Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Grand Prix Litoměřice 2018 - starší žáci

Poslední aktualizace03.03.2018 16:28:50, Creator/Last Upload: czech republic licence 73

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Šťastný JakubCZE1777TJ Klášterec nad Ohří6,023,032,024,0
24Balín DanielCZE1655ŠK Spartak Ústí nad Labem6,021,029,026,0
38Václavík JanCZE1541ŠK Teplice5,520,029,022,0
45Werner Hong Quan DanCZE1591ŠK Spartak Ústí nad Labem5,023,533,523,0
52Hurtík MatějCZE16861. Novoborský ŠK5,022,530,522,0
69Hrazdira Matyáš JosefCZE1514TJ Slovan Varnsdorf z.s.5,021,529,021,5
76Beran JakubCZE1569Sokol Bakov nad Jizerou5,021,029,520,0
816Nguyen Huy HoangCZE1306ŠK Spartak Ústí nad Labem5,019,026,518,5
910Slavík TomášCZE1455ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.4,520,027,020,5
1013Semová LadaCZE1402ŠK Teplice4,520,025,018,5
117Sichrovský TomášCZE15421. Novoborský ŠK4,519,528,018,0
1217Jirotová EliškaCZE1298Klub šachistů Štětí4,516,020,514,5
133Habenicht MartinCZE16561. Novoborský ŠK4,024,034,022,0
1415Řezáč JosefCZE1311TJ Klášterec nad Ohří4,020,529,018,0
1519Vyslyšel PetrCZE1235ŠK Teplice4,019,026,017,0
1612Kleker JiříCZE1422Klub šachistů Štětí4,018,526,017,0
1714Šinkmajer AdamCZE1347ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.4,017,525,017,0
1838Šašek PetrCZE1000TJ Sokol Litvínov-Lom.4,017,524,516,0
1926Miškovič TomášCZE1051TJ Sokol Litvínov-Lom.4,017,524,513,0
2024Rosová EmaCZE1057TJ Slovan Varnsdorf z.s.4,016,022,513,0
2120Žáčik AdamCZE1220ŠK DDM Postoloprty4,016,022,015,0
2221Dvorný TomášCZE1195ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.3,522,029,516,5
2311Toman JanCZE1423ŠK Spartak Ústí nad Labem3,021,028,514,0
2441Grimmer AntonCZE0Schachschule Meissen3,020,029,016,0
2539Ščasný AdamCZE1000T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl3,018,025,013,0
2629Burger JonášCZE1012ŠK Teplice3,017,525,013,0
2728Aschenbach GustavCZE1042Schachschule Meissen3,016,022,511,0
2840Werske MarkusCZE989Schachschule Meissen3,015,020,510,0
2918Šťastný ŠimonCZE1264Sokol Bakov nad Jizerou3,014,020,510,0
3022Seifert TomášCZE1079DDM Osek3,013,020,59,0
3127Urbánek VáclavCZE1045ŠK DDM Postoloprty2,516,523,510,0
3236Skála MartinCZE1000ŠK Teplice2,515,522,012,0
3333Janoušek AlexCZE1000Sokol Mšeno2,515,521,57,0
3437Učík VilémCZE1000Litoměřická šachová2,513,519,57,0
3535Schuster DanielCZE1000Litoměřická šachová2,512,516,56,0
3630Udržal JakubCZE1011ŠK UNION Louny2,016,022,58,0
3723Ott PatrikCZE1078ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.2,015,520,510,0
3825Vaněrka VojtěchCZE1057ŠK Teplice2,015,021,07,0
3942Prokop MatějCZE0TJ Sokol Litvínov Lom2,012,015,55,0
4032Janda DominikCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem1,513,017,05,0
4131Finkous JakubCZE1000Sokol Mšeno1,012,517,02,0
4234Kofron JanCZE1000ŠK Klášterec n.Ohří0,013,018,50,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Advertisement