Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Jana Krejčího B Rajhrad 2018 Starší žáci

Poslední aktualizace08.04.2018 20:10:30, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgNKlub/Místo
1Barák DavidCZE1965ŠK Duras BVK
2Faja VilémCZE1774ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
3Volák ŠimonCZE1758ŠK Rozrazil z.s.
4N0
5Petříček LukášCZE1726ŠK Kuřim, z.s.
6Hrádek MatyášCZE1652ŠK Hustopeče
7Londin Lukáš VojtěchCZE1652KVASACO Vacenovice
8Dvořáková OlgaCZE1643Spartak Adamov
9Tajovský MatějCZE1635ŠK Duras BVK
10Nezval FilipCZE1623ŠK Duras BVK
11Vaculík MartinCZE1610ŠK Hustopeče
12Khadash SamuelCZE1590ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
13Richter RudolfCZE1540SK Baník Ratíškovice
14Tajovský ŠimonCZE1523ŠK Kuřim, z.s.
15Hronek OndřejCZE1504ŠK Kuřim, z.s.
16Keprt TomášCZE1479ŠK Kuřim, z.s.
17Lúč MartinCZE1430ŠK Duras BVK
18Hruška MarekCZE1414SK Vyškov, z.s.
19Vavřínková MarieCZE1372ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
20Boček AdamCZE1344ŠK Kuřim, z.s.
21Fikejs TomášCZE1335ŠK Kuřim, z.s.
22Havel VojtěchCZE1332ŠK Kuřim, z.s.
23Vaněk RobinCZE1332Š.K. 1923 Sokol Kyjov
24Ulčák MichaelCZE1298ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
25Londinová Jasmína MarieCZE1269KVASACO Vacenovice
26Vojtek PavelCZE1269Jezdci Jundrov
27Křivák RobertCZE1261ŠK Veselí n/M
28Jiránek DavidCZE1259ŠK Vinary
29Tutková LudmilaCZE1254ŠK Veselí n/M
30Sasková RenataCZE1248ŠK Kuřim, z.s.
31Havránek PetrCZE1235ŠK Vinary
32Mojžíš MarekCZE1209Jezdci Jundrov
33Hlúšek MartinCZE1195SK Boršice
34Chromý Ondřej JakubCZE1191ŠK Svornost Rousínovec
35Londin Michal KarolCZE1171KVASACO Vacenovice
36Šebesta ŠimonCZE1156ŠK Hustopeče
37Jackovičová ZuzanaCZE1143Moravská Slavia Brno
38Coufalová LauraCZE1142ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
39Tutka ŠtěpánCZE1139ŠK Veselí n/M
40Mikulášek OndřejCZE1122ŠK Svornost Rousínovec
41Kroutil MatějCZE1111Šachy Zastávka
42Teplý JanCZE1109ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
43Boháč ŠimonCZE1100ŠK Kuřim, z.s.
44Šlahůnek MartinCZE1099SK Baník Ratíškovice
45Hošek JakubCZE1059ŠK Hustopeče
46Chromý Daniel JanCZE1057ŠK Svornost Rousínovec
47Dvořák MarekCZE1045Spartak Adamov
48Svoboda MichalCZE1037ŠK Kuřim, z.s.
49Trněný JanCZE1019SK Vyškov, z.s.
50Kamenský JeronýmCZE1014ŠK Hustopeče
51Rada MartinCZE1013ŠK Hustopeče
52Sattler DanielCZE1001ŠK Kuřim, z.s.
53Cetl VojtěchCZE1000ŠK Hustopeče
54Chrástka AdamCZE1000ŠK Hustopeče
55Dufek DanielCZE1000ŠK Hustopeče
56Filka RadoslavCZE1000ŠK Kuřim, z.s.
57Fridrichová AlexandraCZE1000ŠK Hustopeče
58Furch DenisCZE1000ŠK Hustopeče
59Graboň KrystiánCZE1000Zš Svážná
60Hoberla DanielCZE1000ŠK Hustopeče
61Hudec TomášCZE1000Rosice
62Kolek OliverCZE1000ŠK Hustopeče
63Kolář JáchymCZE1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
64Kopa Jan JetřichCZE1000ŠK Hustopeče
65Kočí KateřinaCZE1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
66Kupka OndřejCZE1000Šachy Zastávka
67Movsisyan LusineCZE1000ŠK Kuřim, z.s.
68Nováková NelaCZE1000Šachy Brankovice z.s.
69Pejchlová ZuzanaCZE1000ŠK Duras BVK
70Rampulová AnežkaCZE1000nereg.
71Vyhlídalová RomanaCZE1000ŠK Kuřim, z.s.
72Vykydal JakubCZE1000ŠK Hustopeče
73Zachariáš PavelCZE1000ŠK Kuřim, z.s.
74Řehůřek DavidCZE1000ZŠ Gajdošova Brno
75Šamalík JanCZE1000ŠK Hustopeče
76Šišák KryštofCZE1000ŠK Kuřim, z.s.
Advertisement