Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Abierto de otoño

последно ажурирање17.04.2018 01:37:10, Creator/Last Upload: edgardo pope cavagna

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1Encinas Rito117340ARG1856
2Saragossi Guido104205ARG1732
3Serrano Corsillo Santino152951ARG1363
4Abrantes AlfredoARG0
5Alegre ManuelARG0
6Balzano MarianoARG0
7Cavallari JorgeARG0
8Costa ClaudioARG0
9Hanauer Roberto166073ARG0
10Lucatelli MarceloARG0
11Taranilla MarceloARG0
Advertisement