Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

SILVER LAKE 2018. OPEN "C"

последно ажурирање25.04.2018 21:22:21, Creator/Last Upload: chess federation of central serbia

Стартна ранг листа

Бр. ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1
IIILeskovac NikolaSRB0
2
IIIMihailovic SelenaSRB0
3
IIIPavlovic VukSRB0
4
Grubesic MarioSRB0
5
Mitic MihajloSRB0
6
Nesic JovanSRB0
7
Popovic VeljkoSRB0
8
Rakic DusanSRB0
9
Rakic StefanSRB0
10
Subotic MilovanSRB0
11
Trajkovic LazarSRB0
12
Zivanovic JovanSRB0
13
Zivkovic NikolaSRB0
Advertisement