Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

MČR mládeže, Kouty 2018 - D12

Poslední aktualizace17.03.2018 13:06:10, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Pořadí po 4 kole

Poř.St.č.JménoRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Fizerová Lucie1367Interchess z.s.4,00,08,510,5
26Vaňková Marie1291ŠO Kunovice3,50,58,510,5
31Voříšková Anna1521ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.3,50,58,09,5
415Hosová Sandra1142Sokol Nebušice3,00,09,09,0
524Zelbová Lada1131ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.3,00,07,59,5
65Kočí Magda1301ŠK ZŠ Hrabišín3,00,07,58,5
72Pejřimovská Viola Ruby1444TJ CHS Chotěboř3,00,07,09,0
88Třasáková Adéla12272222 ŠK Polabiny, z.s.3,00,07,08,0
927Šťastná Alena1067Lokomotiva Krnov3,00,06,07,0
1016Šulcová Tereza11402222 ŠK Polabiny, z.s.2,50,09,09,5
1110Nováková Barbora1188ŠK Tachov2,50,08,510,0
1214Marková Karolína1147Šachy Štěpán2,50,08,08,5
1323Zemanová Nikola1173ŠACHklub Tábor z.s.2,50,07,58,0
149Rolinková Adéla1209Šachová akademie VŠTE2,50,06,57,5
1520Spáčilová Klára1014ŠK Staré Město2,00,09,011,0
164Nagyová Daniela1313QCC České Budějovice2,00,08,010,0
1712Vavřínková Marie1165ŠK Lokomotiva Brno, z.s.2,00,07,58,5
1817Martinková Magdalena1112SK OAZA Praha2,00,07,07,5
1921Šedá Michaela1250Karlovarský šachklub Tietz2,00,07,07,0
2013Havelková Beáta1148QCC České Budějovice2,00,07,07,0
217Nesporá Taťána1274ŠK 1921 Zábřeh2,00,06,56,5
2219Folková Markéta1027SK Petřín Plzeň2,00,05,55,5
2311Szusciková Natálie1181Beskydská šachová škola z.s.2,00,04,55,0
2429Jandová Zuzana1029ŠK Spartak Čelákovice2,00,04,54,5
2528Stříbná Julie1061ŠK TJ Dolní Benešov1,50,08,010,0
2635Šťávová Helena1000DDM Budík Moravské Budějovice1,50,07,08,5
2718Tichá Sofie1086Beskydská šachová škola z.s.1,50,07,08,0
2826Sehnoutková Laura1079Klub šachistů Říčany 19251,00,07,57,5
2922Glasbergerová Lucie1222Klub šachistů Říčany 19251,00,07,07,5
3033Movsisyan Lusine1000ŠK Kuřim, z.s.1,00,06,57,5
3134Mácová Markéta1000ŠACHklub Tábor z.s.1,00,06,56,5
3225Coufalová Laura1089ŠK Lokomotiva Brno, z.s.1,00,06,56,5
3331Klausová Kateřina1000ZŠ O. Březiny Jihlava1,00,05,56,0
3430Jarešová Vendula1000TJ Hronov0,00,06,08,0
3532Mitášová Klára1000ŠK Rozrazil z.s.0,00,06,07,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)