VI Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD

OrganitzadorClub Escacs Llinars - Societat Coral Colon Sabadell Chessy
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigSilvia Perez Moreno
Àrbitre principalCarlos Gimenez Cañadas (IA - 2296926)
ÀrbitreJosep Antoni Mateu Valentines (AC - 22226460)
Control de temps30 min + 30 seg per jugada
SeuSabadell
Rating calculationEloN
Data2018/04/14 Al 2018/05/05
Mitjana d'Elo1383
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització17.04.2018 23:34:51, Creador/Darrera càrrega: carlos gimenez cañadas

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C, Calculin GROC, Calculin VERD, Calculin BLAU, Calculin VERMELL
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 2 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3/7 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomEloNTipusClub/Ciutat
1Borras De Las Heras Marc1671U10Colon Sabadell Chessy
2Ley Altimira Aran1642U10Colon Sabadell Chessy
3Llonch Farres Gerard1611U12Colon Sabadell Chessy
4Shneyderis Iliya1609U12Sant Cugat Club Escacs
5Shneyderis Mihael1607U12Sant Cugat Club Escacs
6Bru Montoya Marc1575U10Colon Ateneu C.E.
7Juanico Rull Marcel1504U12Colon Sabadell Chessy
8Marcos Rodriguez Raul1500U10Colon Ateneu C.E.
9Cavero Grael Nil1472U12Badia, Club Escacs I Cultura
10Berrio Prat Marti1464U12Badia, Club Escacs I Cultura
11Ribera Caro Joan1455U12Peona I Peo, C.E.
12Vinyets Vallbe Bernat1444U12Badia, Club Escacs I Cultura
13Parkyn Garcia Robert1440U12Espluguenc, C.E.E.
14Frigola Barcons Marti1436U12Badia, Club Escacs I Cultura
15Olive Torras Ferran1435U12Colon Sabadell Chessy
16Andrés Pérez Xavier1424U12Badia, Club Escacs I Cultura
17Cayellas Bonillo Biel1424U10Badia, Club Escacs I Cultura
18Busca Esteba Guillem1417U12Badia, Club Escacs I Cultura
19Iborra Polo Eric1410U10Joviat Fundacio
20Gonzalo Gomez Victor1409U12Sant Cugat Club Escacs
21Fernandez Escabia Victor1404U10Colon Sabadell Chessy
22Gallemi Lloret Alex1404U10Colon Sabadell Chessy
23Gil Jimenez David1403U12Cerdanyola Valles C.E.
24Trasobares Nasirossadat Damian1403U10Sant Cugat Club Escacs
25Genebat Haro Marçal1391U10Cerdanyola Valles C.E.
26Gomez Codina Isona1382U12Cardona
27Falchou Hidalgo Max1372U10Badia, Club Escacs I Cultura
28Camps Abadia Arnau1371U10Sant Cugat Club Escacs
29Torra Barbolla Edmon1368U10Badia, Club Escacs I Cultura
30Diaz de la Serna Didac1364U10Badia, Club Escacs I Cultura
31Herrero Aliaga Maria Isabel1360U10Colon Sabadell Chessy
32Jaen Arjona Biel1360U10Sant Cugat Club Escacs
33Gomez Codina Enric1352U10Cardona
34Sanchez Navarro Lorena1351U12Badia, Club Escacs I Cultura
35Moyano Moreno Daniel1350U10Colon Sabadell Chessy
36Frigola Barcons Ivet1348U12Badia, Club Escacs I Cultura
37Genebat Haro Queralt1348U10Cerdanyola Valles C.E.
38Robert Brosa Jana1340U08Badia, Club Escacs I Cultura
39De Maya Valenzuela Issac1339U10Badia, Club Escacs I Cultura
40Ruiz Garcia Berta1336U08Badia, Club Escacs I Cultura
41Pelegrin Serrano Oriol1335U10Joviat Fundacio
42Gil Jimenez Ruben1328U10Cerdanyola Valles C.E.
43Gomez Codina Celia1326U08Cardona
44Marques Giralt Mireia1324U08Badia, Club Escacs I Cultura
45Viladrich Mari Martí1323U10Balsareny-Sallent U.E.
46Navalon Rodriguez Pol1322U10Colon Sabadell Chessy
47Bracons Lopez Gerard1320U08Badia, Club Escacs I Cultura
48Ciuro Duarte Maiol1320U08Badia, Club Escacs I Cultura
49Vazquez De Los Reyes Edgar1315U10Joviat Fundacio
50Fabra Pons Roger1312U08Badia, Club Escacs I Cultura
51Martinez Ayala Pol1311U10Cerdanyola Valles C.E.
52Gine Jariot Arnau1308U08Cerdanyola Valles C.E.
53Masso Ortiz Llorenç1306U10Cerdanyola Valles C.E.
54Tarrago Plaza Marc1306U10Balsareny-Sallent U.E.
55Shearn Moreno Sean1305U10Colon Sabadell Chessy
56Herman Gamazo Isaac1297U08Colon Sabadell Chessy
57Bonada Ventura Jordi1286U10Colon Sabadell Chessy
58Ventura Cebada Guiomar1279U12Cardona
59Barrera Albets Oriol1265U08Cardona
60Barceló Roca Eric1254U10Sant Cugat Club Escacs
61Lopez Rivera Arnau1242U08Colon Sabadell Chessy
62Lorenzo Castro Danilo1241U08Colon Sabadell Chessy
63Artigas Torras Oriol1208U10Colon Sabadell Chessy