Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Этап Кубка России по шахматам 2018 года среди девочек до 13 лет

последно ажурирање16.03.2018 11:40:19, Creator/Last Upload: makhnev vladimir (russia, kimry)

Стартна ранг листа

Бр. ИмеИДФидеИДФЕД.РтгИРтгНКлуб/Град
1
Lesnykh Zhanna044146957RUS16001577Воронежская область
2
Kuritsina Zlata054151520RUS15191350Воронежская область
3
Dorokhina Elizaveta044172966RUS14581512Белгородская область
4
Klimentova Anna044173105RUS14031409Воронежская область
5
Kolinchenko Sofia024226360RUS13931365ЯНАО
6
Cherkasova Maya024252395RUS13301222Воронежская область
7
Valuyskaya Evgeniya034264680RUS11741215Воронежская область
8
Tomilina Vladislava0RUS01156Воронежская область
9
Yugova Marina0RUS01095Воронежская область
10
Loskutova Valerya054151619RUS01076Воронежская область
11
Lazukina Milana0RUS01074Воронежская область
12
Amelina Olga034264663RUS01015Воронежская область
13
Matasova Valerya0RUS01015Воронежская область
14
Dorofeeva Ekaterina024252417RUS01008Воронежская область
15
Budalova Elizaveta024252271RUS01000Воронежская область