Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Этап Кубка России по шахматам 2018 года среди девочек до 11 лет

последно ажурирање16.03.2018 09:56:24, Creator/Last Upload: makhnev vladimir (russia, kimry)

Стартна ранг листа

Бр. ИмеИДФидеИДФЕД.РтгИРтгНКлуб/Град
1
Isakova Anna0RUS01257Воронежская область
2
Kulikova Olga024252310RUS01250Воронежская область
3
Pechenikina Marya024252344RUS12041179Воронежская область
4
Ezhova Maria0RUS01153Воронежская область
5
Zamyslova Victoriya0RUS01144Воронежская область
6
Piryakova Victoriya0RUS01141Воронежская область
7
Rzaeva Aydan024252352RUS01140Республика Дагестан
8
Budkovaya Anastasiya0RUS01136Воронежская область
9
Shevtsova Taisiya034202862RUS01121Воронежская область
10
Nikitenko Milana0RUS01070Воронежская область
11
Shevtsova Varvara034202870RUS01027Воронежская область
12
Sukhova Alina0RUS01000Волгоградская область
13
Brynkina Anna0RUS00Курская область