Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

2017-2018 Bursa Okullararası Minikler Satranç Takım Yarışması Minikler-Genel

Son güncelleme09.02.2018 10:57:29, Oluşturan/Son Yükleyen: bursa tcf

Takim eslendirmeleri

7. Tur on 2018/02/09 at 10:00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  ŞAHİNKAYA İLKOKULU A  EMIR-KOOP. İLKOKULU1:3
2  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 1  ÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ İLKOKULU A3:1
3  ÖZEL BURSA BILFEN İLKOKULU MINIKLER A  NOSAB İLKOKULU4:0
4  ALTIN NESİL KASPAROVLAR  ALİ HADİ TÜRKAY İLKOKULU:½
5  ALTIN NESİL KASPAROVLAR-2  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 43:1
6  REŞİTPAŞA İLKOKULU  NILVAK KOLEJI1:3
7  KAVRAM KOLEJI A TAKıM  BADEMLI BAHÇEŞEHIR KOLEJI1:3
8  YUNUS EMRE İLKOKULU-GENEL  TAN MINIKLER A1:3
9  NESRİN FUAT BURSALI İLKOKULU  TED BURSAKOLEJİ MİNİKLER:
10  TAN MINIKLER AA  NURETTIN GÜLTEN KUTLUCAN İLKOKULU- KUTLU:
11  NİLÜFER BELEDİYESİ BURSA ROTARY İLKOKULU  ŞAHİNKAYA İLKOKULU B3:1
12  BADEMLİ AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ  HAMİTLER DOĞA KOLEJİ2:2
13  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 2  BİLGİ KOLEJİ:½
14  OSAMANGAZİ İLKOKULU B  ÖZEL BURSA KÜLTÜR OKULU½:
15  AKÇAĞLAYAN İHSAN DİKMEN İLKOKULU-B  Y.ŞHT.GÜRCAN ULUCAN A2:2
16  ŞEHİT POLİS BÜLENT ASLAN İLKOKULU  MEHMET AKER İLKOKULU A½:
17  KAVRAM KOLEJI B TAKıM  DEĞIRMENLIKıZıK DUMLUPıNAR İLKOKULU1:3
18  CANAYDIN İLKOKULU ERKEK A TAKIMI  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 32:2
19  MÜTAREKE İLKOKULU  12 EYLÜL İLKOKULU4:0
20  ÖZ.İNEGÖL.OKYANUS KOLEJI  TOKI ŞEHIT J.ER. ALI BAKıŞ İLKOKULU2:2
21  AKÇAĞLAYAN İHSAN DİKMEN İLKOKULU-A  DEVRİM KOSOVA İLK. A3:1
22  SıNAV KOLEJI GEMLIK  NAZ ÖZDİLEK İLKOKULU4:0
23  ALARA İLKOKULU  ÖZEL BURSA BILFEN İLKOKULU MINIKLER B3:1
24  BAHÇEŞEHİR BURSA MODERN A  ÖZEL FİNAL İLKOKULU2:2
25  MİLLET İLKOKULU  ÇAKıR MINIKLER2:2
26  ÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ İLKOKULU B  DEMIRTAŞ GEVHER SÖNMEZ İLKOKULU2:2
27  ÖZEL ÖZLÜCE TAN İLKOKULU A TAKIMI  FETHIYE ŞEHIT ÖĞRETMEN ŞEKIP AKıN İLKOKU4:0
28  FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU  ŞAHIN YıLMAZ İLKOKULU0:4
29  Ş.İLYAS GENEL İLKOKULU  HASAN ALİ YÜCEL İ.O.1:3
30  BAHÇEŞEHİR BURSA MODERN B  ÖZEL TUNÇSIPER OKULLARı A3:1
31  DEVRİM KOSOVA İLK. B  ÖZEL ÖZLÜCE TAN İLKOKULU B TAKIMI2:2
32  KAYAPA İLKOKULU  OSAMANGAZİ İLKOKULU A:
33  ÖZEL TUNÇSIPER OKULLARı B  KAZIM KARABEKİR İLKOKULU2:2
34  Y.ŞHT.GÜRCAN ULUCAN B  MKP SİNAV KOLEJİ-MKP44:0
35  TEFERRÜÇ ALI OSMAN GÜR İLKOKULU  MKP SİNAV KOLEJİ-MKP34:0
36  HASAN ÖZTİMUR 75. YIL İLKOKULU  CANAYDIN İ.O. DENİZ YILDIZLARI:
37  YUNUS EMRE İLKOKULU-ERKEK  MEHMET AKER İLKOKULU B1:3
38  SıNAV KOLEJI BALAT  ŞÜKRÜ ŞANKAYA İLKOKULU:
39  MAVİ DÜNYA İLKOKULU  ausgeschieden:
40  NILