player's delay is tolerated to 15 minutes

XV chess festival. Baltija Svyturiuku Cup 2018 (open C7)

Organizatorius (-iai)Sporto ir meno klubas "Juoda balta"
FederacijaLietuva ( LTU )
Turnyro direktoriusIO Jonas Sidabras
Vyriausias teisėjasIA Paliulionis Raimondas
Teisėjas (-ai)NA Galuscak Viktoras
Laiko kontrolė50 min. + 5 sec /move
VietaVanagupe hotel, Palanga, Lithuania
Reitingo skaičiavimas-
Data2018/06/16 iki 2018/06/20
Reitingo-Ø1010
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas20.06.2018 12:02:44, Autorius: jonas sidabras,Paskutinis perkėlimas: ia paliulionis raimondas (ltu)

Turnyro pasirinktysZonal, Open A, Open B, Open C, Open C7, Blitz 1, Blitz 2, Blitz 3
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Apžvalga pagal komandąBLR, EST, LAT, LTU, NOR, RUS, UKR
Sąrašaipradinis sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, Abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFed.Reit.LytisTipasKlubas/Miestas
1
Mikalajunas GytisLTU1137U07Vilnius
2
Jasiulionis LukasLTU1064U07Vilnius
3
Platbarzdis DomasLTU1007U07Siauliai
4
Norkeliunas SarunasLTU1006U07Marijampole
5
Cepulis MotiejusLTU0U07Siauliai
6
Chaldejev AndrejLTU0U07Klaipeda
7
Dubinskas GintarasLTU0U07Vilnius
8
Griksaite LauraLTU0wU07Taurage
9
Jurgelyte Adrija DijaLTU0wU07Birzai
10
Kiseleva SofijaLTU0wU07Telsiai
11
Krasnych MarijaLTU0wU07Klaipeda
12
Limontas BenasLTU0U07Kaunas
13
Matuliauskaite MajaLTU0wU07Vilnius
14
Pidluznij MatvejLTU0U07Klaipeda
15
Platonov NikolaiLAT0U07Riga
16
Protassova EvelinaEST0wU07Narva
17
Safonov IvanLTU0U07Klaipeda
18
Stankeviciute SmilteLTU0wU07Vilnius
19
Tumelis BernardasLTU0U07Vilnius
20
Velikonis IgnotasLTU0U07Vilnius
21
Zutautas MantasLTU0U07Vilnius