Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor mládeže v rapid šachu - GP 2017/2018 HD10 5. turnaj Dolní Benešov, Moravskoslezský kraj 07. 04. 2018

Poslední aktualizace07.04.2018 15:48:53, Creator/Last Upload: czech republic licence 47

Startovní listina

Čís.JménoRtgNpohlavíKlub/Místo
1Matusík Ondřej1408Beskydská šachová škola z.s.
2Porubčan Antonín1342TJ Slovan Havířov
3Zemek Antonín1310Interchess z.s.
4Šigut Ondřej1272Beskydská šachová škola z.s.
5Osina Jaromír1271Beskydská šachová škola z.s.
6Vaněk Jakub1218TJ Ostrava
7Létal Jonáš1206Beskydská šachová škola z.s.
8Šopek Filip1183Beskydská šachová škola z.s.
9Mlčoch Marek1178Slezan Opava
10Sikorová Jana1158wTŽ Třinec
11Gajdoš Matěj1149TJ Ostrava
12Horková Tereza1146wBeskydská šachová škola z.s.
13Buchtová Viktorie1138wBeskydská šachová škola z.s.
14Ziakas Damián1129Lokomotiva Krnov
15Očko Nikolas1117Interchess z.s.
16Létal Hynek1116Beskydská šachová škola z.s.
17Bartečková Denisa1100wBeskydská šachová škola z.s.
18Birčák Filip1100Beskydská šachová škola z.s.
19Kusyn Oliver1100ŠK TJ Dolní Benešov
20Lichnovský Jan1100Beskydská šachová škola z.s.
21Veselý František1093TJ Město Albrechtice z.s.
22Krótki Lukáš1084TJ Město Albrechtice z.s.
23Knettig Matyáš1082TJ Ostrava
24Mičová Barbora1082wBeskydská šachová škola z.s.
25Prusková Justýna1080wBeskydská šachová škola z.s.
26Šuchma Jakub1067TJ Ostrava
27Tichá Valérie1063wBeskydská šachová škola z.s.
28Golec Matyáš1059TŽ Třinec
29Bitta Ondřej1058ŠK TJ Dolní Benešov
30Grček Matyáš1054TJ Město Albrechtice z.s.
31Hranoš Marek1049ŠK TJ Dolní Benešov
32Strachota Tomáš1049Beskydská šachová škola z.s.
33Matusík Petr1048Beskydská šachová škola z.s.
34Bulawa Adam1035SK Slavia Orlová
35Bartečková Valérie1030wBeskydská šachová škola z.s.
36Friedlová Jana1016wBeskydská šachová škola z.s.
37Bartečková Nikol1000wBeskydská šachová škola z.s.
38Bartoš Pavel1000Nový jičín
39Bělocký Daniel1000TJ Slovan Havířov
40Firla Jiří1000ZŠ Nová Bělá
41Friedl Marek1000Beskydská šachová škola z.s.
42Gajdoš Marek1000TJ Ostrava
43Hudecz David1000TJ Město Albrechtice z.s.
44Hudeček Hubert1000Slezan Opava
45Jurtík Adam1000Interchess z.s.
46Macošek Alex1000TŽ Třinec
47Parma Jonáš1000ZŠ Nová Bělá
48Purmenský David1000ZŠ Nová Bělá
49Rašo Tomáš1000TJ Tatran M. Albrechtice
50Stříž Tadeáš1000Lokomotiva Krnov
51Šilhan Jakub1000TJ Ostrava