Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 01:54:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Всероссийский шахматный фестиваль Морская Гавань -2018 девочки 11
Son yeniləmə11.06.2018 13:59:40, Müəllif/Son yükləmə: rybinskchess, Grachev, Yury V.
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
RtgI
RtgN
Klub/Şəhər
1
Титова Маргарита
54191270
RUS
1339
1339
1490
Санкт-Петербург
2
Гуцуляк Алиса
34232532
RUS
1268
1268
1350
Новороссийск
3
Салмина Вероника
24229784
RUS
1231
1231
1436
Комсомольск на Амуре
4
Баженова Анастасия
54171245
RUS
1218
1218
1474
Екатеринбург
5
Алишева Айгуль
54145880
RUS
1207
1207
1487
Наб.Челны
6
Мулляминова София
24299065
RUS
1201
1201
1374
Астраханская область
7
Дубинская Юлия
24235113
RUS
1199
1199
1424
Республика Адыгея
8
Данилина Софья
54167442
RUS
1176
1176
1450
Балашиха
9
Листратова София
34201890
RUS
1094
1094
1343
Раменское
10
Михайлова Вероника
34222910
RUS
1084
1084
1413
Новокузнецк
11
Максутова Асель
24282723
RUS
1023
1023
1352
Элиста
12
Евсеева Маргарита
54147042
RUS
1003
1003
1134
Чебаркуль
13
Веткина Екатерина
RUS
1295
0
1295
Анапа
14
Бондарь Кристина
34204946
RUS
1355
0
1355
Анапа
15
Шипичкина Ксения
34302999
RUS
1302
0
1302
Темрюк
16
Черская Анастасия
RUS
1262
0
1262
Анапа
17
Кныш Алена
24292192
RUS
1243
0
1243
Крымск
18
Настаева Александра
RUS
1202
0
1202
Новороссийск
19
Молчанова София
34302972
RUS
1193
0
1193
Темрюк
20
Карпова Анастасия
34249591
RUS
1086
0
1086
Анапа
21
Ильина Елизавета
24228176
RUS
1154
0
1154
Москва
22
Антоняк Алиса
34261354
RUS
1148
0
1148
Тольяти
23
Похабова Марина
RUS
1202
0
1202
Анапа
24
Арутюнян София
34284990
RUS
1000
0
1000
Анапа
25
Баранова Инга
34260307
RUS
1095
0
1095
Самара
26
Кулик Вера
RUS
1089
0
1089
Темрюк
27
Лошкарева Влада
34247220
RUS
1080
0
1080
Тула
28
Пацюк Светлана
34275762
RUS
1080
0
1080
Крымск
29
Оськина Екатерина
RUS
1069
0
1069
Анапа
30
Сидорова Виолетта
34303014
RUS
1057
0
1057
Темрюк
31
Иванова Вера
34325794
RUS
1020
0
1020
Армавир
32
Лошкарева Валерия
34247211
RUS
1016
0
1016
Тула
33
Игитханян Анастасия
RUS
1188
0
1188
Анапа
34
Гартунг Юлия
34277870
RUS
1000
0
1000
Крымск
35
Дегтярева Кира
RUS
1315
0
1315
Балаково
36
Логинова Екатерина
RUS
0
0
0
Москва
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri