Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERMELL Τελευταία ενημέρωση05.05.2018 17:52:04, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Carlos Gimenez Cañadas
Αρχική Κατάταξη
Α/Α | Όνομα | ΕΕλο | Τυπ. | Σύλλογος |
1 | Vila I Bague Arnau | 1711 | U10 | Figueres C.E. |
2 | Kostov Krumovski Trayan | 1683 | U12 | Santa Eugenia Escacs |
3 | Campos Hernandez Guillem | 1656 | U10 | Alt Emporda, Club D'escacs |
4 | Casado Graboleda Jokin | 1634 | U12 | Figueres C.E. |
5 | Canal Sala Pau | 1607 | U12 | Olot |
6 | Escriba Cufi Ferran | 1591 | U12 | Figueres C.E. |
7 | Sanllehi Vico Albert | 1581 | U12 | Alt Emporda, Club D'escacs |
8 | Barraca Borozenets Enric | 1559 | U12 | Santa Eugenia Escacs |
9 | Roura Cortada Pep | 1550 | U12 | Figueres C.E. |
10 | Compte Auge Lluis | 1531 | U10 | Figueres C.E. |
11 | Caldas Ferres Oriol | 1526 | U10 | Alt Emporda, Club D'escacs |
12 | Crespo Romero Lluc | 1525 | U10 | Figueres C.E. |
13 | Jacomet Rodriguez Josep-M. | 1507 | U10 | Santa Eugenia Escacs |
14 | Yao Chen Hong | 1491 | U12 | Olot |
15 | Minovas Bizarro David | 1473 | U12 | Olot |
16 | Fernandez Syropyatova Daniel | 1440 | U12 | Gerunda, C.E. |
17 | Blanch Gimenez David | 1435 | U12 | Figueres C.E. |
18 | Li Li Libin | 1432 | U12 | Olot |
19 | Molina Rafel Gabriel | 1432 | U12 | Peons de Tossa, C.E |
20 | Barat Serna Judit | 1427 | U12 | Alt Emporda, Club D'escacs |
21 | Carrasco Taberner Laia | 1419 | U12 | Peons de Tossa, C.E. |
22 | Ortinez Goksadze Nicolas | 1417 | U12 | Gerunda, C.E. |
23 | Rodriguez Carreras David | 1401 | U12 | Figueres C.E. |
24 | Fraixino Ferrando Pau | 1399 | U10 | Figueres C.E. |
25 | Vives Pararols Arnau | 1395 | U10 | Alt Emporda, Club D'escacs |
26 | Pibernat Lazaro Aniol | 1390 | U12 | Figueres C.E. |
27 | Ros Grau Biel | 1387 | U12 | Montgri, C.E. |
28 | Pallares Mayoral Oriol | 1386 | U10 | Gerunda, C.E. |
29 | Bartra Marco Marc | 1382 | U10 | Figueres C.E. |
30 | Costa Dangla Pere | 1381 | U10 | Gerunda, C.E. |
31 | Blasi Cornella Aleix | 1375 | U10 | Figueres C.E. |
32 | Pujolar Vidal Pol | 1372 | U12 | Figueres C.E. |
33 | Moreno Delmoral Cristina | 1371 | U12 | Santa Eugenia Escacs |
34 | Mencion Seguranyes Oriol | 1367 | U12 | Figueres C.E. |
35 | Güibas Tubert Arnau | 1364 | U10 | Figueres C.E. |
36 | Jurca Szabo Gerard | 1357 | U08 | Platja D'aro, Club Escacs |
37 | Chen Ziyang | 1356 | U10 | Figueres C.E. |
38 | Cortes Oller Marc | 1352 | U10 | Figueres |
39 | Rodriguez Punset Velasc | 1350 | U10 | Figueres C.E. |
40 | Fuentes I Padern Oriol | 1349 | U10 | Alt Emporda, Club D'escacs |
41 | Osses Falgas Angel | 1346 | U10 | Figueres C.E. |
42 | Torrijos Gonzalez Isaac | 1341 | U10 | Figueres C.E. |
43 | Serra Cruz Oriol | 1340 | U10 | Montgri, C.E. |
44 | El Manfaa Marino Mohamed Isma | 1338 | U10 | Peons De Tossa Club Escacs |
45 | Cusi Guillaumes Aleix | 1322 | U10 | Alt Emporda, Club D'escacs |
46 | Guerra Turon Lluc | 1319 | U08 | Montgri, C.E. |
47 | Miralles Hinojosa Sergi | 1316 | U08 | Alt Empordà ,C.E |
48 | Bech Fabre Arnau | 1312 | U10 | Alt Emporda, Club D'escacs |
49 | Montero Padilla Isac | 1304 | U10 | Figueres C.E. |
50 | Pujol Coll Ferran | 1304 | U08 | Figueres C.E. |
51 | Gassiot Faya Xavier | 1300 | U10 | Santa Eugenia Escacs |
52 | Vilarrasa Rabaneda Roger | 1300 | U10 | Figueres C.E. |
53 | Pastor Rico Nerea | 1295 | U10 | Figueres C.E. |
54 | Batlle Alegret Andreu | 1289 | U08 | Figueres C.E. |
55 | Lopez Macaya Pau | 1289 | U10 | Santa Eugenia Escacs |
56 | Bosch I Sinkevich Bogdan | 1288 | U10 | Figueres C.E. |
57 | Capallera Gibert Oleguer | 1287 | U08 | Alt Emporda, Club D'escacs |
58 | Fuentes i Padern Arnau | 1284 | U08 | Alt Empordà, Club D´Escacs |
59 | Jurca Szabo Marc | 1282 | U10 | Platja D'aro, Club Escacs |
60 | Texeira Sanz Oriol | 1278 | U10 | Figueres C.E. |
61 | Santaló Carrera Tomás | 1272 | U08 | Alt Emporda, Club D'escacs |
62 | Osses Falgas Jan Pol | 1271 | U08 | Figueres C.E. |
63 | Fuentes Melendez Josepmaria | 1263 | U08 | Santa Eugenia Escacs |
|
|
|
|
|
|
|