Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

7o ΠΑΙΔΙΚΟ RAPID Ε.Σ.Π. 'ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ' με Διεθνή Αξιολόγηση ELO

последно ажурирање17.03.2018 23:31:43, Creator/Last Upload: greek chess federation

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1ALEPOUDEAS STYLIANOS25858505GRE1178
2OIKONOMOPOULOS FILIPPOS25896547GRE1092
3CHATZIKONSTANTINOU KONSTANTINOS25857908GRE876
4CHATZISTELIOS ALEXANDROS-PANAGIOTIS42100275GRE0
5CHATZISTELIOS CHRISTOS25898574GRE0
6DOGANTZIS IASONASGRE0
7KARYDAS CHRISTOSGRE0
8KAZAKOS GEORGIOSGRE0
9LIAPI LYDIA25855778GRE0
10MARIETIS ALEXANDROSGRE0
11STAMELLOS KONSTANTINOSGRE0
12STAMELLOS PANAGIOTISGRE0
13STATHOPOULOS ORESTISGRE0
14STATHOPOULOS ORFEASGRE0
15THEODOROPOULOU MARINAGRE0
16TILIOS KONSTANTINOSGRE0
17TRIANTAFYLLIDIS NIKOLAOS25881000GRE0
18TSANTIDIS DIMITRIOSGRE0
Advertisement