1. Open Bohumín 2018 - "A" Krajský přebor MKŠS, Okresní přebor OŠS Karviná

OrganizátorŠŠ Bohumín a SK Slavia Orlová, z.s. - Oddíl šachu
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJiří Novák (312088)
Hlavní rozhodčíIA Jiří Kopta (328910)
RozhodčíFA Martin Sieber (327590)
Bedenkzeit90 min/40 moves + 15 min + 30 s/move; default time 30 min
MístoHotel Pod Zeleným dubem, Náměstí Svobody 37, Bohumín 735 81
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2018/05/20 Datum do 2018/05/27
Ø ELO turnaje1675
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace22.05.2018 21:17:10 / Page cached 23.05.2018 10:33:04 117min., Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Výběr turnajeOpen, Blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Tabulka podle pomocného hodnocení po 3 kole, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4/8 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1GMKislinsky Alexey14108801CZE25092481SK Slavia Orlová
2GMŠimáček Pavel307165CZE25002489ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
3GMAndreev Eduard14103400UKR24370Kramatorsk
4IMMichenka Jozef301175CZE23282323S60ŠK HM Ostrava
5Czerw Dawid1145746POL22630UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
6FMTymrakiewicz Rafal1108832POL22460ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA
7FMKoziol Kamil1161555POL22380U18MKSz Rybnik
8IMWeinzettl Ernst1600575AUT22150
9IMChudinovskikh Alexander M4106083RUS22050S60Moskva
10FMZabystrzan Pavel301337CZE21922184S60SK Slavia Orlová
11Pilch Roman337870CZE21792161Tž Třinec
12Šrámek Vojtěch358681CZE21512124U18SK Slavia Orlová
13Lojek Marek358649CZE21172100U18SK Slavia Orlová
14Kolář Stanislav310964CZE20912095ŠK Šenov
15Drozniak Stanislaw1188895POL20750UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
16Hladík Lumír306142CZE20232009TJ Ostrava
17Didi Jan312428CZE20012018TJ Ostrava
18Gratze Michael1613871AUT19750
19Horváth Tomáš358630CZE19711985U18SK Slavia Orlová
20Galuszka Tomasz21816409POL19470U18UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
21Maroszczyk Wieslaw312096CZE18841875S60Tž Třinec
22Szotkowski David377465CZE18801843U15Interchess z.s.
23Neumann Filip375640CZE18791905U15SK Slavia Orlová
24Koloczek Maciej1198785POL18710U18UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
25Kalveus Jan1721682SWE18700S60Malmö AS
26Mrázek Roman - K320218CZE18471852ŠK Karviná
27Pindjak Michal387967CZE18061806TJ Fulnek
28Cvik Štěpán375284CZE17991795
29Adamczyk Piotr1174312POL17910UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
30Trybus Daniel21816131POL17910U15Zefir Boguszowice
31Petrov Nikolaj358290CZE17491782S60ŠK Šenov
32Pekárek Aleš366960CZE17321784U18SK Slavia Orlová
33Šebesta Petr377775CZE17101777SK Slavia Orlová
34Chrobak Piotr1109278POL16970KSz SILESIA Racibórz
35Panek Bartosz1198220POL16840U15UKS "Ognisko" Rydułtowy
36Kordela Monika1161547POL16570wUKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
37Turp Hueseyin12985619GER16400Oberhausener SV
38Gardian Adam21831130POL16000U15KSz Skoczek Czerwionka Leszczyny
39Orzechowski Michal1167316POL15830UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
40Šebesta Jan372013CZE15631593U15SK Slavia Orlová
41Sulkowski Dawid1163248POL15610U18UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
42Ursnik Patryk21834105POL15540U18UKS Baszta Wodzislaw
43Zurawicki Jakub21817430POL15350U15MUKS "Fidei" Węgrów
44Suchanek Paulina1160133POL15160wKSz SILESIA Racibórz
45Mlynarczyk Jan1160060POL15100KSz SILESIA Racibórz
46Kwiatkowski Zygmunt1179098POL15050S60KSz SILESIA Racibórz
47Lipus Drahomír329312CZE14791515S60Rychvaldský Spolek Šachový 1945
48Kijonka Ondřej375624CZE14541631U15SK Slavia Orlová
49Chlevišťan Jaromír357979CZE14481476S60VOKD Poruba
50Sekanina Petr397393CZE13551380SK Slavia Orlová
51Neumann Karel385182CZE13281437TJ Ostrava
52Cieply Krzysztof21852766POL13200U15UKS Baszta Wodzislaw
53Kotas Marian360783CZE13141426SK Slavia Orlová
54Kondys Piotr21885575POL12610U15KSz SILESIA Racibórz
55Lajdamik Anna21879290POL12450wU15KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny
56Mrozek Zofia21855986POL12340wU15UKS Baszta Wodzislaw
57Zurawicka Aleksandra21831327POL11600wU15MUKS "Fidei" Węgrów
58Mainka Anna21858888POL11200wU15UKS Baszta Wodzislaw
59Lajdamik Kinga21881723POL11100wU15AKS Mikołów
60Mrázek Roman - O23707062CZE10571293U15SK Slavia Orlová
61Tomanec Samuel393827CZE10531331U15SK Slavia Orlová
62Brückmann Jan Gregor23706899CZE10411266U15SK Slavia Orlová
63Lach Alicja23707020CZE01600wU15UKS Baszta Wodzislaw
64Mrozek Wojciech21859671POL01600U15UKS Baszta Wodzislaw
65Miskowiec Stanislaw1179616POL01400S60UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój
66Sieber Bohumil23724315CZE01255S60SK Slavia Orlová
67Bulawa Adam23719249CZE01142U15SK Slavia Orlová
68Sekyra Vojtěch23714905CZE01074U15SK Slavia Orlová
69Andilová KláraCZE01000wU15SK Slavia Orlová
70Brejcha LukášCZE01000U15Šachová škola Bohumín
71Siudová Veronika23724110CZE01000wU15SK Slavia Orlová