Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Campeonato Paulista de Menores 2018 - Sub 10 Absoluto

Zadnja izmjena11.03.2018 20:42:03, Creator/Last Upload: andre salama

Lista po nositeljstvu

Br.ImeFEDRtgIRtgNKlub/Grad
1Da Cunha Gabriela GoesBRA14760
2Haraguchi Diego SashakiBRA12800Imperio do Xadrez / Jacareí
3Chiquito Neto AlexandreBRA10840Colégio Augusto Laranja
4Pereira Da Silva Breno D AlkminBRA01814Colegiao
5Da Mata Luan AraujoBRA01804
6Cortez Pedro Pompeu De CamargoBRA01800Clube Pinheiros
7Graciano Guilherme AnceliBRA01800Sao Manuel
8Pasqualinotto GiovaneBRA01800Sao Manuel
9Scudeletti ViniciusBRA01800Sao Manuel
10Miazaki Kevin YuriBRA01797BTC/SMEL Bauru
11Wagner ArturBRA01783Clube Pinheiros
12Cainelli Gustavo VideiraBRA01747Colegio Aldeia dos Pandavas
13Tsuchie Davi PinheiroBRA01732
14Mariani Vitor Caramico SteffenBRA01729Objetivo Ponta da Praia - Santos
15Zockun Ivan ZancanerBRA01662Club Paulistano
16Barretta Gabriel PanaroBRA00Colégio Albert Sabin
17Bontempo Matteo CadoreBRA00Colégio Augusto Laranja
18Brito Felipe MieloBRA00Clube Pinheiros
19Cabral Matheus MoreiraBRA00Colégio Albert Sabin
20Cardoso Luis Filipe MachadoBRA00Pindamonhangaba
21Casareggio Matheus DiasBRA00Colegio Aldeia dos Pandavas
22Claro Rafael CabralBRA00São José dos Campos
23Cymbalista Eduardo CymrotBRA00
24Finkelstain AlexandreBRA00Clube Hebraica
25Florencio Leonardo dos SantosBRA00Colegio Augusto Laranja
26Garcia Bruno TorresBRA00
27Goia Vitor Tadashi MartinsBRA00Colegio Albert Sabin
28Graieb Bernardo GotodaBRA00Escola Mobile
29Maffei Eduardo MoraesBRA00Colegio Santa Cruz
30Martelli Matheus MoreiraBRA00Objetivo Rio Claro
31Misasi Filippo van Blarcum de GraaffBRA00Colegio Catamara
32Osorio Matheus DelfinoBRA00EMEF Marechal Deodoro da Fonseca
33Ribeiro Carlos Vinicius CarvalhoBRA00Colegio Albert Sabin
34Rotenberg FelipeBRA00Clube Hebraica
35Rotenberg VictorBRA00Clube Hebraica
36Schrank Pedro ManirBRA00Colegio Dom Bosco - Rio Claro
37Silva Tomas Oliveira SantosBRA00Colégio Albert Sabin
38Sousa Arthur Vicente BarbosaBRA00Praia Grande
39Souza Felipe Fonseca Yacoub MiragliaBRA00Colégio Benjamin Constant
40Tupynamba Flavio BagattiniBRA00Colégio Augusto Laranja
41Yamauti Allan JacopetiBRA00Club Homs
42Yassuda Felipe MelhadoBRA00Colegio Santa Cruz