Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravsky konik 2006 CEZ OPEN 2006

Poslední aktualizace08.05.2006 10:54:25, Creator/Last Upload:

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13IMBerezjuk SergejCZE2394BSS Frydek-Mistek7,550,5037,56
22IMTalla VladimirCZE2403LaborTech Ostrava7,050,0035,55
31IMKlima LukasCZE24381.Novoborsky SK6,552,5034,55
44IMVesselovsky SergueiCZE2390Hagemann Opava6,549,0035,05
58Vyskocil NeklanCZE2307DURAS BVK Brno6,050,0033,03
615FMHolemar DavidCZE2253Loko Brno6,049,5034,53
713Biolek Richard JrCZE2276A64 Grygov6,048,5031,04
810IMPoloch PetrCZE2287SK Stonava6,047,5031,54
97IMSikora-Lerch JanCZE2315Bauset Pardubice6,047,5030,55
1024WIMAndrzejewska EdytaPOL21986,043,5028,55
1133Vesely LiborCZE2110VOKD Poruba6,041,5026,04
125FMFirt StanislavCZE2352LaborTech Ostrava5,549,0032,55
1325FMBartos JanCZE2196CSOB Litomerice5,547,5030,03
1432Pazdziora MichalPOL2115SK Stonava5,545,5030,04
1517Rojicek VojtechCZE2237BSS Frydek-Mistek5,543,5026,55
1611Kleberc KarelCZE2281LaborTech Ostrava5,543,0027,54
1741Kociscak JiriCZE2074BSS Frydek-Mistek5,540,5025,55
1844Chlevistan JakubCZE2057VOKD Poruba5,537,0023,04
199Olsar JaroslavCZE2297Jakl Karvina5,051,0030,04
2012FMCempel JaroslavCZE2279SKTP Hrabyne5,045,5029,05
2123Lys JosefCZE2209LaborTech Ostrava5,045,5026,04
2222Vratny RadimCZE2210SK Svinov5,044,5026,54
2319Trombik KarelCZE2228Slavia Orlova5,044,5023,54
2418FMKozak MilosCZE2230CSOB Litomerice5,041,5026,03
2530Chladny RomanSVK2122MSK Martin5,040,0024,04
2649Sladek VladislavCZE2017SK 64 Brno5,040,0023,03
2721Sedy PavelCZE2215SK Vrsovice5,036,5026,54
2826Votava PetrCZE2163Sokol Valasska Polanka4,546,5026,53
2927Vesely MartinCZE2150Mittal Ostrava4,543,0023,53
3029Kolar StanislavCZE2128SK Senov4,542,0025,04
3131Ockay TomasCZE2120VOKD Poruba4,541,0023,03
3216Hladik OtoCZE2246Mittal Ostrava4,539,0024,53
3328Weissmann LukasCZE2138Sokol Dobra4,539,0023,52
3445Stukner SimonCZE2054BSS Frydek-Mistek4,538,5019,04
3542Snyta ZdenekCZE2073Respekt Frenstat4,536,5017,54
3634Didi JanCZE2107Ritmus Ostrava4,044,0025,03
3738Borovicka BohumilCZE2086Morkov4,041,0023,04
3846Gil KarelCZE2041Banik Havirov4,040,5020,53
3955Olsarova KarolinaCZE1930Slavia Orlova4,039,5022,04
4048Dvorak VladimirCZE2027Rosada Prostejov4,038,5020,52
4140Zavesicky PetrCZE2076Sokol Dobra4,038,0019,52
4258Olsarova TerezaCZE1923Slavia Orlova4,037,5018,53
4360Omamik PavelCZE2033Vagonka Studenka4,037,0018,51
4454Cibicek JozefSVK1935DNV Bratislava4,036,0017,03
4535Pertlova SonaCZE2102TZ Trinec4,033,5014,52
4652Tylecek DrahomirCZE1980Mittal Ostrava4,031,0016,03
4720Malik JanCZE2226Slavoj Poruba3,543,5021,03
4862Vagner LadislavCZE1937Vagonka Studenka3,536,5018,03
4961Samu PavelCZE2019Mittal Ostrava3,535,0016,53
5037Bulava PetrCZE2095Banik Havirov3,534,5015,53
5151Snopek JiriCZE1984SK Svinov3,534,5015,01
5214Karhanek PavelCZE2261Ritmus Ostrava3,533,0021,02
5347Socha JaromirCZE2028ASK Koprivnice3,038,0015,01
5439Ling BronislavCZE2085SK Hodonin3,037,5014,01
5536Miculka PetrCZE2096TJ Namest n/O3,035,5015,52
5653Novosadova KristynaCZE1971BSS Frydek-Mistek3,035,5012,03
5759Sara StanislavCZE1921Lokomotiva Most3,034,5017,02
5863Klimes JanCZE1731SKTP Hrabyne3,029,5011,01
5965TAUS MartinCZE2115Sokol Dobra3,014,0010,52
6064Pinzik PeterSVK16002,532,008,02
6143Hlubina PavelCZE2064VOKD Poruba2,033,009,00
6257Novak BohdanCZE1923Sokol Skalice2,029,5011,51
6356Tretina ZdenekCZE1928VOKD Poruba1,034,504,00
6450Plesnik MiroslavCZE1999VOKD Poruba1,028,007,00
656FMSkalski MichalPOL23270,511,504,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení2: Fide Tie-Break
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories