Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

KP družstev mladších žáků Zlínský kraj

Poslední aktualizace03.03.2018 15:53:50, Creator/Last Upload: czech republic licence 9

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ŠK Staré Město A (Rtg prům.:1390, PH 1: 21 / PH 2: 80)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Babula Vlastimil1821CZE3919301111½116,571456
2Petříček Lukáš1726CZE2370331811111117,071169
3Vávra Jan1390CZE39210311111117,071102
4Procházka Rostislav1042CZE237127831½0001½3,071028
5Spáčilová Klára1171CZE237093081½110115,571055
6Babula Matěj1191CZE3983221½111+16,571010

Info o hráči

Babula Vlastimil 1821 CZE Rp:1753
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
181Hlúšek Michal1258CZE3,0w 11
270Kubín Tomáš Daniel1478CZE5,5s 11
312Mohapl Tomáš1554CZE5,0w 11
418Řezníček Patrik1406CZE2,0s 11
51Černý Michal1587CZE5,0w ½1
67Boháček Jan Andrej1196CZE6,0s 11
754Šimek Viktor1710CZE5,0w 11
Petříček Lukáš 1726 CZE Rp:1948
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
182Kostka Jan1000CZE2,0s 12
271Žáčková Amélie1134CZE4,0w 12
313Vaňková Marie1302CZE4,5s 12
419Kopecký Matěj1309CZE4,5w 12
52Hobza Vojtěch1371CZE3,5s 12
68Kozel Ondřej1070CZE6,0w 12
755Ponížil Matěj1000CZE3,0s 12
Vávra Jan 1390 CZE Rp:1884
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
183Burša Petr1000CZE1,0w 13
272Mcevoy Thomas James1084CZE4,5s 13
314Noščák Denis1224CZE3,0w 13
420Zádrapa Jakub1178CZE5,0s 13
53Valkovič Marek1225CZE5,0w 13
69Mičutka Daniel1005CZE2,0s 13
756Gargulák Jáchym1000CZE4,0w 13
Procházka Rostislav 1042 CZE Rp:978
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
184Kec Ondřej1000CZE3,0s 14
273Böserle Daniel1106CZE2,5w ½4
315Svoboda Richard1000CZE4,0s 04
421Hlouch Lubomír1017CZE6,0w 04
54Hobza Richard1073CZE6,0s 04
610Lhota Jonáš1000CZE4,0w 14
757Baránek Jan1000CZE2,5s ½4
Spáčilová Klára 1171 CZE Rp:1292
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
185Skupinová Alice1000CZE2,0w 15
274Novotný Petr1198CZE5,5s ½5
316Zapletal Matyáš1000CZE2,0w 15
422Zádrapová Amálie1078CZE3,0s 15
55Samohýl Adam1110CZE7,0w 05
611Marušák Jan1000CZE4,0s 15
758Suchánek Jan1000CZE5,0w 15
Babula Matěj 1191 CZE Rp:1411
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
186Krajíček Matěj1000CZE4,0s 16
276Řezáč Matyáš1062CZE5,5w ½6
317Skládal Tomáš1000CZE1,0s 16
423Strkáčová Liliana1000CZE2,0w 16
56Kratochvílová Adéla1000CZE2,5s 16
60Brett nicht besetzt00,0- 1K6
759Režná Hedvika1000CZE6,0s 16

