Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár města Klatov 2010 A Rodenstock Open

Poslední aktualizace11.07.2010 14:00:48, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1IMNeuman PetrCZE2469Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
2IMHausner IvanCZE2451ŠK Mahrla Praha
3Sodoma JanCZE2364TJ Bohemians Praha
4Turner JanCZE2342TJ Šakal Kozolupy
5Erneker JosefCZE2298TJ Bohemians Praha
6FMKubečka DavidCZE2291TJ Sokol Praha-Vršovice
7Vedral OldřichCZE2284ŠK OAZA Praha
8Svoboda VáclavCZE2278ŠK OAZA Praha
9Kopta PavelCZE2268Sokol Praha-Kobylisy
10Vlasák LukášCZE2260ŠK Sokol Klatovy
11Voříšek JaroslavCZE2250TJ Bohemians Praha
12IMLoktiev IvanRUS2238Lokomotiva Moskva
13Maršálek ZdeněkCZE2238Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.
14Ďúran TomášCZE2236Sokol Bakov nad Jizerou
15FMKuba StanislavCZE2232ŠK Kdyně
16Trmal JaroslavCZE2223ŠK Pyrit Příbram
17Klecker TadeášCZE2219ŠK OAZA Praha
18Černík LukášCZE2205TJ Neratovice
19Kadeřábek JiříCZE2192TJ Jiskra Tanvald
20Turner RadekCZE2191TJ Šakal Kozolupy
21Pokrupa MarekCZE2190ŠK Karlovy Vary
22Herejk PetrCZE2180ŠK Líně
23Dvořák JanCZE2179Sokol Praha-Kobylisy
24Jančařík JoelCZE2179Sokol Praha-Kobylisy
25Chalupa IvanCZE2154ŠK Sokol Vyšehrad
26Filipi ŠtěpánCZE2152ŠK Sokol Vyšehrad
27Pirklová HanaCZE2149Šachová škola Panda Rychnov nad Kně
28Mlénský DaliborCZE2137ŠK Hustopeče
29Vacek RadomírCZE2111Sokol Bakov nad Jizerou
30Odehnal JaroslavCZE2109ŠACHklub Tábor
31Stluka FrantišekCZE2104ŠK Pyrit Příbram
32Boleslav PetrCZE21031. Novoborský ŠK
33Polák BenediktCZE2097TJ Desko Liberec
34Hlaváč RudolfCZE2094Baník HEXION Sokolov
35Šimek JiříCZE2079ŠK Slavoj Poruba
36Forman MiroslavCZE2072ŠK Kostelec n.Čern.lesy
37Ondreját MiroslavCZE2064Baník HEXION Sokolov
38Růžička VáclavCZE2057ŠK Kladno
39Čmiko JakubCZE2052ŠK OAZA Praha
40Routner JakubCZE2046Sokol Praha-Kobylisy
41Vevera RadekCZE2044TJ Bohemians Praha
42Fiala ZdeněkCZE2043ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
43Quinn RoryIRL2041Ennis chess club
44Matějovský OndřejCZE2037TJ Spartak Vlašim
45Daněk VáclavCZE2028TJ Lokomotiva Plzeň
46Drahorád DanielCZE2027TJ Bohemians Praha
47Petras MilanCZE2018Šachový klub Bohnice
48Šmejc JiříCZE2015DDM Praha 6
49Hájek JaroslavCZE2013TJ Sokol Zaječice
50Lacina FilipCZE2010ŠK Sokol Vyšehrad
51Zvára DavidCZE2010TJ Spartak Vlašim
52Novotný JaroslavCZE1996TJ Desko Liberec
53Šnaidr JiříCZE1986TJ Sokol Plzeň-Letná
54Chmel KristiánCZE1982Sokol Praha-Kobylisy
55Novák JaromírCZE1979ŠK Sokol Klatovy
56Čečil PavelCZE1978TJ Lokomotiva Plzeň
57Šíbl VáclavCZE1976AVZO-STSČ Františkovy Lázně
58Němec DavidCZE1975ŠK Kladno
59Palková KateřinaCZE1973ŠK Sokol Klatovy
60Richter MartinCZE1971Sokol Bakov nad Jizerou
61Švejdar LuděkCZE1970Sokol Bakov nad Jizerou
62Veselý RomanCZE1961TJ ČZ Strakonice
63Macek KamilCZE1953TJ Bohemia Poděbrady
64Rmoutil MartinCZE1939ŠK OAZA Praha
65Hacaperka MichalCZE1938DDM Praha 6
66Muhlbauer Hans RainerGER1938SC Bad Kötzting
67Skopec LubošCZE1930Šachklub města Dobrovice
68Knischka WalterGER1928SC Obergünzburg
69Havelka PetrCZE1923ŠK KDJS Sedlčany
70Kántor JozefSVK1911ŠK Sokol Klatovy
71Lexa VáclavCZE1909TJ Sokol Praha-Vršovice
72Muzikář MartinCZE1895ŠK Sokol Vyšehrad
73Hrdina RobinCZE1878TJ Spartak Vlašim
74Málek MartinCZE1870Sokol Praha-Kobylisy
75Šroubová LenkaCZE1866TJ Košutka Plzeň o.s.
76Lhotka JiříCZE1864Sokol Praha-Kobylisy
77Šroub JaroslavCZE1821TJ Košutka Plzeň o.s.
78Schánilec MartinCZE1812ŠK Sokol Klatovy
79Lochman VáclavCZE1807Šachklub města Dobrovice
80Hampel RudolfCZE1800Sokol Praha-Kobylisy
81Šourek MartinCZE1774ŠACHklub Tábor
82Švec LuděkCZE1771TJ Desko Liberec
83Hataš RadimCZE1742CAISSA Úholičky