Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O velikonočního beránka 2018 mladší

Poslední aktualizace07.04.2018 14:01:12, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Nejedlý Lukáš399760CZE1387TJ CHS Chotěboř
2Jun Robert23709510CZE1357TJ CHS Chotěboř
3Fencl Vítek23715790CZE1281TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4Šlosar Jan23700904CZE11982222 ŠK Polabiny, z.s.
5Koumar TomášCZE1193TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6Kovařík VítCZE1145Gambit Jihlava
7Jun Rostislav23719524CZE1141TJ CHS Chotěboř
8Šťávová Markéta23714824CZE1135DDM Budík Moravské Budějovice
9Stejskal JakubCZE1129Gambit Jihlava
10Březíková BeátaCZE1112ŠK Vinary
11Hladká Leontýna23709227CZE1110ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
12Karafiát VojtěchCZE1083ŠK Duras BVK
13Čech Zbyněk23719893CZE1080ŠK Světlá nad Sázavou
14Klaus MatyášCZE1077Gambit Jihlava
15Celarová AdélaCZE1073TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16Zeman Daniel NikolasCZE1070TJ Spartak Vlašim
17Havelka Aleš23719141CZE1050Gambit Jihlava
18Novák TobiášCZE1036TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19Rybáčková LucieCZE1032Gambit Jihlava
20Vondra FilipCZE1029Gambit Jihlava
21Zmek Jaroslav23720131CZE1023TJ CHS Chotěboř
22Zezula MatějCZE1017TJ+DDM Náměšť n/Oslavou
23Blaise PetrCZE1000DDM Třebíč
24Brož PavelCZE1000ŠK AZ Centrum Havlíčkův Brod
25Havelková Kamila23719150CZE1000Gambit Jihlava
26Hladký Mikuláš23720476CZE1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
27Hotový PetrCZE1000ZŠ a MŠ Valeč
28Janata AdamCZE1000ŠK Světlá nad Sázavou
29Kijonka PetrCZE1000TJ+DDM Náměšť n/Oslavou
30Krupičková EliškaCZE1000AŠSK Active Žďár nad Sázavou
31Krupičková PavlaCZE1000AŠSK Active Žďár nad Sázavou
32Křivánek MatějCZE1000DDM Budík Moravské Budějovice
33Malý OndřejCZE1000DDM Náměšť
34Matejka JakubCZE1000TJ Spartak Pelhřimov
35Matejka SamuelCZE1000TJ Spartak Pelhřimov
36Mičánek MaxCZE1000ZŠ a MŠ Valeč
37Mičánková LauraCZE1000ZŠ a MŠ Valeč
38Paul AdamCZE1000Jiskra Humpolec
39Paul VáclavCZE1000Jiskra Humpolec
40Pavlík DenisCZE1000ZŠ Hálkova Humpolec
41Policar MartinCZE1000ZŠ O. Březiny Jihlava
42Prokop OndřejCZE1000Šachy Zastávka
43Satrapa JanekCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
44Spilka KryštofCZE1000Gambit Jihlava
45Zeman Tomáš MathiasCZE1000TJ Spartak Vlašim
46Zmek MichalCZE1000TJ CHS Chotěboř
47Zástěra JosefCZE1000TJ Žďár nad Sázavou z.s.
48Šedý MikešCZE1000ŠK Světlá nad Sázavou
49Šorf FilipCZE1000ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem
50Šťávová Lucie23715642CZE1000DDM Budík Moravské Budějovice