Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

KP družstev mladších žáků Zlínský kraj

Poslední aktualizace03.03.2018 15:53:50, Creator/Last Upload: czech republic licence 9

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  5. TJ SOKOL Postoupky A (Rtg prům.:1177, PH 1: 13 / PH 2: 71)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kubín Tomáš Daniel1478CZE23708930101111½5,571291
2Žáčková Amélie1134CZE2370934010111004,071191
3Mcevoy Thomas James1084CZE2371802110½11014,571113
4Böserle Daniel1106CZE237089561½001002,571008
5Novotný Petr1198CZE237186091½011115,571036
6Řezáč Matyáš1062CZE1½011115,571027

Info o hráči

Kubín Tomáš Daniel 1478 CZE Rp:1479
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
193Holub Sebastian1000CZE0,0s 11
236Babula Vlastimil1821CZE6,5w 01
342Maršálek David1000CZE1,0s 11
481Hlúšek Michal1258CZE3,0w 11
587Kašpařík Pavel1000CZE0,0s 11
618Řezníček Patrik1406CZE2,0w 11
712Mohapl Tomáš1554CZE5,0s ½1
Žáčková Amélie 1134 CZE Rp:1237
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
169Crhák Michal1000CZE2,0w 12
237Petříček Lukáš1726CZE7,0s 02
343Vysloužil Filip1000CZE3,0w 12
482Kostka Jan1000CZE2,0s 12
588Blaha Martin1000CZE2,0w 12
619Kopecký Matěj1309CZE4,5s 02
713Vaňková Marie1302CZE4,5w 02
Mcevoy Thomas James 1084 CZE Rp:1206
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
167Holub Matěj1000CZE3,5s 13
238Vávra Jan1390CZE7,0w 03
344Vycudilík David1000CZE3,0s ½3
483Burša Petr1000CZE1,0w 13
589Miosga Maxmilián1000CZE3,5s 13
620Zádrapa Jakub1178CZE5,0w 03
714Noščák Denis1224CZE3,0s 13
Böserle Daniel 1106 CZE Rp:906
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
168Dobešová Anna1000CZE2,0w 14
239Procházka Rostislav1042CZE3,0s ½4
345Procházka Eduard1000CZE3,0w 04
484Kec Ondřej1000CZE3,0s 04
590Lörinc Lukáš1000CZE2,0w 14
621Hlouch Lubomír1017CZE6,0s 04
715Svoboda Richard1000CZE4,0w 04
Novotný Petr 1198 CZE Rp:1250
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
166Mikšánek Marek1000CZE2,5s 15
240Spáčilová Klára1171CZE5,5w ½5
346Chauvin Leon1000CZE4,0s 05
485Skupinová Alice1000CZE2,0w 15
591Popelka Svatopluk1000CZE2,0s 15
622Zádrapová Amálie1078CZE3,0w 15
716Zapletal Matyáš1000CZE2,0s 15
Řezáč Matyáš 1062 CZE Rp:1263
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
150Křupala Jakub1000CZE4,0w 16
241Babula Matěj1191CZE6,5s ½6
347Bažantová Adéla1000CZE6,0w 06
486Krajíček Matěj1000CZE4,0s 16
592Jančová Pavla Julie1000CZE4,0w 16
623Strkáčová Liliana1000CZE2,0s 16
717Skládal Tomáš1000CZE1,0w 16

