Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 19:37:52
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
3era Parada de Ajedrez UNCOLI 2017-2018 INFANTIL ABSOLUTO
Останнє оновлення02.03.2018 16:24:47, Автор /Останнє завантаження: FECODAZ
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
ФЕД.
Рейт.
Клуб/Місто
1
Ovalle Samuel
3000257
BOG
1540
San Jorge
2
Jara Tomas
3000186
BOG
1475
Los Nogales
3
Gonzalez Kiara
3000150
BOG
1471
San Jorge
4
Fajardo Juliana Maria
3000108
BOG
1451
San Bartolome
5
Libos Salma
3000201
BOG
1424
Marymount
6
Moreno Jaime Esteban
3000241
BOG
1421
San Bartolome
7
Diaz Hernando Jose
3000096
BOG
1420
San Bartolome
8
Roldan David
3000311
BOG
1420
English
9
Botero Felipe
3000042
BOG
1411
San Jorge
10
Urdaneta Francisco
3000346
BOG
1385
Anglo Colombiano
11
Beltran Manuel
3000033
BOG
1367
Reyes Catolicos
12
Linares Juan David
3000205
BOG
1340
Colombo Gales
13
Angel Juan Ignacio
3000014
BOG
1338
Andino
14
Jassir Salim
3000188
BOG
1333
Colombo Gales
15
Gomez Tomas
3000142
BOG
1314
Andino
16
Sandoval Juan Sebastian
3000328
BOG
1313
Andino
17
Hiller Nicolas
3000174
BOG
1305
Andino
18
Aguilar Jeronimo
BOG
1300
San Carlos
19
Bacca Mauricio
BOG
1300
San Jorge
20
Elizalde Luan
BOG
1300
Reyes Catolicos
21
Ibarra Luciana
BOG
1300
English
22
Lopez Juan Jose
BOG
1300
San Carlos
23
Mazuera Valentina
BOG
1300
Marymount
24
Molina Marina
BOG
1300
Marymount
25
Monroy Nicolas
BOG
1300
Los Nogales
26
Morales Daniel
BOG
1300
Reyes Catolicos
27
Reina Felipe
BOG
1300
San Carlos
28
Rodriguez Juan Andres
BOG
1300
San Carlos
29
Serna Santiago
BOG
1300
San Carlos
30
Muller Mateo
3000242
BOG
1291
Andino
31
Soto Juan Esteban
3000340
BOG
1291
Reyes Catolicos
32
Herrera David
3000168
BOG
1278
Colombo Gales
33
Buritica Martin
3000050
BOG
1276
Andino
34
Campos Isabella
3000060
BOG
1260
Marymount
35
Woo Hyun
3000361
BOG
1257
Nueva Granada
36
Caicedo Felipe
3000054
BOG
1252
Nueva Granada
37
Perez Julian
3000269
BOG
1249
Reyes Catolicos
38
Palacios Tomas
3000262
BOG
1231
San Jorge
39
De Castro Nicolas
3000090
BOG
1230
Andino
40
Mariscal Juan Jose
3000217
BOG
1221
Colombo Gales
41
Puentes Jeronimo
3000280
BOG
1221
San Jorge
42
Gomez Juan Diego
3000138
BOG
1218
English
43
Bueno Juan Jose
3000048
BOG
1217
Andino
44
Rodriguez Guadalupe
3000303
BOG
1209
Nueva Granada
45
Solar Samuel
3000338
BOG
1203
Reyes Catolicos
46
Held Alejandro
3000161
BOG
1186
Andino
47
Beherentz Eduardo
3000031
BOG
1175
Anglo Colombiano
48
Salgado Juan C
3000322
BOG
1169
Colombo Gales
49
FandiƱo Catalina
3000109
BOG
1083
Abraham Lincoln
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use