MČR mládeže - H8 chlapciPoslední aktualizace29.04.2018 12:51:23, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Alphabetical list all groups
Čís. | | Jméno | RtgN | Klub/Místo | Jméno |
1 | | Bára Jan | 1000 | ŠK PORG Praha | H8 |
2 | | Bartečková Valérie | 1030 | Beskydská šachová škola z.s. | D8 |
3 | | Bartečková Nikol | 1000 | Beskydská šachová škola z.s. | D8 |
4 | | Bažant František | 1024 | Region Panda, z.s. | H8 |
5 | | Bažantová Adéla | 1000 | ŠK Staré Město | D8 |
6 | | Bělaška Václav | 1158 | TJ Desko Liberec | H8 |
7 | | Bělaška Adam | 1000 | TJ Desko Liberec | H8 |
8 | | Bělocký Daniel | 1000 | TJ Slovan Havířov | H8 |
9 | | Biolek Dominik | 1000 | Slavoj Český Těšín | H8 |
10 | | Bludský Hynek | 1183 | ŠK 64 Plzeň | H8 |
11 | | Bludský Vít | 1085 | ŠK 64 Plzeň | H8 |
12 | | Bouška Jiří | 1324 | ŠO Hlinsko | H8 |
13 | | Brožová Kateřina | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | D8 |
14 | | Buchtová Viktorie | 1138 | Beskydská šachová škola z.s. | D8 |
15 | | Bulawa Adam | 1035 | SK Slavia Orlová | H8 |
16 | | Čajka Richard | 1000 | Šachy Štěpán | H8 |
17 | | Chernyy Andrey | 1367 | ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar | H8 |
18 | | Chon Jeremy | 1000 | TJ Bohemians Praha | H8 |
19 | | Chvátal Vítek | 1000 | ŠK DDM Slavkov | H8 |
20 | | Day Sophia, Olivia | 1000 | Unichess | D8 |
21 | | Delgerdalai Bayarjavkhlan | 1000 | ŠK Staré Město | H8 |
22 | | Fibigerová Lucie | 1000 | ŠŠPM Lipky HK | D8 |
23 | | Finěk Václav | 1700 | TJ Desko Liberec | H8 |
24 | | Floriánová Barbora | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | D8 |
25 | | Furch David | 1000 | ŠK Hustopeče | H8 |
26 | | Gorej Vojtěch | 1310 | SK Děčín | H8 |
27 | | Grček Matyáš | 1054 | TJ Město Albrechtice z.s. | H8 |
28 | | Grešl Tadeáš | 1100 | Beskydská šachová škola z.s. | H8 |
29 | | Grešl Roman | 1088 | ŠK Libštát | H8 |
30 | | Grycmanová Juliána | 1000 | TJ Sokol Ústí z.s. | D8 |
31 | | Hajíček Matyáš | 1000 | ŠK Veselí n.L. | H8 |
32 | | Hastrman Vojtěch | 1000 | ŠACHklub Tábor z.s. | H8 |
33 | | Hauge Richard | 1111 | Sokol Buštěhrad | H8 |
34 | | Havelková Kamila | 1000 | Gambit Jihlava | D8 |
35 | | Hladká Leontýna | 1110 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | D8 |
36 | | Hladký Mikuláš | 1000 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | H8 |
37 | | Holubář Roman | 1000 | ŠŠPM Lipky HK | H8 |
38 | | Horková Tereza | 1146 | Beskydská šachová škola z.s. | D8 |
39 | | Horodyská Lucie | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | D8 |
40 | | Hrdlička Jan | 1103 | ŠS Železné hory | H8 |
41 | | Husová Adina | 1000 | Unichess | D8 |
42 | | Janoušková Eliška | 1015 | ŠK Líně | D8 |
43 | | Janský Adam | 1100 | ŠK Duras BVK | H8 |
44 | | Jemelka Daniel | 1000 | ŠK Vinary | H8 |
45 | | Jun Rostislav | 1141 | TJ CHS Chotěboř | H8 |
46 | | Jurtík Pavel | 1000 | Interchess z.s. | H8 |
47 | | Kalovský Vladimír | 1000 | Jezdci Jundrov | H8 |
48 | | Knápek Jan | 1000 | Agentura 64 Grygov | H8 |
49 | | Komárek Tobiáš | 1000 | ŠK Svitavy | H8 |
50 | | Korda Filip | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | H8 |
51 | | Kosařová Eliška | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | D8 |
52 | | Kotisa Jan | 1072 | SK Vyškov, z.s. | H8 |
53 | | Kožušníková Daniela | 1000 | Interchess z.s. | D8 |
54 | | Krautschneider Daniel Jan | 1067 | Region Panda, z.s. | H8 |
55 | | Křivský Mikuláš | 1000 | TJ CHS Chotěboř | H8 |
56 | | Kroulík Václav | 1000 | Region Panda, z.s. | H8 |
57 | | Kroulík Štěpán | 1000 | Region Panda, z.s. | H8 |
58 | | Krpec Dominik | 1000 | Šachy Brankovice, z.s. | H8 |
59 | | Kubátová Běta | 1000 | ŠK Kuřim, z.s. | D8 |
60 | | Kubátová Ema | 1000 | ŠK Kuřim, z.s. | D8 |
61 | | Kubíčková Linda | 1000 | ŠK Spartak Čelákovice | D8 |
62 | | Kujevský František | 1100 | Beskydská šachová škola z.s. | H8 |
63 | | Langner Laura | 1000 | Slavoj Český Těšín | D8 |
64 | | Langr Artuš | 1000 | ŠK Svornost Rousínovec | H8 |
65 | | Legerský Ondřej | 1000 | Beskydská šachová škola z.s. | H8 |
66 | | Létal Hynek | 1116 | Beskydská šachová škola z.s. | H8 |
67 | | Lhoták Florian | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | H8 |
68 | | Liberdová Michaela | 1000 | Šachová akademie Ostrava | D8 |
69 | | Malár David | 1000 | ŠK Kuřim, z.s. | H8 |
70 | | Martínek Denis | 1000 | TJ Kobylisy | H8 |
71 | | Martirosyan David | 1232 | ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar | H8 |
72 | | Matusík Petr | 1048 | Beskydská šachová škola z.s. | H8 |
73 | | Melnikov Ivan | 1330 | TJ Bohemians Praha | H8 |
74 | | Mičová Barbora | 1082 | Beskydská šachová škola z.s. | D8 |
75 | | Mikeš Matyáš | 1000 | ŠK Vinary | H8 |
76 | | Milek Tobias | 1084 | Beskydská šachová škola z.s. | H8 |
77 | | Mlýnek Jakub | 1355 | TJ Jawa Brodce | H8 |
78 | | Mrázek Matouš | 1100 | Beskydská šachová škola z.s. | H8 |
79 | | Mrázek Štěpán | 1100 | DDM Symfonie Poděbrady | H8 |
80 | | Mruškovič Ondřej | 1000 | ŠK Zdice | H8 |
81 | | Navrátil Marek | 1000 | Sportovní klub Vyškov, z.s. | H8 |
82 | | Nová Anežka | 1072 | ŠK Sokol Klatovy | D8 |
83 | | Ocelák Lukáš | 1000 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | H8 |
84 | | Očenášová Lucie | 1000 | ŠK Teplice | D8 |
85 | | Olšan Zdeněk | 1000 | Šachový klub Kunštát, z.s. | H8 |
86 | | Oujeský Jakub | 1000 | ŠK Hustopeče | H8 |
87 | | Pakostová Lenka | 1000 | SK Podlužan Prušánky | D8 |
88 | | Pásek Josef | 1000 | TJ Praha-Pankrác | H8 |
89 | | Petrík Jozef | 1066 | ŠK při DDM Litomyšl | H8 |
90 | | Pokorný Šimon | 1071 | ŠK Svornost Rousínovec | H8 |
91 | | Poljak Kristian | 1204 | ŠK Vinary | H8 |
92 | | Provazník Rafael | 1000 | SK Vyškov, z.s. | H8 |
93 | | Prusková Justýna | 1080 | Beskydská šachová škola z.s. | D8 |
94 | | Řeha Tomáš | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | H8 |
95 | | Řezáčová Julie | 1064 | Sokol Postoupky | D8 |
96 | | Romanová Anna | 1000 | ŠK Hustopeče | D8 |
97 | | Rosenbaum Petr | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | H8 |
98 | | Roubal Matyáš | 1100 | ŠK Sokol Klatovy | H8 |
99 | | Rozkovcová Alžběta | 1000 | TJ Desko Liberec | D8 |
100 | | Růžička Oto | 1000 | Agentura 64 Grygov | H8 |
101 | | Sboev Kirill | 1000 | ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar | H8 |
102 | | Semecký Denis | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | H8 |
103 | | Šetina Jan | 1000 | ŠK Kuřim, z.s. | H8 |
104 | | Ševčíková Kateřina | 1000 | ŠK Kuřim, z.s. | D8 |
105 | | Skalský Karel | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov | H8 |
106 | | Slívová Linda | 1082 | ŠK Teplice | D8 |
107 | | Slováček František | 1000 | Šachy Brankovice z.s. | H8 |
108 | | Smékal Matěj | 1000 | ŠK SIGMIA Olomouc | H8 |
109 | | Sochor Antonín | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s | H8 |
110 | | Sochorová Valentýna | 1000 | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | D8 |
111 | | Souček Andrej | 1000 | ŠK Kuřim, z.s. | H8 |
112 | | Souček Kryštof | 1000 | Šachy Štěpán | H8 |
113 | | Stach Daniel | 1000 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | H8 |
114 | | Stará Zuzana | 1000 | Šachy Brankovice z.s. | D8 |
115 | | Starý Vojtěch | 1273 | Jiskra Heřmanův Městec | H8 |
116 | | Šťávová Lucie | 1000 | DDM Budík Moravské Budějovice | D8 |
117 | | Štědrová Jolana | 1000 | TJ Kavalier Sázava z.s. | D8 |
118 | | Stejskal Jakub | 1129 | Gambit Jihlava | H8 |
119 | | Suchánek Jan | 1000 | ŠK Zlín, z.s. | H8 |
120 | | Suchý David | 1000 | ŠK 64 Plzeň | H8 |
121 | | Švadlenka Michal | 1317 | TJ Kobylisy | H8 |
122 | | Švadlenka Dominik | 1299 | TJ Kobylisy | H8 |
123 | | Tichá Valérie | 1063 | Beskydská šachová škola z.s. | D8 |
124 | | Tichý Kryštof | 1100 | Sokol Buštěhrad | H8 |
125 | | Topenčík Bruno | 1095 | ŠK Milovice | H8 |
126 | | Učňová Veronika | 1000 | Šachy Brankovice z.s. | D8 |
127 | | Václavková Klára | 1000 | Beskydská šachová škola z.s. | D8 |
128 | | Váňa Jan | 1344 | ŠK Tachov | H8 |
129 | | Veverka Max | 1000 | Sokol Tábor | H8 |
130 | | Vojčák Vojtěch | 1000 | TJ Zlaté Hory | H8 |
131 | | Vojčáková Anastázie | 1029 | TJ Zlaté Hory | D8 |
132 | | Vojkovský Michael | 1100 | Beskydská šachová škola z.s. | H8 |
133 | | Výchopeň Martin | 1000 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | H8 |
134 | | Zahumenský Štěpán | 1100 | Beskydská šachová škola z.s. | H8 |
135 | | Zeman Daniel Nikolas | 1070 | TJ Spartak Vlašim | H8 |
136 | | Zeman Tomáš Mathias | 1000 | TJ Spartak Vlašim | H8 |
|
|
|
|
|
|
|