Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 09:18:30
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Memorialul Lazar Susterman 2018 Copii
Zadnja izmjena31.03.2018 11:54:40, Creator/Last Upload: Bela Susterman
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
1
Bacalu Silviu
MDA
1000
2
Caraiman Veaceslav
MDA
1000
3
Demciuc Vasilii
MDA
1000
4
Amoasii Daniel
MDA
800
5
Crigan Sebastian
MDA
800
6
Emelina Margarita
MDA
800
7
Gargan Polina
MDA
800
8
Gradinaru Anastasia
MDA
800
9
Gritai Ecaterina
MDA
800
10
Lasii Tatiana
MDA
800
11
Lasii Xenia
MDA
800
12
Maler Adrian
MDA
800
13
Zozulia Marius
MDA
800
14
Barbos Laurentiu
MDA
600
15
Bejenari Vasilii
MDA
600
16
Cojemeachin Vichentii
MDA
600
17
Covali Dima
MDA
600
18
Cucu Ecaterina
MDA
600
19
Cucu Daniil
MDA
600
20
Donos Chirill
MDA
600
21
Eliseeva Ecaterina
MDA
600
22
Isciuc Elena
MDA
600
23
Nastasovici Polina
MDA
600
24
Podvoischii Stepan
MDA
600
25
Repcinschi Maxim
MDA
600
26
Rusnac Vlada
MDA
600
27
Tanceac Sebastian
MDA
600
28
Tcaci Iaroslav
MDA
600
29
Turcan Bogdan
MDA
600
30
Verejan Vlad
MDA
600
31
Zozulia Vladuti
MDA
600
32
Andriuc Andrei
MDA
400
33
Bronasco Iana
MDA
400
34
Cebotari Ira
MDA
400
35
Chiriac Alexandr
MDA
400
36
Cojuhari Roman
MDA
400
37
Condorachi Roma
MDA
400
38
Corniet Marc
MDA
400
39
Crotov Roman
MDA
400
40
Cucu Mihaela
MDA
400
41
Damian Corina
MDA
400
42
Grebeniuc Alexandra
MDA
400
43
Gubarev Alexandr
MDA
400
44
Gutu Dima
MDA
400
45
Litvin Dmitrii
MDA
400
46
Morari Alexandra
MDA
400
47
Ojegova Polina
MDA
400
48
Pelin Alistar
MDA
400
49
Petrov Daniel
MDA
400
50
Railean Vlad
MDA
400
51
Serstiuc Andrei
MDA
400
52
Tintiuc Anastasia
MDA
400
53
Tugranis Vlad
MDA
400
54
Ulmada Miroslav
MDA
400
55
Vidrasco Nicu
MDA
400
56
Zalevscaia Anastasia
MDA
400
57
Agheev Artiom
MDA
200
58
Cojocari Sorin
MDA
200
59
Gaidarji Anastasia
MDA
200
60
Gilca Andrea
MDA
200
61
Jeliapov Dima
MDA
200
62
Moraras Bogdan
MDA
200
63
Rusu-Blindu Victor
MDA
200
64
Tureac Mihail
MDA
200
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use