II Torneig Obert del GOTIC - Club Escacs BCN

OrganitzadorJuan Manuel Sanchez Lopez FIN 2227037
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigJuan Manuel Sanchez Lopez
Àrbitre principalMiguel Fernandez-Diaz Mascort FIN2214288
Control de temps90 m. + 30 s.
SeuEscacs Barcelona c.Julian Portet 5 Pral.
Rating calculationEloN, FIDE
Data2018/04/24 Al 2018/06/19
Mitjana d'Elo1813
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització24.05.2018 22:35:19, Creador/Darrera càrrega: miquel fernandez-diaz mascort

Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 4 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
PartidesHi ha 33 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

3. Ronda El 2018/05/15 A les 19.30

T.Núm.NomTipusEloPts. ResultatPts. NomTipusEloNúm.
122Pla Almenar Nel 19012 0 - 12 FMOms Fuentes Lluis 23171
255Gaya Sans Jordi 18652 1 - 02 Cano Sevilla Ivan 19779
310Cervello I Tost Roger 19722 1 - 02 Daguro Dasalla Armando S50194417
47Vilalta Vidal Javier 2009 ½ - ½2 Cabot Muntane Jordi S50191821
52MKVillar Reymundo Juan Antonio 2223 1 - 0 Nadal Fajardo Ricard 189425
645Munoz Prior Marcelo S5016180 1 - 00 Garcia Miralles Eduard *)141451
713Ribera Sellares Pere S501952 1 - 0 Flores Linan Jose Luis S50183031
818Ferre Campos Josep S501931 0 - 11 MKComellas Blanchart Jordi 21483
94Perez Garcia Adria U2021371 1 - 01 Farre Buil Carles S50184729
105MKSerrano Pertinez Miquel S5021281 1 - 01 Gonzalez Lafita Oscar 181533
116Torao Compte Victor 20321 ½ - ½1 Marin Candel Joan S50177735
1228Vives Cabau Jordi S6518601 0 - 11 Vallbona Domingo Joan S6520038
1311Delgadillo Torrico Felipe 19611 ½ - ½1 Jaen Gonzalez Diosdado S50174737
1430Arroyo Mateo Jose Miguel 18371 1 - 01 De La Plaza Gras Jordi S50195812
1532Aparicio Del Moral Jesus Omar 18271 1 - 01 Costa Trave Jaume S50195014
1634Cabrera Marmol Manuel S5017971 0 - 11 Ramon Serrano Francisco Javier S50194416
1740Dominguez Garcia Jose Manuel 16891 1 - 01 Balague Orduna Enric S50192519
1820Morales Montalban Miguel 19231 0 - 11 Tortosa Moros Joan S50169039
1923Collell Rodriguez Victor U2018991 0 - 11 Valbuena Castro Gregorio S50163144
2024Bernat Ernest S5018971 0 - 11 Palau Soriano Ricard S50175656
2142Vinas Serra Antoni 16671 0 - 11 De La Cruz Montero Santiago S50186227
2241Vivancos Munoz Manuel S501684½ ½ - ½1 Miralles Asensio Antonio 187254
2336Romero Funieles Rafael S6517550 1 - 0½ Cartanya Caro Pau U18164143
2453Orts Gonzalez Rafael S6511190 0 - 10 Gordillo Bretones Jose Luis 155146
2547Sanchez Viana Jordi S6515270 1 - 00 Usobiaga Ferrer Enrique 123652
2657Ruiz Serra Guillermo 17000 0 - 10 Ani Virgil S65152748
2749Febrero Perez Lluis S6515260 0 - 10 Dominguez Diaz Francisco S65168558
2859Cacho Lafuente Marc 16760 0 - 10 Moles Membrive Francisco Javier 144950
2915Albero Figueras Emilio S5019461 0 Sense emparellar
3026Schneider Ristol Alejandro 18682 0 Sense emparellar
3138Alquezar Calpena Marc 17350 0 Sense emparellar

*) Aquest jugador està assignat a una taula fixa