Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 08:30:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Toernooi-database
Kampioenschap
Pictures
FAQ
Online inschrijven
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:
33. Kalterer Osterturnier 2018
De pagina werd het laatst gewijzigd op02.04.2018 17:43:26, Creator/Last Upload: Gerhard Bertagnolli
Search for player
Zoeken
Startranglijst
No.
Naam
FED
RtgN
Geslacht
Typ
Vereniging/Plaats
1
IM
Bertagnolli Alexander
ITA
2404
Kaltern/Tramin
2
FM
Spornberger Andre
ITA
2279
Gries
3
FM
Neuschmied Siegfried
AUT
2268
Raiffeisen Wörgl
4
FM
Spornberger Maximilian
ITA
2265
Gries
5
IM
Mukic Josko
CRO
2249
Steinegg
6
Astl Peter
AUT
2241
Raiffeisen Wörgl
7
FM
Micheli Carlo
ITA
2235
Deutschnofen
8
Demetz Rainer
ITA
2187
Gröden
9
FM
Luciani Valerio
ITA
2168
Verona
10
Moroder Stephan
ITA
2160
Gröden
11
Sader Michael
ITA
2111
Brixen/Milland
12
Jedinger Andreas
AUT
2104
Rochade Rum
13
Kapferer Romed
AUT
2085
Rochade Rum
14
Mühlbacher Bernhard
AUT
2066
Rochade Rum
15
Vincenzi Marco
ITA
2062
Modena
16
Kranewitter Norbert
AUT
2054
Kufstein
17
Bevilacqua Maurizio
ITA
2049
Nettuno Gardolo
18
Teutsch Alexander
ITA
2048
Merania
19
Anibas Jürgen
AUT
2020
Raiffeisen Wörgl
20
Billio Atto
ITA
1998
Richter/Lask
21
De Vita Gianni
ITA
1983
Richter/Lask
22
Tonina Filippo
ITA
1964
Nettuno Gardolo
23
Babinetz Rainer
AUT
1959
Rochade Rum
24
Seebacher Michael
ITA
1958
Klausen
25
Thurner Markus
ITA
1926
Deutschnofen
26
Adzic Ranko
ITA
1916
Arci BZ
27
Seebacher Reinhard
ITA
1914
Klausen
28
Moser Gabriele
ITA
1888
UST Trento
29
Grossi Christian
ITA
1841
Gröden
30
Comai Samuele
ITA
1835
UST Trento
31
Wieser Christoph
ITA
1805
Algund
32
Mellauner Hartwig
ITA
1802
Brixen/Milland
33
Dallaglio Giovanni
ITA
1793
Kaltern/Tramin
34
Sparber Werner
ITA
1715
Wipptal
35
Gruber Martin
ITA
1704
Richter/Lask
36
Hofer Alois
ITA
1704
Deutschnofen
37
Pichler Martin
ITA
1696
Steinegg
38
De Bettin Sergio
ITA
1684
Wipptal
39
Lantschner Carmen
ITA
1641
w
Steinegg
40
Obermüller Johann
ITA
1641
Ridnaun
41
Helfer August
ITA
1638
Ridnaun
42
Pierini Edoardo
ITA
1625
SS Lazio
43
Haller Quentin
ITA
1622
U16
Wipptal
44
Welsch Ulrich
GER
1618
Deutschnofen
45
Hofer Werner
ITA
1606
Richter/Lask
46
Carrozza Gregorio
ITA
1603
Bolzano
47
Gulinelli Euro
ITA
1578
Ravenna
48
Feichter Matthias
ITA
1530
Arci BZ
49
Florian Andreas
ITA
1514
U16
Kaltern/Tramin
50
Arnold Hans
AUT
1504
Raika Wattens
51
Del Rosso Peter
ITA
1503
Lana
52
Giorgione Roberto
ITA
1486
Wipptal
53
Helfer Sieghard
ITA
1480
Ridnaun
54
De Polzer Manfredi
ITA
1477
Eppan
55
Harrasser Jakob
ITA
1469
Ehrenburg
56
Ungerer Albert
AUT
1461
Rochade Rum
57
Delago Elisabeth
ITA
1460
w
Gröden
58
Lantschner Alexander
ITA
1455
Steinegg
59
Kasslatter Matthias
ITA
1441
Gröden
60
Obcemane Vinceroy Michele
ITA
1433
Arci BZ
61
Anrather Eva
ITA
1422
w
Richter/Lask
62
Wieser Franz
ITA
1410
Algund
63
Gasteiger Josef
ITA
1391
Ridnaun
64
Haspinger Hartmann
ITA
1382
Niederdorf
65
Zambelli Walter
ITA
1381
Ehrenburg
66
Kühn Gustav
GER
1371
ESV Lok Meiningen
67
Scarabello Graziano
ITA
1363
Arci BZ
68
Darigo Stefano
ITA
1361
Nettuno Gardolo
69
Saxl Alexander
ITA
1355
Wipptal
70
Maier Felix
ITA
1343
U16
Kaltern/Tramin
71
Niederfriniger Jakob
ITA
1332
U16
Lichtenberg
72
Dissertori Martin
ITA
1281
Eppan
73
Haller Manfred
ITA
1276
Wipptal
74
Girardelli Daniel
ITA
1248
Niederdorf
75
Grossi Stefano
ITA
1241
Gröden
76
Petruccello Thomas
ITA
1228
Arci BZ
77
Bernardi Luciano
ITA
1221
Leifers
78
Eller Gerd
ITA
1186
Algund
79
Zendehdel J.K. M.Reza
ITA
1163
Arci BZ
80
Herrnhofer Daniel
ITA
1124
Arci BZ
81
Demetz Josef
ITA
1113
U16
Gröden
82
Lanthaler Mathias
ITA
1101
Algund
83
Bonanno Mattia
ITA
1000
U16
Algund
84
Egger Jakob
ITA
1000
Kaltern/Tramin
85
Hulinskyy Viktor
ITA
1000
U16
Brixen/Milland
86
Leiter Harald
ITA
1000
U16
Ehrenburg
87
Leiter Thomas
ITA
1000
U16
Ehrenburg
88
Mair Anton Richard
ITA
1000
U16
Algund
89
Mair Christian Anton
ITA
1000
Algund
90
Mair Emil Betrand
ITA
1000
U16
Algund
91
Marsoner Lukas
ITA
1000
U16
Algund
92
Matzoll Philipp
ITA
1000
U16
Algund
93
Perez Christian
ITA
1000
Brixen/Milland
94
Sartore Pascal
ITA
1000
U16
Brixen/Milland
95
Winding Felix
ITA
1000
U16
Ehrenburg
Schaaktoernooi-resultaten server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressum