Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

MČR mládeže, Kouty 2018 - D12

Poslední aktualizace17.03.2018 13:06:10, Creator/Last Upload: czech republic licence 10

Pořadí po 1 kole

Poř.St.č.JménoRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
135Šťávová Helena1000DDM Budík Moravské Budějovice1,00,00,00,0
22Pejřimovská Viola Ruby1444TJ CHS Chotěboř1,00,00,00,0
4Nagyová Daniela1313QCC České Budějovice1,00,00,00,0
6Vaňková Marie1291ŠO Kunovice1,00,00,00,0
8Třasáková Adéla12272222 ŠK Polabiny, z.s.1,00,00,00,0
12Vavřínková Marie1165ŠK Lokomotiva Brno, z.s.1,00,00,00,0
14Marková Karolína1147Šachy Štěpán1,00,00,00,0
16Šulcová Tereza11402222 ŠK Polabiny, z.s.1,00,00,00,0
24Zelbová Lada1131ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.1,00,00,00,0
28Stříbná Julie1061ŠK TJ Dolní Benešov1,00,00,00,0
111Voříšková Anna1521ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.1,00,00,00,0
3Fizerová Lucie1367Interchess z.s.1,00,00,00,0
5Kočí Magda1301ŠK ZŠ Hrabišín1,00,00,00,0
9Rolinková Adéla1209Šachová akademie VŠTE1,00,00,00,0
13Havelková Beáta1148QCC České Budějovice1,00,00,00,0
15Hosová Sandra1142Sokol Nebušice1,00,00,00,0
17Martinková Magdalena1112SK OAZA Praha1,00,00,00,0
1810Nováková Barbora1188ŠK Tachov0,50,50,00,5
1927Šťastná Alena1067Lokomotiva Krnov0,50,50,00,5
2018Tichá Sofie1086Beskydská šachová škola z.s.0,00,00,01,0
20Spáčilová Klára1014ŠK Staré Město0,00,00,01,0
22Glasbergerová Lucie1222Klub šachistů Říčany 19250,00,00,01,0
26Sehnoutková Laura1079Klub šachistů Říčany 19250,00,00,01,0
30Jarešová Vendula1000TJ Hronov0,00,00,01,0
32Mitášová Klára1000ŠK Rozrazil z.s.0,00,00,01,0
34Mácová Markéta1000ŠACHklub Tábor z.s.0,00,00,01,0
277Nesporá Taťána1274ŠK 1921 Zábřeh0,00,00,01,0
11Szusciková Natálie1181Beskydská šachová škola z.s.0,00,00,01,0
19Folková Markéta1027SK Petřín Plzeň0,00,00,01,0
21Šedá Michaela1250Karlovarský šachklub Tietz0,00,00,01,0
23Zemanová Nikola1173ŠACHklub Tábor z.s.0,00,00,01,0
25Coufalová Laura1089ŠK Lokomotiva Brno, z.s.0,00,00,01,0
29Jandová Zuzana1029ŠK Spartak Čelákovice0,00,00,01,0
31Klausová Kateřina1000ZŠ O. Březiny Jihlava0,00,00,01,0
33Movsisyan Lusine1000ŠK Kuřim, z.s.0,00,00,01,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)