Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Nove Torneig Obert Ciutat de l''Hospitalet Jake Club III Memorial J.Ponce 184621

Darrera actualització07.06.2018 21:29:33, Creador/Darrera càrrega: miquel fernandez-diaz mascort

Aparellaments/Resultats

7. Ronda El 2018/05/19 A les 17.00

T.Núm.NomGrTipusEloPts. ResultatPts. NomGrTipusEloNúm.
119Varela Cuadrado CesarA18115 1 - 0 Garcia Ruiz AdrianA196411
210Cervello I Tost Roger1972 ½ - ½ MKGomez-Pardo Gordillo Victor21102
34Ayala Abenza Jose Luis2033 ½ - ½ MKSanchez Lopez Juan Manuel20543
46Rodriguez Regull GermanAS602017 0 - 1 Daguro Dasalla ArmandoA194413
512Planella Sanchez JordiA1953 0 - 14 Lopez Baena DavidA20185
623Gisbert Mir AlejandroA17654 1 - 04 Baeza Labat JosepA20117
78Castrillo Mansego Pablo19904 1 - 04 Gonzalez Lafita OscarA181518
814Pinilla Sanchez Josep A.A18784 1 - 04 Martinez Balaguer JosepB175525
931Fungueirino Pique DanielB1697 0 - 1 Fabregas Fontanet AntonioAS6019739
1016Flores Linan Jose LuisAS601830 1 - 0 Baroja Allo CarlosCS60062
1120Pallares Gurrea Aitor AlexanderA17973 1 - 0 Gomez-Pardo Criado Juan AntonioCS60173627
1217Madrid Sole AntonioBS6018243 1 - 03 Fernandez Benito Carlos PabloCS60160036
1339Saez Ortega JoseCS6015753 + - -3 Castro Estrella Joan GabrielBU14178821
1438Lopez Cortes Aitor JoseCU1615903 0 - 13 Ysern Comas Juan AntonioB177822
1526Fernandez Benito Fco. JavierB17413 1 - 03 Arroyo Garcia FranciscoCS60156241
1644Paez Nunez DavidC15293 ½ - ½3 Pascual Gonzalez-Novelles CarleB170529
1753Palau Soriano RicardC03 1 - 03 Salazar Navas JosepBS60169432
1852Carrasco Cortada JuanB20903 0 - 13 Maqueda Berdugo FranciscoB165533
1934Grammatico MauroB16333 1 - 03 Muntane Munte Josep MariaCS60118251
2060Argemi Bartolome DomenecC03 0 - 13 Valbuena Castro GregorioC163135
2124Romero Funieles RafaelBS601755 1 - 02 Lopez Arjona EmilioC159337
2255Budo Mayol AlbertC02 0 - 12 Santacruz Garcia FranciscoC156940
2357Masic Planella Sanchez TigranC02 1 - 02 Banzo Sabate DavidC155442
2447Aunes Cabanero JoseCS6014262 0 - 12 Martinez Herrador OctavioC056
2558Dominguez Diaz FranciscoCS6017352 1 - 02 Escoriza Gallardo PedroC123050
2663Garcia Amutary Angel UrielCU1402 0 - 12 Cantero Gomez JorgeC054
2748Khmaruk AndreiCU161344 1 - 0 Cacho Lafuente MarcC059
2849Gonzales Torres Jesus EduardoCU1812301 0 - 11 Cevallos Fajardo Manuel MarceloCS60061
2969Harutyunyan Grigoryan YuriCU1001 0 - 11 Sordo Pardo ArturoCU12067
3064Alia Castillejos JuliaCU1601 1 - 00 Sanchez Khachatryan AnnaCU08070
3168Tenesaca Moran PolCU1001 0 - 10 Alia Castillejos FerranCU14066
3230Esteban Lupianez Jose Miguel *)BS601699 0 - 1 FMCapellades Subirana Marc21881
3315Aguila Barcelo LluisB18410 0 Sense emparellar
3428Monteagudo Aguilera MaximoBS601711 0 Sense emparellar
3543Valero Hellin Jose LuisC15413 0 Sense emparellar
3645Pifarre Gene Joan BaptistaCS6015032 0 Sense emparellar
3746Rojas Portilla FabianC14430 0 Sense emparellar
3865Ramirez Tapia DafneCU140 0 Sense emparellar

*) Aquest jugador està assignat a una taula fixa