Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 10:56:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Өсвөрийн шатарчдын 2018 оны Улсын аварга шалгаруулах шигшээ тэмцээн 6 хүртлэх нас охид
Zadnja izmjena04.03.2018 08:23:13, Creator/Last Upload: Mongolian Chess Federation
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Амин-Эрдэнэ Наранбаатар
MGL
0
Төгс нүүдэл
2
Амин-Эрдэнэ Цэнгэл
MGL
0
Сэлэнгэ
3
Ану Баярт-Учрал
MGL
0
БНД Төр Монгол
4
Ариун-Эрдэнэ Амгаланбаатар
MGL
0
БГД
5
Ариунбуян Сэнгэравдан
MGL
0
Хөвсгөл
6
Ариунзул Б
MGL
0
Төв аймаг
7
Бадамдорж Өсөхбаяр
MGL
0
Сүхбаатар
8
Бат-Уянга Эрдэнэбаяр
MGL
0
БНД Төр Монгол
9
Батбаясгалан А
MGL
0
Баянхонгор
10
Буян-Ундрах Хүрэлсүх
MGL
0
БНД Төр Монгол
11
Буянхишиг Батбэлдэн
MGL
0
Говь-Алтай
12
Ганзаяа Б
MGL
0
Говьсүмбэр
13
Гоомарал С
MGL
0
Говьсүмбэр
14
Гэгээнээ Энхмөнх
MGL
0
Сүхбаатар
15
Гэрэлцэцэг Ангараг
MGL
0
Хэнтий
16
Гүн-Ундрам Зоригт
MGL
0
БНД Төр Монгол
17
Гүндэгмаа Тулгабат
MGL
0
Төгс нүүдэл
18
Дагина Энхцогт
MGL
0
Дархан-Уул
19
Дүүрэнжаргал Д
MGL
0
Сэлэнгэ
20
Есүгэн Алтаншагай
MGL
0
Төгс нүүдэл
21
Ингүүмэл Даваасүрэн
MGL
0
Төгс нүүдэл
22
Лхам-Эрдэнэ Ж
MGL
0
Говь-Алтай
23
Маралмаа Энхсайхан
MGL
0
25-р цэц
24
Мишээл Ганбаяр
MGL
0
БНД Төр Монгол
25
Мөнхжин Отгонбаяр
MGL
0
Оюун шатрын клуб
26
Намундарь Б
MGL
0
Дундговь
27
Намуун Алтанхуяг
MGL
0
Орхон
28
Нарансолонго Батсүх
MGL
0
Орхон
29
Номун Хашбаатар
MGL
0
Дорноговь
30
Номуулан Гантулга
MGL
0
Хос мастер
31
Оюундэлгэрэх Ганбат
MGL
0
Архангай Багш клуб
32
Пүрэвдулам Х
MGL
0
Сэлэнгэ
33
Тодгэрэлт Содбаатар
MGL
0
Хэнтий
34
Удвал Бат-Орших
MGL
0
Сүхбаатар
35
Уянга Зоригоо
MGL
0
Цагаанбэрс
36
Хонгорзул Энхтүвшин
MGL
0
Төгс нүүдэл
37
Цэдэнханд Алтанхүү
MGL
0
Өвөрхангай
38
Цэлмэг Мягмар
MGL
0
Дархан-Уул
39
Цэлмүүн Батмөнх
MGL
0
БНД Төр Монгол
40
Цэлмүүн Тайван
MGL
0
Төгс нүүдэл
41
Цэндмаа Нанжид
MGL
0
Хос мастер
42
Цэцэнбилэг Баярдалай
MGL
0
Дархан-Уул
43
Эгшиг Батбилэг
MGL
0
Мончесс
44
Эгшиглэн Баясгалан
MGL
0
Хэнтий
45
Энхжин Отгонбаяр
MGL
0
Оюун шатрын клуб
46
Энхжин Оюунцэцэг
MGL
0
Дорноговь
47
Энхзаяа Бат-Өлзий
MGL
0
Өвөрхангай
48
Энхнамуун Батхишигт
MGL
0
Зууны шатар
49
Энхсолонго Түмэндэлгэр
MGL
0
Төгс нүүдэл
50
Энххүслэн Элбэгзаяа
MGL
0
Төгс нүүдэл
51
Энххүсэл Батсамбуу
MGL
0
БНД Төр Монгол
52
Энэрлэн Амармэнд
MGL
0
Булган
53
Энэрэл Б
MGL
0
Өвөрхангай
54
Эрхсаран Баяртнар
MGL
0
ЧД Цэцэн нүүдэл
55
Ялгуун Мягмаржав
MGL
0
Ховд
56
Ялгуун Мөнхбадрал
MGL
0
ЧД Цэцэн нүүдэл
57
Янжиндолгор Нямцэрэн
MGL
0
Төгс нүүдэл
58
Үжингоо Мөнхтөгс
MGL
0
Орхон
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
masthead