZE1570Šachový oddíl Stochov z.s.4,534,043,518,50
6750Vaško PavelCZE1610TJ Bohemians Praha4,534,043,018,25
6826Nagy LadislavCZE1740QCC České Budějovice4,533,543,517,75
32Žák JiříCZE1702ŠK Velvary4,533,543,517,75
7027Lešetický VladimírCZE1730ŠK Přeštice4,533,542,518,75
7129Bouček VlastimilCZE1715ŠK Sokol Klatovy4,533,043,519,50
72124Beran JakubCZE1349Sokol Bakov nad Jizerou4,532,543,018,00
7396Kocí MilošCZE1345ŠK Lokomotiva Brno, z.s.4,532,040,518,50
7461Rychtecký PavelCZE1547ŠK Teplárna Praha-Malešice4,532,039,514,75
7578Vilímek VítCZE1448Šk Líně4,531,541,017,50
7680Souček JanCZE1440Unichess4,531,041,017,25
7769Kovář MichalCZE1492ŠK Dvorec4,530,039,019,00
7817Vavřínek TomášCZE1785ŠK TJ Dolní Benešov4,530,038,518,00
7971Souček PetrCZE1485Unichess4,529,539,516,50
8085Garabik MarekCZE1399Šachová Akademie Všte, Z.S.4,528,538,014,75
81112Bárta DavidCZE1176Šachová Akademie Všte, Z.S.4,528,536,515,75
8270Jedlička PavelCZE1485Individuální člen4,525,533,514,25
8319Krupanský JaromírCZE1765ŠK Příbram-Baník4,037,547,019,50
8410Kohout JosefCZE1888TJ Lokomotiva Plzeň4,036,045,519,25
8560Dvořáková OlgaCZE1556Spartak Adamov4,036,044,017,00
86127Doležal MartinCZE1247ŠK Sokol Vyšehrad4,035,044,516,50
8748Švec LuděkCZE1618TJ Desko Liberec4,032,542,516,50
8863Nový JanCZE1516ŠK Přeštice4,032,542,014,00
8940Kubát ZbyněkCZE1681TJ Sokol Červené Poříčí4,032,541,516,25
9049Švejdar PavelCZE1614Sokol Bakov nad Jizerou4,032,041,016,25
91146Studenovský Jaroslav st.CZE1000Šachová Akademie Všte, Z.S.4,032,040,516,50
92106Studenovský Jaroslav ml.CZE1233Šachová Akademie Všte, Z.S.4,032,040,514,50
9366Štross FrantišekCZE1506DDM Praha 64,031,541,014,50
9464Levinský LadislavCZE1515DDM Sokol Nymburk4,030,539,515,25
95128Švejdar PetrCZE1163Sokol Bakov nad Jizerou4,030,539,014,00
9682Růžičková HelenaCZE1422TJ Tašovice4,029,537,513,00
97115Valdman JakubCZE1066ŠK Líně4,029,536,514,00
98121Sýkora VáclavCZE1529ŠK Přeštice4,028,536,514,75
99141Berkovec JosefCZE1000Šachová Akademie Všte, Z.S.4,027,535,012,75
10077Souralová VenušeCZE1453Unichess4,027,037,514,25
10199Lhotský ZdeněkCZE1305SK OAZA Praha4,024,031,09,50
10244Roskovec BedřichCZE1641TJ Union Plzeň3,536,545,515,25
103119Gorej VojtěchCZE1633SK Děčín3,533,543,016,00
104126Kůra FilipCZE1267TJ Spartak Vlašim3,532,541,513,75
10562Kudrna MiroslavCZE1539ŠK Sokol Vyšehrad3,530,539,513,50
10691Stanke PetrCZE1378SK OAZA Praha3,530,037,510,75
10798Filip ŠtěpánCZE1307TJ Spartak Vlašim3,529,539,011,00
108120Malík ZdeněkCZE1607Sokol Bakov nad Jizerou3,529,538,513,75
109110Devera FilipCZE1209TJ Kobylisy3,528,537,013,75
11045Vavřínková JitkaCZE1637ŠK TJ Dolní Benešov3,528,536,513,25
111105Škopková MarcelaCZE1245ŠK Dvorec3,528,535,59,00
11290Lang ŠimonCZE1381ŠK Světlá nad Sázavou3,527,035,512,00
11367Šafarčík MiroslavCZE1505ŠK Hošťálkovice, z.s.3,527,033,010,00
11483Kadlec RudolfCZE1420ŠK Bohnice3,526,535,512,50
11581Tomaščík PetrCZE1427ŠK Dvorec3,526,534,09,25
116116Jelínek FrantišekCZE1039TJ Spartak Vlašim3,526,033,511,25
11792Stanke VilémCZE1366SK OAZA Praha3,526,033,010,50
118129Cinková VickyCZE1133Šachová Akademie Všte, Z.S.3,526,033,08,25
119107Vojíř VáclavCZE1225ŠK Spartak Chodov3,525,532,59,00
120100Červenka JakubCZE1300ŠK Spartak Chodov3,524,531,510,25
121108Skalický JindřichCZE1225SK OAZA Praha3,523,530,57,75
122134Škutil František EliášCZE1100ŠK Garde Kaznějov3,523,028,57,75
123114Vavřínková MarieCZE1132ŠK Lokomotiva Brno, z.s.3,030,539,012,75
124104Veverková DorotaCZE1277Sokol Tábor3,030,539,08,50
125131Veselý JanCZE1112TJ Spartak Vlašim3,029,036,59,50
126102Krejbich LukášCZE1299Šachklub města Dobrovice, z.s.3,028,035,07,75
127109Martinek LukášCZE1215SK OAZA Praha3,027,034,510,50
12895Filip PetrCZE1354TJ Kobylisy3,027,034,06,00
129130Bukvaj MartinCZE1123ŠK Sokol Klatovy3,025,032,07,75
130142Cinková LenkaCZE1000Šachová akademie VŠTE, z.s.3,023,529,57,50
13188Fekete FrantišekCZE1383ŠK Sokol Klatovy2,530,039,010,25
13242Skalný PetrCZE1665Šachklub města Dobrovice, z.s.2,529,537,58,75
133143Měřínský StanislavCZE1000ŠACHklub Tábor2,525,033,06,25
134135Zeman JiříCZE1093TJ Spartak Vlašim2,524,031,06,25
135138Bukvaj JanCZE1051ŠK Sokol Klatovy2,524,030,05,25
136140Berkovec JakubCZE1000Šachová Akademie Všte, Z.S.2,523,530,05,25
137101Zimmermann LadislavCZE1300Šachklub města Dobrovice, z.s.2,522,529,05,75
138113Šafářová MagdalénaCZE1172ŠK 64 Plzeň2,522,529,04,50
139133Souralová JanaCZE1100TJ Praha-Pankrác2,022,529,04,00
140132Roubal MatyášCZE1100ŠK Sokol Klatovy2,021,528,05,00
141137Skřivan MatějCZE1056ŠK Sokol Klatovy2,021,027,02,50
142139Nová AnežkaCZE1033ŠK Sokol Klatovy2,021,026,54,00
14358Krisman OndřejCZE1566SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany1,525,534,05,00
144144Nová MichaelaCZE1000ŠK 64 Plzeň1,522,028,52,25
14594Kalista FrantišekCZE1360ŠK Sokol Klatovy1,022,530,02,00
146145Souralová AlenaCZE1000SK OAZA Praha1,019,024,02,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable