Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O krále a královnu Bílého království

Poslední aktualizace03.03.2018 16:13:34, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
124Golec MatyášCZE1003ZŠ Smilovice7,028,529,529,50
27Filipek HenrykCZE1005PSP Hnojník6,028,529,522,50
38Slavíček DavidCZE1005ZŠ Kaštanová5,523,025,519,75
46Czudek FilipCZE1005ZŠ Kanada5,030,032,519,50
510Zielina VojtěchCZE1005JM ZŠ5,028,030,519,50
69Sliž MatějCZE1005ZŠ Kanada5,027,531,019,00
713Bobek SebastianCZE1004PSP G. Przeczka5,027,530,019,00
827Lipowski AdamCZE1003PSP Hnojník5,024,027,018,50
918Malik VojtěchCZE1004ZŠ Bystřice4,525,028,016,00
1038Lysek JanCZE1002ZŠ Kaštanová4,523,026,014,75
1120Strokosz MatějCZE1004ZŠ Koperníkova4,523,025,514,75
1242Skibiński VítCZE1002ZŠ Zátopkových4,522,024,013,00
1328Mrózek MarekCZE1003PSP Hnojník4,027,529,514,00
144Kuźma AgnieszkaCZE1006PSP Vendryně4,027,029,515,50
1547Koždoň MarekCZE1001ZŠ Bystřice4,026,529,014,00
165Veit MarekCZE1006PSP Vendryně4,026,529,013,00
1739Mokrosz MateuszCZE1002PSP G. Przeczka4,025,529,015,25
1823Cicvárek ŠtěpánCZE1003ZŠ Smilovice4,025,027,514,25
1914Chodura MichalCZE1004ZŠ Smilovice4,022,024,511,50
2044Tuckwell FinnleyCZE1002ZŠ Nebory4,021,524,011,75
2115Cymorek KarelCZE1004ZŠ Koperníkova4,020,522,511,50
2212Adamczyk FrantišekCZE1004PSP Bystřice3,526,527,511,75
2319Ponczová AntonieCZE1004JM ZŠ3,525,528,011,50
2434Chlebek TimotejCZE1002PSP Hnojník3,523,024,59,50
2550Rotter DominikCZE1001ZŠ Bystřice3,522,524,09,75
2633Balon MichalCZE1002ZŠ P. Bezruče3,522,024,09,75
2748Lamper MartinCZE1001ZŠ Koperníkova3,520,021,58,50
2846Boff OndřejCZE1001ZŠ Zátopkových3,519,020,59,00
291Ponczová AdélaCZE1008JM ZŠ3,025,527,59,00
3017Kraus FerdynandCZE1004PSP G. Przeczka3,025,027,510,50
3121Vápeník TomášCZE1004ZŠ Slezská3,023,025,08,75
3216Kolář AntonínCZE1004ZŠ Komorní Lhotka3,022,024,58,00
3343Sobek MikulášCZE1002ZŠ Koperníkova3,021,522,55,75
3411Žmija MichaelaCZE1005PSP G. Przeczka3,018,019,05,75
3541Raszková PavlínaCZE1002ZŠ P. Bezruče3,017,518,54,50
3636Krišicová NeliCZE1002ZŠ P. Bezruče2,523,526,07,50
3745Šestáková ViktorieCZE1002PSP Bystřice2,523,024,05,75
3822Cemerek AdamCZE1003ZŠ Nebory2,522,523,55,25
3935Czudek OndřejCZE1002ZŠ Zátopkových2,520,522,55,50
4031Žmija KarolinaCZE1003PSP G. Przeczka2,520,021,04,25
4129Stoklásek JanCZE1003MZŠ Hnojník2,519,020,05,50
4230Swaczyna JanCZE1003ZŠ Smilovice2,518,519,54,00
432Raszková KlaudieCZE1008JM ZŠ2,020,523,05,00
4440Nový LukášCZE1002ZŠ P. Bezruče2,018,019,03,25
4526Konderlová LucieCZE1003ZŠ Komorní Lhotka2,016,017,02,00
4625Kobielusz MarekCZE1003ZŠ Bystřice1,519,520,52,75
473Skalski LukášCZE1008JM ZŠ1,019,021,02,75
4837Lubowiecki DamianCZE1002PSP Bystřice1,016,517,51,00
49Misiarz MatějCZE1001ZŠ Kaštanová1,016,517,51,00
5032Adamovská EmaCZE1002ZŠ Komorní Lhotka1,016,017,01,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable