V4 OPEN Stiavnica 2018 - SVK_ch

OrganizátorSlovak Chess Federation, Chess Club Banska Stiavnica
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaIO Milan Maros 14900890
Hlavný rozhodcaIA Rastislav Diviak 14908204
RozhodcaIA Rastislav Bury 14907585, IA Martin Dobrotka 14900645, Jan Siroky 14901714
Bedenkzeit90 minutes for 40 moves + 30 seconds per move, then 30 minutes for game + 30 seconds per move
MiestoBanska Stiavnica
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2018/07/07 - 2018/07/15
Ø rating1907
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 21.06.2018 22:04:27 / Page cached 22.06.2018 10:48:30 108min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDElopohlavieTypKlub
1
GMAczel Gergely727709HUN2543Aquaprofit Nagykanizsai Tungsram Sa
2
IMBokros Albert710458HUN2483Sk Dunajska Streda
3
GMPacher Milan14907445SVK2467Sk Slovan Bratislava
4
IMDruska Juraj14915650SVK2439Sk Prakovce
5
GMTalla Vladimir303445CZE2402SK HM Ostrava
6
IMSzeberenyi Adam710466HUN2372Penzugyor Sportegyesulet
7
FMJablonicky Martin14925621SVK2356Sk Osuske
8
FMGelle Istvan706205HUN2344Fabulon Sport Club
9
Polyik Peter758817HUN2311KOBANYA SC
10
FMVojtek Vladimir14901919SVK2310Sks Dubnica N/V
11
FMUrhegyi Marton740411HUN2303KOBANYA SC
12
IMPetran Peter14900114SVK2302S60Sk Slovan Bratislava
13
IMStockova Zuzana14900866SVK2301wMsk Kdv Kezmarok
14
IMKantorik Marian14900513SVK2260Tj Inbest Dunajov
15
IMFranzen Jozef14900181SVK2256S60Sk Slovan Bratislava
16
Chmiel Marcin1135503POL2249Krakowski Klub Szachistow
17
Sarkozy Ladislav14900300SVK2247Individualny Clen
18
Molnar Erno14923408SVK2245Komarnansky Sc Komarno
19
WFMKanakova Natalie350486CZE2237wBeskydska Sachova Skola Z.S.
20
IMGazik Igor14900149SVK2236Sk Aquamarin Podhajska
21
FMRuckschloss Karol14900386SVK2218S60Sk Slovan Bratislava
22
FMJamrich Gyorgy706124HUN2215VIADUKT NKFT SE
23
Seres Bela701386HUN2212Honved Aurora Sportegyesulet
24
Sikora Jan305405CZE2209TZ Trinec
25
WIMMrvova Alena14902036SVK2202wSachy Reinter
26
FMBombek Peter14902230SVK2201Sks Dubnica N/V
27
WFMMotycakova Monika14909626SVK2198wLiptovska Sachova Skola
28
Kostolansky Sebastian Lukas14950596SVK2197U18Sk Slovan Bratislava
29
WGMSikorova Olga307033CZE2193wTZ Trinec
30
Jozefek Michal14923548SVK2182Sk Osuske
31
Lintner Igor14932970SVK2173U18Ksn Bratislava
32
Demeter Peter14900459SVK2169S60Psk Tatran Dason Ism Presov
33
Macko Michal14906490SVK2158Liptovska Sachova Skola
34
FMNogrady Vilmos716014HUN2154Foti SE
35
Hrbek Stepan393479CZE2135U18Interchess Z.S.
36
Bango Lukas14933365SVK2130U18Sk Komplet Modranka
37
WIMHorvath Julia704121HUN2107wVasas Sport Club
38
Bronis Marian14905892SVK2101Sk Krasnany
39
Balogh Peter14914395SVK2097Sk Ou Russel Gabcikovo
40
Kerdik Adam14922975SVK2091Liptovska Sachova Skola
41
Lukac Roman14904047SVK2089Sk Junior Cvc Banska Bystrica
42
CMPniaczek Marek21800421POL2082U18UKS przy SP8 Chrzanow
43
FMTreybal Dusan14901315SVK2081S601. Sk Kosice
44
Sosovicka Jakub14929210SVK2078U18Sk Strelec Devinska Nova Ves
45
Brhel Jan14913070SVK2070Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
46
Volcko Richard14935724SVK2068U18Bsk Bardejov
47
Odler Daniel14901897SVK2067Nitrianska Sachova Akademia
48
Bojda Lubomir14903407SVK2064Topolciansky Sachovy Klub
49
Ferkova Dominika14933071SVK2053wU18Bsk Bardejov
50
FMTepper Frantisek14900610SVK2050S60Sk Slovan Bratislava
51
Bartek Ladislav14900777SVK2049Sk Krivan L.Ondrasova
52
Panko Radoslav14935635SVK2049Bsk Bardejov
53
Posa Norbert703370HUN2036Honved Aurora Sportegyesulet
54
Toma Rudolf14903717SVK2018Sk Opevnenie Banska Stiavnica
55
Bochnicka Vladimir14943450SVK2016U18Ksn Bratislava
56
Bednar Jan14904551SVK2010Sk Doprastav Bratislava
57
Milcova Zuzana14920026SVK2002wSk Medea Martin – Zabokreky
58
Antal Jozsef710270HUN1995S60Balatonfuredi Sport Club
59
Chrenko Kristian14936542SVK1992Nitriansky Sachovy Klub Nitra
60
Gajdosik Andrej14913178SVK1992Tj Mladost Zilina
61
Gyerpal Adrian14943204SVK1990U18Sk Junior Cvc Banska Bystrica
62
Mandak Miroslav14902990SVK1989S60Sk Krasnany
63
Budinsky Martin14932164SVK1985Sk Veza Cvc Banska Bystrica
64
Sandor Martin14939789SVK1984U18Ksn Bratislava
65
Bakalar Jan14901978SVK1981S60Tj Slovan Rajecke Teplice
66
FMPesztericz Laszlo703451HUN1980S60Vasas Sport Club
67
Pericka Tomas14909081SVK1975Sk Osuske
68
Gombar Peter14913151SVK1974Sk Sparta Povazska Bystrica
69
Istok Vojtech14915910SVK1971Sk Junior Cvc Banska Bystrica
70
Pasztor Ladislav14922428SVK1954S60Sk Cebovce
71
Nemeckay Rastislav14918765SVK1950Sk Osuske
72
Tomanek Rafael14907216SVK1949Sk Doprastav Bratislava
73
Kuna Martin14936577SVK1947Nitriansky Sachovy Klub Nitra
74
Jencopala Alexander73606260SVK1943U18Bsk Bardejov
75
Gzib David14940868SVK1939U18Sk Strelec Devinska Nova Ves
76
Redzisz Michal21816107POL1937U18KS Laura Chylice
77
Slaba Andrea14940680SVK1936wU18Sk Kupele Piestany
78
Dylag Emilia21805172POL1935wU18Krakowski Klub Szachistow
79
Rezak Milan14902460SVK1928S60Sk Domu Kultury Ruzinov
80
Kucera Michal14910519SVK1921S60Sk Strelec Devinska Nova Ves
81
WCMGresova Zuzana371661CZE1920wU18Interchess Z.S.
82
Hyll Jan14901447SVK1915Sk Medea Martin – Zabokreky
83
Brnusak Tomas14939878SVK1910U18Liptovska Sachova Skola
84
Marsina Stefan14906821SVK1908S60Tsc - Msk Martin
85
Stanko Ivan14902427SVK1908Sk Doprastav Bratislava
86
Pereszlenyi Gejza14906198SVK1899S60Nitriansky Sachovy Klub Nitra
87
Brnusak Andrej14933209SVK1866U18Liptovska Sachova Skola
88
Bango Dominik14933357SVK1861U18Sk Komplet Modranka
89
Komlosi Frantisek14909715SVK1861Nitrianska Sachova Akademia
90
Urhegyi Ferenc14943352SVK1851S60Sk Cebovce
91
Popovic Martin14944006SVK1846U18Tj Slavia Kosice
92
Panko Eduard14940779SVK1845U18Sk Stropkov+svidnik
93
Kebis Milos14901471SVK1843S60Sk Krasnany
94
Huncar Martin14958635SVK1840Sk Doprastav Bratislava
95
Ihnat Marek14944324SVK1836U18Sk Zemplin Michalovce
96
Gonda Jozef14922126SVK1832Sk Podpolanie
97
Paksi Gyula707554HUN1818S60Honved Aurora Sportegyesulet
98
Weis Dusan14941538SVK1818S60Sk Vinica
99
Sarkozi Szabolcs14941660SVK1808U18Msk Corvin Velky Meder
100
Pollak Rudolf14905108SVK1801S60Bsk Bardejov
101
Vyletel Samuel14938413SVK1798U18Tj Slovan Rajecke Teplice
102
Malinovsky Jozef14912457SVK1795S60Sk Sparta Povazska Bystrica
103
Rabovszky Gyorgy702560HUN1789S60Honved Aurora Sportegyesulet
104
Antal Jakub14947994SVK1787U18Tj Slavia Kosice
105
Babinsky Michal14920387SVK1786S60Sk Levice
106
Furman Slavomir14918951SVK1782Bsk Bardejov
107
Hagara Eduard14911116SVK1771S60Msk Kdv Kezmarok
108
Holicky Miroslav14911736SVK1765Lokomotiva Trnava
109
Ucekajova Veronika14928795SVK1757wU18Sachy Reinter Kosice
110
Soldan Jan14905639SVK1747S60Sk Modra
111
Cedzo Adam14947765SVK1737U18Tj Mladost Zilina
112
Juhaniak Lubomir14935880SVK1732Sk Krasnany
113
Slaby Jozef14916738SVK1731Sk Kupele Piestany
114
Celustkova Lubica14932890SVK1725wSk Osuske
115
Valicek Jaroslav14923599SVK1720Sk Visnove
116
Hudec Timotej14932750SVK1719Sk Opevnenie Banska Stiavnica
117
Zentko Ladislav14906651SVK1711S60Nitrianska Sachova Akademia
118
Jarabek Milan14928264SVK1707Sk Osuske
119
Siska Kristof14960338SVK1705U18Sk Kupele Piestany
120
Sadlon Matus14928884SVK1695Sk Osuske
121
Cabanova Kristina14944081SVK1691wU18Sk Garde Cvc Detva
122
Budinsky Emil14922002SVK1688S60Sk Slovan Nova Bana
123
Kramar Matus14944618SVK1680U18Sk Komplet Modranka
124
Paulicka Ivan14910535SVK1664S60Sk Slovan Bratislava
125
Fizer Marek391980CZE1624U18Interchess Z.S.
126
Shirinyan Daniel443751ENG1620U18Sk Doprastav Bratislava
127
Kuna Patrik14949865SVK1611U18Nitriansky Sachovy Klub Nitra
128
Zicho Anton14919010SVK1611Sk Opevnenie Banska Stiavnica
129
Slivka Vasil14944065SVK1608S60Tj Sokol Lubotice
130
Bobrova Katarina14944359SVK1597wU18Sk Garde Cvc Detva
131
Bobro Jan14944340SVK1584U18Sk Garde Cvc Detva
132
Hrdlicka Martin14940876SVK1525U18Sk Osuske
133
Bidulska Lenka14947960SVK1519wU18Tj Slavia Kosice
134
Hatala Peter14920638SVK1505S60Sk Domu Kultury Ruzinov
135
Rakovsky Jakub14955210SVK1495U18Nitriansky Sachovy Klub Nitra
136
Bidulsky Matej14947935SVK1470U18Tj Slavia Kosice
137
Stefanides Karol14909545SVK1469S60Msk Trstena
138
Ihnat Marek14944308SVK1465Sk Zemplin Michalovce
139
Furman Maximilian Jan14949180SVK1464U18Bsk Bardejov
140
Kanak Matyas398349CZE1410U18Beskydska Sachova Skola Z.S.
141
Horbalova Ivana14930579SVK1370wSk Furca
142
Caban Michal14944367SVK1307U18Sk Garde Cvc Detva
143
Nater Nikolas14941953SVK1303U18Sk Osuske
144
Kubiczek Michal23706996CZE1252U18Sachova akademie Ostrava
145
Hrbek Jachym23709138CZE1250U18Sachy Stepan
146
Sikorova Jana392472CZE1105wU18TZ Trinec
147
Hrbkova Johana23709146CZE1070wU18Sachy Stepan
148
Kubiczek Petr23707003CZE1066U18Sachova akademie Ostrava
149
Szotak Alexander14964236SVK1000Individualny Clen