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.1  ŠK Staré Město AELO-9  SK BoršiceELO6 : 0
1.1
Babula, Vlastimil
1821-
Hlúšek, Michal
12581 - 0
1.2
Petříček, Lukáš
1726-
Kostka, Jan
10001 - 0
1.3
Vávra, Jan
1390-
Burša, Petr
10001 - 0
1.4
Procházka, Rostislav
1042-
Kec, Ondřej
10001 - 0
1.5
Spáčilová, Klára
1171-
Skupinová, Alice
10001 - 0
1.6
Babula, Matěj
1191-
Krajíček, Matěj
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.4  TJ SOKOL Postoupky AELO-1  ŠK Staré Město AELO1½:4½
1.1
Kubín, Tomáš Daniel
1478-
Babula, Vlastimil
18210 - 1
1.2
Žáčková, Amélie
1134-
Petříček, Lukáš
17260 - 1
1.3
Mcevoy, Thomas James
1084-
Vávra, Jan
13900 - 1
1.4
Böserle, Daniel
1106-
Procházka, Rostislav
1042½ - ½
1.5
Novotný, Petr
1198-
Spáčilová, Klára
1171½ - ½
1.6
Řezáč, Matyáš
1062-
Babula, Matěj
1191½ - ½
3. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.1  ŠK Staré Město AELO-3  ŠO KunoviceELO5 : 1
1.1
Babula, Vlastimil
1821-
Mohapl, Tomáš
15541 - 0
1.2
Petříček, Lukáš
1726-
Vaňková, Marie
13021 - 0
1.3
Vávra, Jan
1390-
Noščák, Denis
12241 - 0
1.4
Procházka, Rostislav
1042-
Svoboda, Richard
10000 - 1
1.5
Spáčilová, Klára
1171-
Zapletal, Matyáš
10001 - 0
1.6
Babula, Matěj
1191-
Skládal, Tomáš
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.5  ŠK Zbrojovka Vsetín AELO-1  ŠK Staré Město AELO1 : 5
1.1
Řezníček, Patrik
1406-
Babula, Vlastimil
18210 - 1
1.2
Kopecký, Matěj
1309-
Petříček, Lukáš
17260 - 1
1.3
Zádrapa, Jakub
1178-
Vávra, Jan
13900 - 1
1.4
Hlouch, Lubomír
1017-
Procházka, Rostislav
10421 - 0
1.5
Zádrapová, Amálie
1078-
Spáčilová, Klára
11710 - 1
1.6
Strkáčová, Liliana
1000-
Babula, Matěj
11910 - 1
5. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.1  ŠK Staré Město AELO-2  ŠK Malenovice-Zlín AELO3½:2½
1.1
Babula, Vlastimil
1821-
Černý, Michal
1587½ - ½
1.2
Petříček, Lukáš
1726-
Hobza, Vojtěch
13711 - 0
1.3
Vávra, Jan
1390-
Valkovič, Marek
12251 - 0
1.4
Procházka, Rostislav
1042-
Hobza, Richard
10730 - 1
1.5
Spáčilová, Klára
1171-
Samohýl, Adam
11100 - 1
1.6
Babula, Matěj
1191-
Kratochvílová, Adéla
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.8  ŠK Malenovice-Zlín BELO-1  ŠK Staré Město AELO0 : 6
1.1
Boháček, Jan Andrej
1196-
Babula, Vlastimil
18210 - 1
1.2
Kozel, Ondřej
1070-
Petříček, Lukáš
17260 - 1
1.3
Mičutka, Daniel
1005-
Vávra, Jan
13900 - 1
1.4
Lhota, Jonáš
1000-
Procházka, Rostislav
10420 - 1
1.5
Marušák, Jan
1000-
Spáčilová, Klára
11710 - 1
1.6
bez hráče
0-
Babula, Matěj
1191- - +
7. Kolo Datum kola 2018/03/03
Šach.1  ŠK Staré Město AELO-7  ŠK ZlínELO5½: ½
1.1
Babula, Vlastimil
1821-
Šimek, Viktor
17101 - 0
1.2
Petříček, Lukáš
1726-
Ponížil, Matěj
10001 - 0
1.3
Vávra, Jan
1390-
Gargulák, Jáchym
10001 - 0
1.4
Procházka, Rostislav
1042-
Baránek, Jan
1000½ - ½
1.5
Spáčilová, Klára
1171-
Suchánek, Jan
10001 - 0
1.6
Babula, Matěj
1191-
Režná, Hedvika
10001 - 0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž