Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Srednjobanatski okrug 2017/18. M1

последно ажурирање21.04.2018 18:28:53, Creator/Last Upload: sahovski savez vojvodine

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
5Petković StefanSRB1000
4Šebul MihajloSRB1000
6Avramov DejanSRB990
3Rac AronSRB990
1Kovačev DžastinSRB980
2Poš DavidSRB980