Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor mládeže v rapid šachu pro rok 2018 - H,D 10

Poslední aktualizace14.04.2018 16:24:58, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Sedmihradský Tomáš23709936CZE1493ŠK Spartak Čelákovice
2Pressler Tobias23715359CZE1438Klub šachistů Říčany 1925
3Barták Josef23712252CZE1437ŠK Řevnice
4Švarc Kryštof23704152CZE1407Sokol Buštěhrad
5Mlýnek Jakub23712481CZE1355TJ Jawa Brodce
6Vyšinský Otakar23719818CZE1351ŠK Řevnice
7Dudková Josefína23712350CZE1345TJ Jawa Brodce
8Mrázek Adam23725010CZE1344DDM Symfonie Poděbrady
9Síleš Jan23715405CZE1336Klub šachistů Říčany 1925
10Stein MichaelCZE1290Šachová škola STAMAT, z.s.
11Rybáček Jan23715375CZE1233ŠK Medvědi Zvole
12Jouja MatyášCZE1208ŠK Medvědi Zvole
13Šteňo Patrik23712554CZE1201ŠK Řevnice
14Langmaier MichalCZE1200TJ Kralupy nad Vltavou
15Myšková Veronika23716517CZE1190Klub šachistů Říčany 1925
16Ocelák DavidCZE1185ŠK JOLY Lysá nad Labem
17Hrubý Filip23721480CZE1179Sokol Buštěhrad
18Kudrna MartinCZE1167Klub šachistů Říčany 1925
19Kohm PatrikCZE1161ŠK Velvary
20Slánský JáchymCZE1148Šachová škola STAMAT, z.s.
21Zelenková Alice23724161CZE1131Klub šachistů Říčany 1925
22Křivánek DaliborCZE1125Šachová škola STAMAT, z.s.
23Skolková NatálieCZE1103Klub šachistů Říčany 1925
24Rankin Filip23721219CZE1102ŠK Řevnice
25Mrázek ŠtěpánCZE1100DDM Symfonie Poděbrady
26Procházka MatějCZE1100Klub šachistů Říčany 1925
27Tichý KryštofCZE1100Sokol Buštěhrad
28Gott AdamCZE1097DDM Symfonie Poděbrady
29Šturmová TerezaCZE1097DDM Kolín
30Topenčík Bruno23716550CZE1095ŠK Milovice
31Hock DanielCZE1085ŠK Milovice
32Matoušek JiříCZE1085TJ Kavalier Sázava z.s.
33Zíta FilipCZE1054Klub šachistů Říčany 1925
34Jež JanCZE1052ŠK Řevnice
35Kos PatrikCZE1035Šachklub města Dobrovice, z.s.
36Němec MikulášCZE1028Klub šachistů Říčany 1925
37Bernáth JakubCZE1026TJ Kavalier Sázava z.s.
38Kazimour KryštofCZE1016Klub šachistů Říčany 1925
39Beaufort TeodorCZE1000ŠK Řevnice
40Beranová MartaCZE1000Sokol Bakov nad Jizerou
41Bittner RadimCZE1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
42Boldy AdrianCZE1000Šachklub města Dobrovice, z.s.
43Fugner ŠtěpánCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.
44Helebrandová EliškaCZE1000TJ Spartak Vlašim
45Hloušek JakubCZE1000TJ Neratovice
46Klikar MatějCZE1000TJ Neratovice
47Mruškovič OndřejCZE1000ŠK Zdice
48Sehnoutka VojtěchCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
49Sehnoutka VítCZE1000Klub šachistů Říčany 1925
50Staněk MichalCZE1000TJ Neratovice
51Štědrová JolanaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.
52Šťastný MatějCZE1000Sokol Bakov nad Jizerou
53Grohman DavidCZE0
54Hošek MichalCZE0
55Nováková MichaelaCZE0
56Pilař FrantišekCZE0
57Pithartová MonikaCZE0
58Pitner JosefCZE0
59Skolková KarolínaCZE0
60Sloup FilipCZE0
61Sobotka JáchymCZE0
62Štefek OndřejCZE0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 02.12.2020 15:30
PixFuture exclusive partner, tiráž