Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Bakovský Rákosníček 2018 mladší HD10, HD12

Poslední aktualizace24.03.2018 19:33:34, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Seidl Jan23714522CZE1937TJ Kralupy nad Vltavou
2Zákutný František23721847CZE12361. Novoborský ŠK
3Stejný MichalCZE1221Sokol Brandýs nad Labem
4Hejný MatějCZE1215DDM Varnsdorf
5Langmaier MichalCZE1200TJ Kralupy nad Vltavou
6Sichrovský Filip23721790CZE11941. Novoborský ŠK
7Koreň Štěpán23719087CZE1150ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
8Lauryn LukášCZE1147Sokol Bakov nad Jizerou
9Táborský VáclavCZE1136ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
10Bezděk TomášCZE1127TJ Kralupy nad Vltavou
11Grešl Roman23721464CZE1088ŠK Libštát
12Kos PatrikCZE1035Šachklub města Dobrovice, z.s.
13Horna KryštofCZE1021TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
14Landa VojtěchCZE1017Sokol Bakov nad Jizerou
15Beranová MartaCZE1000Sokol Bakov nad Jizerou
16Bittner RadimCZE1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
17Boldy AdrianCZE1000Šachklub města Dobrovice, z.s.
18Floriánová BarboraCZE1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
19Frantsev IegorCZE10001. Novoborský ŠK
20Halák JiříCZE1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
21Haláková KláraCZE1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
22Harcuba JakubCZE1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
23Homza FrantišekCZE1000ŠK Stráž pod Ralskem
24Horák FrantišekCZE1000T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl
25Hrnčárek AlexejCZE1000ŠK Stráž pod Ralskem
26Hůlka VítCZE10001. Novoborský ŠK
27Jína JakubCZE10001. Novoborský ŠK
28Kolman PetrCZE1000Sokol Bakov nad Jizerou
29Kosařová EliškaCZE1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
30Košťálek DanielCZE1000ZŠ Palachova Brandýs nad Labem
31Krupka NikolaCZE1000T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl
32Legner JakubCZE1000Sokol Mladá Boleslav
33Najman MartinCZE10001. Novoborský ŠK
34Novotná Adéla23721693CZE10001. Novoborský ŠK
35Ocelík MatějCZE1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
36Pecková JanaCZE1000Sokol Brandýs nad Labem
37Pelc SamuelCZE1000ŠK Stráž pod Ralskem
38Postránecký PatrikCZE1000Šachklub města Dobrovice, z.s.
39Sedláček MatějCZE10001. Novoborský ŠK
40Sedláček TomášCZE10001. Novoborský ŠK
41Sochor AntonínCZE1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
42Sukhbat BilegtCZE1000ŠK Stráž pod Ralskem
43Trmal MichalCZE10001. Novoborský ŠK
44Vtelenský MatějCZE1000Šachklub města Dobrovice, z.s.
45Zbránek FrantišekCZE1000Sokol Mladá Boleslav
46Zítka TomášCZE1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
47Černý MatějCZE10001. Novoborský ŠK
48Škatula OndřejCZE1000Sokol Mladá Boleslav
49Šritr AdamCZE1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
50Šťastný MatějCZE1000Sokol Bakov nad Jizerou
51Jura DanielCZE1000Sokol Bakov nad Jizerou
Advertisement