Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 22:58:48
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Գլխավոր էջ
Մրցաշարերի տվյալների բազա
AUT championship
Նկարներ
FAQ
Առցանց գրանցում
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Մանրամասներ
Первенство г. Минска по шахматам среди юношей до 12 лет (стандарт)
Վերջին արդիացում01.03.2018 18:30:12, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Որոնում
Մեկնարկային ցուցակ
No.
Name
Ֆեդ.
Rtg
Ակումբ/քաղաք
1
Синявский Артем
BLR
2000
РЦОПШШ
2
Белявский Артем
BLR
1800
РЦОПШШ
3
Борисчик Сергей
BLR
1800
РЦОПШШ
4
Ганецкий Дмитрий
BLR
1800
СДЮШОР №11
5
Дащинский Тимофей
BLR
1800
СДЮШОР №11
6
Игнатенко Игорь
BLR
1800
РЦОПШШ
7
Кулеба Иван
BLR
1800
РЦОПШШ
8
Лапенко Роман
BLR
1800
СДЮШОР №11
9
Мелехов Артем
BLR
1800
РЦОПШШ
10
Павлючков Даниил
BLR
1800
РЦОПШШ
11
Прокопук Василий
BLR
1800
СДЮШОР №11
12
Ранченко Всеволод
BLR
1800
"Шахматный дом"
13
Руднев Андрей
BLR
1800
СДЮШОР №11
14
Сагалович Яков
BLR
1800
СДЮШОР №11
15
Сирота Олег
BLR
1800
СДЮШОР №11
16
Смычек Кирилл
BLR
1800
СДЮШОР №11
17
Сокол Владислав
BLR
1800
РЦОПШШ
18
Стрижнев Иван
BLR
1800
РЦОПШШ
19
Тимошевич Михаил
BLR
1800
СДЮШОР №11
20
Тихоновецкий Михаил
BLR
1800
СДЮШОР №11
21
Унуковский Александр
BLR
1800
СДЮШОР №11
22
Цеслер Яков
BLR
1800
СДЮШОР №11
23
Шило Тимофей
BLR
1800
РЦОПШШ
24
Шкурдюк Тимофей
BLR
1800
СДЮШОР №11
25
Щербина Роман
BLR
1800
МГДДиМ
26
Баравик Илья
BLR
1600
СДЮШОР №11
27
Болонкин Александр
BLR
1600
РЦОПШШ
28
Большаков Иван
BLR
1600
СДЮШОР №11
29
Бритиков Макар
BLR
1600
СДЮШОР №11
30
Бурак Вячеслав
BLR
1600
РЦОПШШ
31
Буховец Устин
BLR
1600
СДЮШОР №11
32
Велитченко Николай
BLR
1600
РЦОПШШ
33
Вершок Леонид
BLR
1600
СДЮШОР №11
34
Гарбуз Ярослав
BLR
1600
СДЮШОР №11
35
Гук Александр
BLR
1600
СДЮШОР №11
36
Ерш Андрей
BLR
1600
СДЮШОР №11
37
Коровицкий Алексей
BLR
1600
СДЮШОР №11
38
Коршак Павел
BLR
1600
СДЮШОР №11
39
Лучко Ян
BLR
1600
СДЮШОР №11
40
Малышев Виктор
BLR
1600
СДЮШОР №11
41
Марханов Федор
BLR
1600
РЦОПШШ
42
Молочников Михаил
BLR
1600
СДЮШОР №11
43
Наумов Сергей
BLR
1600
СДЮШОР №11
44
Никитин Матвей
BLR
1600
СДЮШОР №11
45
Паферов Глеб
BLR
1600
СДЮШОР №11
46
Подзоров Андрей
BLR
1600
РЦОПШШ
47
Рябков Артем
BLR
1600
"Шахматный дом"
48
Тылецкий Александр
BLR
1600
СДЮШОР №11
49
Тюрин Илья
BLR
1600
РЦОПШШ
50
Шагылыджов Якуб
BLR
1600
МГДДиМ
51
Шелег Павел
BLR
1600
РЦОПШШ
52
Шимчонок Андрей
BLR
1600
СДЮШОР №11
53
Базыма Степан
BLR
1400
СДЮШОР №11
54
Бобровский Доминик
BLR
1400
СДЮШОР №11
55
Воронин Даниил
BLR
1400
СДЮШОР №11
56
Кордубан Михаил
BLR
1400
МГДДиМ
57
Кривоносов Александр
BLR
1400
СДЮШОР №11
58
Наливко Александр
BLR
1400
"Школа шахмат ФИДЕ"
59
Савченко Матвей
BLR
1400
СДЮШОР №11
60
Шевченко Илья
BLR
1400
СДЮШОР №11
61
Костов Захар
BLR
1200
СДЮШОР №11
62
Леонов Егор
BLR
1200
Гимназия №6
63
Фаткулбаянов Дмитрий
BLR
1200
"Светоч"
64
Федосенко Даниил
BLR
1000
РЦОПШШ
Chess-Tournament-Results-սերվեր
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use