O pohár města Klatov B

Poslední aktualizace23.05.2018 14:33:17 / Page cached 23.05.2018 16:17:55 83min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeO pohár města Klatov A, O pohár města Klatov B
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Mašek Jan318515CZE1948Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
2Kastner Jan319538CZE1930Šachklub města Dobrovice, z.s.
3Židů Jan353817CZE1913ŠK Mlejn
4Jirásek Jiří336874CZE1911ŠK Slovan Jirkov
5Kohout Josef318051CZE1888TJ Lokomotiva Plzeň
6Šimáček Václav338338CZE1868ŠK Sokol Klatovy
7Hartmann Andreas16246152GER1847Hildesheimer Schachverein
8Peřík Alois332232CZE1832TJ Mariánské Hory
9Cyroň Karel358010CZE1819ŠK Hošťálkovice, z.s.
10Vavřínek Tomáš341622CZE1785ŠK TJ Dolní Benešov
11Novotný Jaromír23710411CZE1780ŠK Garde Kaznějov
12Lener Jaroslav330035CZE1777ŠK Praha-Smíchov
13Chmelík Ladislav345601CZE1761Šachklub města Dobrovice, z.s.
14Macho Miloslav350974CZE1744ŠK Valdštejn Cheb
15Skřivan Jiří313840CZE1723ŠK Mahrla Praha z.s.
16Marcikán Tomáš371408CZE1719Slavia Boskovice
17Žák Jiří367419CZE1710ŠK Velvary
18Hosnedl Matyáš390011CZE1697Šachová akademie VŠTE, z.s.
19Řeřábek Jaroslav338087CZE1684TJ Kavalier Sázava z.s.
20Skalný Petr367320CZE1665Šachklub města Dobrovice, z.s.
21Přívozník Luboš364835CZE1665ŠO Praga Praha
22Roskovec Bedřich23718161CZE1641TJ Union Plzeň
23Vavřínková Jitka356522CZE1637ŠK TJ Dolní Benešov
24Švec Luděk323535CZE1616TJ Desko Liberec
25Zimovčák Zdeněk357618CZE1614TJ Praha-Pankrác
26Švejdar Pavel23702311CZE1614Sokol Bakov nad Jizerou
27Vaško Pavel365122CZE1610TJ Bohemians Praha
28Římovský Pavel392430CZE1591TJ Lokomotiva Liberec
29Kirs Pavel326569CZE1579ŠK Teplice
30Pucholt Martin383279CZE1570Šachový oddíl Stochov z.s.
31Dvořáková Olga383325CZE1556Spartak Adamov
32Kudrna Miroslav397903CZE1539ŠK Sokol Vyšehrad
33Nový Jan319180CZE1516ŠK Přeštice
34Šafarčík Miroslav358398CZE1507ŠK Hošťálkovice, z.s.
35Píšová Petra390097CZE1507TJ Spartak Vlašim
36Štross František345636CZE1506DDM Praha 6
37Chmelík Benedikt23700050CZE1475ŠACHklub Písek
38Kotál Vít391549CZE1464Šachová akademie VŠTE, z.s.
39Vavřínková Anna372080CZE1463ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
40Zeman Lukáš394688CZE1460TJ Spartak Vlašim
41Souralová Venuše332739CZE1453Unichess
42Vilímek Vít23718218CZE1448ŠK 64 Plzeň
43Růžičková Helena338192CZE1422TJ Tašovice
44Kadlec Rudolf391522CZE1420ŠK Bohnice
45Stanke Petr385557CZE1378SK OAZA Praha
46Janouš Marek23709650CZE1376ŠK 64 Plzeň
47Stanke Vilém397504CZE1366SK OAZA Praha
48Kalista František23718145CZE1360ŠK Sokol Klatovy
49Kocí Miloš393444CZE1345ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
50Červenka Jakub23711264CZE1321ŠK Spartak Chodov
51Filip Štěpán23701200CZE1307TJ Spartak Vlašim
52Lhotský Zdeněk367192CZE1305SK OAZA Praha
53Zimmermann Ladislav367443CZE1300Šachklub města Dobrovice, z.s.
54Krejbich Lukáš393959CZE1299Šachklub města Dobrovice, z.s.
55Martinek Lukáš23721170CZE1215SK OAZA Praha
56Martinková Magdalena23701366CZE1186SK OAZA Praha
57Vavřínková Marie392154CZE1132ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
58Vojíř Václav23702818CZE1131ŠK Spartak Chodov
59Jelínek František23701242CZE1039TJ Spartak Vlašim
60Dubnička Augustín386340CZE1659Šachklub města Dobrovice, z.s.
61Malík ZdeněkCZE1607Sokol Bakov nad Jizerou
62Matějíček Vojtěch399884CZE1393ŠK Sokol Klatovy
63Beran JakubCZE1349Sokol Bakov nad Jizerou
64Kůra Filip23701358CZE1267TJ Spartak Vlašim
65Švejdar PetrCZE1163Sokol Bakov nad Jizerou
66Bukvaj Martin23718137CZE1123ŠK Sokol Klatovy
67Veselý Jan23701706CZE1112TJ Spartak Vlašim
68Souralová Jana23710586CZE1100TJ Praha-Pankrác
69Zeman JiříCZE1093TJ Spartak Vlašim
70Šťastný ŠimonCZE1092Sokol Bakov nad Jizerou
71Bukvaj Jan23718129CZE1051ŠK Sokol Klatovy
72Souralová Alena23720867CZE1000SK OAZA Praha