Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mezinárodní velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana" 2018 - skupina LUŽNICE

Poslední aktualizace01.04.2018 17:54:27, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgSkup.Klub/Místo
1Soukup MiroslavCZE1697TJ Sokol Litvinov-Lom.
2Buk PavelCZE1662Sokol Bustehrad
3Mokryk RadomyrUKR1613SK Praha-Smichov
4Klima MartinCZE1588SO TJ Karolinka
5Hostasa PetrCZE1587SK Olympia Ceske Budejovice, z.s.
6Simunek Jakub SimonCZE1568Sachova akademie VSTE
7Popovsky OndrejCZE1560Sokol Bustehrad
8Novak RudolfCZE1555SK Sezimovo Usti, z.s. oddil sachy
9Kral LadislavCZE1549SK Tyn nad Vltavou
10Sindelka VladimirCZE1534QCC Ceske Budejovice
11Koci TomasCZE1531Sk Lokomotiva Brno, Z.S.
12Glacner KarelCZE1500SK Bystrc Oilers
13Kubin LukasCZE1469Sokol Bustehrad
14Vanek FrantisekCZE1453Sokol Tabor
15Rezek RichardCZE1443SK OAZA Praha
16Tvaroh VitezslavCZE1415Sokol Bustehrad
17Tomecek MarianCZE1392SK EMKaD Holesov
18Motalik JanCZE1375SK Olympia Ceske Budejovice, z.s.
19Rezek FilipCZE1316SK OAZA Praha
20Zilava AnezkaCZE1306SACHklub Tabor z.s.
21Koci MilosCZE1299Sk Lokomotiva Brno, Z.S.
22Ruta VitCZE1289SACHklub Tabor z.s.
23Malimanek MarekCZE1282SACHklub Tabor z.s.
24Veverkova DorotaCZE1245Sokol Tabor
25Vopalka FilipCZE1198TJ Spartak Vlasim
26Vojtek PavelCZE1136Jezdci Jundrov
27Merinska JulieCZE1135SACHklub Tabor z.s.
28Hadrava LukasCZE1085Sokol Bustehrad
29Cagas PetrCZE1535SK Lokomotiva Brno, z.s.
30Zemanova NikolaCZE1173SACHklub Tabor z.s.
31Cinková VickyCZE1100Šachová akademie VŠTE
32Garabik MarekCZE1100Sachova akademie VSTE
33Hala MatejCZE1100SACHklub Tabor z.s.
34Svrchokrylova LudmilaCZE1100SACHklub Tabor z.s.
35Mosnicka MichalCZE1073SK Sezimovo Usti, z.s. oddil sachy
36Garabikova ElizabethCZE1000Sachova akademie VSTE
37Hastrman VojtechCZE1000SACHklub Tabor z.s.
38Kalensky DenisCZE1000Jiskra Třeboň
39Kukla JosefCZE1000Sokol Tabor
40Veverka MaxCZE1000Sokol Tabor
Advertisement