Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 08:59:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
III Obert Gerunda Sarria de Dalt (184635)
Darrera actualització02.06.2018 01:09:46, Creador/Darrera càrrega: Luis E. Valle Maytin
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
2. Ronda El 2018/04/13 A les 21:30
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
PGN
1
1
MK
Sabria Batlle Pol
2281
1
+ - -
1
Martinez Robles Hermenegildo
1828
20
2
21
Pages Lopez David
1826
1
0 - 1
1
MK
Guso Llorca Jordi
2163
2
PGN
3
3
MK
Gonzalez Vericat Sergi
2140
1
1 - 0
1
Mato Bonany Joan
1813
22
PGN
4
23
Ramirez Garcia Lluis
1800
1
½ - ½
1
MK
Mundet Riera Jaume
2090
4
PGN
5
5
MK
Parals Marce Lluis
2062
1
1 - 0
1
Carranza Font Joan
1792
24
PGN
6
27
Ruiz Planas Adelito
1756
1
½ - ½
1
MK
Casanellas Ruano Lluis
2053
6
PGN
7
29
Olivas Montoya Albert
1719
1
0 - 1
1
Garcia Martinez Josep
2050
8
PGN
8
9
Mayor Sanchez Angel
2027
1
1 - 0
1
Castella Margarit Joan Enric
1703
30
PGN
9
31
Massaguer Soles Francesc
1701
1
0 - 1
1
Parramon Ros Francesc
2020
10
PGN
10
11
Saurina Suner Francesc Xavier
2007
1
1 - 0
1
Gallart Vila Joan
1693
32
PGN
11
33
Pereira Garcia Josep R.
1692
1
1 - 0
1
Jorda Garcia Carles
1995
12
12
13
Moles Fuentes Jesus
1991
1
1 - 0
1
Pou Serrano David
1665
36
13
15
Alejo Alvarez Ricardo
1960
1
1 - 0
1
Sole Benegues Jordi
1661
38
14
39
Alarcon Pages Salvador
1660
1
½ - ½
1
Rex Torsten
1931
16
15
17
Diaz Comas Jordi
1876
1
1 - 0
1
Acevedo Egido David
1517
55
16
72
Mccullough Figueras Paul
1795
1
0 - 1
1
Boubakha Mohamed
1859
18
17
19
Mundet Riera Joaquim
1857
1
1 - 0
1
Amich Vidal Pau
1715
74
18
7
Bonell Mitjans Antonio
2053
½
1 - 0
½
Guell Barnada Jordi
1927
71
19
25
Bonavia Heredia Francesc
1790
½
1 - 0
½
Heredia Lloveras David
1599
46
20
35
Boix Gravolosa Josep M.
1666
½
1 - 0
½
Sulimov Alexey
1562
83
21
37
Baig Falgueras Marc
1663
½
1 - 0
½
Navarro Tudela Sergi
1659
81
22
60
Vila I Bague Arnau
1434
0
0 - 1
0
Alvarez Serra Jordi
1987
14
23
61
Iglesias Pujol Emilio
1399
0
0 - 1
0
Urbano Cabrera Moises
1759
26
24
63
Jimenez Oro Jaume
1343
0
0 - 1
0
Farre I Benseny Miquel
1627
40
25
41
Budo Poch Alfons
1617
0
1 - 0
0
Pales Pi Marta
1333
65
26
67
Cuerda Quintana Antoni
1299
0
½ - ½
0
Foix Breto Antoni
1613
42
27
69
Nunez Naspreda Pere
1241
0
0 - 1
0
Recuero Gomez Miguel Angel
1609
44
28
45
Dilme Ferrer Josep M.
1602
0
- - +
0
Alsina Carreras Eva
1313
66
29
47
Cros Garcia Marc
1590
0
1 - 0
0
Vegas Cortes Jose Maria
1289
68
30
70
Alsina Tarres Joan
1172
0
0 - 1
0
Carbo Marti Jordi
1588
48
31
49
Fernandez Alsina David
1566
0
1 - 0
0
Lambier Cornella Jaume
1754
73
32
76
Bustamante Aboitiz David
1700
0
0 - 1
0
Deulofeu Peramarch Enric
1558
50
33
51
Garcia Caro Juan Alber
1557
0
1 - 0
0
Duran Pibernat Toni
1712
75
34
52
Tardio Gemar Francesc I
1553
0
1 - 0
0
Sanabras Colomer Jordi
1687
77
35
78
Tarrago Compte Carina
1681
0
0 - 1
0
Viñolas Anglada Laura
1534
53
36
54
Bosch Peracaula Miquel
1521
0
1 - 0
0
Vila Alba Lluc
1669
79
37
80
Puig Aliu Daniel
1664
0
0 - 1
0
Romera Fernandez Manel
1480
56
38
57
Villa Carrillo Julio
1472
0
1 - 0
0
Iglesias Pereira Pablo
1422
85
39
82
Ribas Garcia Pol
1568
0
0 - 1
0
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
1448
58
40
84
Ribas Garcia Jan
1486
0
1
bye
41
28
Serra Palomar Josep
1751
0
0
Sense emparellar
42
34
David Xapelli Antoni
1678
1
0
Sense emparellar
43
43
Vidal Palou Jordi
1611
0
0
Sense emparellar
44
59
Garcia Castany Jose
1436
0
0
Sense emparellar
45
62
Sabria Mestras Jordi
1365
0
0
Sense emparellar
46
64
Herce Carrera Javier
1333
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Impressió