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.12  EMKaD HolešovELO-4  TJ SOKOL Postoupky AELO0 : 6
4.1
Holub, Sebastian
1000-
Kubín, Tomáš Daniel
14780 - 1
4.2
Crhák, Michal
1000-
Žáčková, Amélie
11340 - 1
4.3
Holub, Matěj
1000-
Mcevoy, Thomas James
10840 - 1
4.4
Dobešová, Anna
1000-
Böserle, Daniel
11060 - 1
4.5
Mikšánek, Marek
1000-
Novotný, Petr
11980 - 1
4.6
Křupala, Jakub
1000-
Řezáč, Matyáš
10620 - 1
2. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.4  TJ SOKOL Postoupky AELO-1  ŠK Staré Město AELO1½:4½
1.1
Kubín, Tomáš Daniel
1478-
Babula, Vlastimil
18210 - 1
1.2
Žáčková, Amélie
1134-
Petříček, Lukáš
17260 - 1
1.3
Mcevoy, Thomas James
1084-
Vávra, Jan
13900 - 1
1.4
Böserle, Daniel
1106-
Procházka, Rostislav
1042½ - ½
1.5
Novotný, Petr
1198-
Spáčilová, Klára
1171½ - ½
1.6
Řezáč, Matyáš
1062-
Babula, Matěj
1191½ - ½
3. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.13  ŠK Staré Město BELO-4  TJ SOKOL Postoupky AELO3½:2½
4.1
Maršálek, David
1000-
Kubín, Tomáš Daniel
14780 - 1
4.2
Vysloužil, Filip
1000-
Žáčková, Amélie
11340 - 1
4.3
Vycudilík, David
1000-
Mcevoy, Thomas James
1084½ - ½
4.4
Procházka, Eduard
1000-
Böserle, Daniel
11061 - 0
4.5
Chauvin, Leon
1000-
Novotný, Petr
11981 - 0
4.6
Bažantová, Adéla
1000-
Řezáč, Matyáš
10621 - 0
4. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.4  TJ SOKOL Postoupky AELO-9  SK BoršiceELO5 : 1
6.1
Kubín, Tomáš Daniel
1478-
Hlúšek, Michal
12581 - 0
6.2
Žáčková, Amélie
1134-
Kostka, Jan
10001 - 0
6.3
Mcevoy, Thomas James
1084-
Burša, Petr
10001 - 0
6.4
Böserle, Daniel
1106-
Kec, Ondřej
10000 - 1
6.5
Novotný, Petr
1198-
Skupinová, Alice
10001 - 0
6.6
Řezáč, Matyáš
1062-
Krajíček, Matěj
10001 - 0
5. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.16  TJ VlčnovELO-4  TJ SOKOL Postoupky AELO0 : 6
5.1
Kašpařík, Pavel
1000-
Kubín, Tomáš Daniel
14780 - 1
5.2
Blaha, Martin
1000-
Žáčková, Amélie
11340 - 1
5.3
Miosga, Maxmilián
1000-
Mcevoy, Thomas James
10840 - 1
5.4
Lörinc, Lukáš
1000-
Böserle, Daniel
11060 - 1
5.5
Popelka, Svatopluk
1000-
Novotný, Petr
11980 - 1
5.6
Jančová, Pavla Julie
1000-
Řezáč, Matyáš
10620 - 1
6. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.4  TJ SOKOL Postoupky AELO-5  ŠK Zbrojovka Vsetín AELO3 : 3
2.1
Kubín, Tomáš Daniel
1478-
Řezníček, Patrik
14061 - 0
2.2
Žáčková, Amélie
1134-
Kopecký, Matěj
13090 - 1
2.3
Mcevoy, Thomas James
1084-
Zádrapa, Jakub
11780 - 1
2.4
Böserle, Daniel
1106-
Hlouch, Lubomír
10170 - 1
2.5
Novotný, Petr
1198-
Zádrapová, Amálie
10781 - 0
2.6
Řezáč, Matyáš
1062-
Strkáčová, Liliana
10001 - 0
7. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.3  ŠO KunoviceELO-4  TJ SOKOL Postoupky AELO2½:3½
4.1
Mohapl, Tomáš
1554-
Kubín, Tomáš Daniel
1478½ - ½
4.2
Vaňková, Marie
1302-
Žáčková, Amélie
11341 - 0
4.3
Noščák, Denis
1224-
Mcevoy, Thomas James
10840 - 1
4.4
Svoboda, Richard
1000-
Böserle, Daniel
11061 - 0
4.5
Zapletal, Matyáš
1000-
Novotný, Petr
11980 - 1
4.6
Skládal, Tomáš
1000-
Řezáč, Matyáš
10620 - 1
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž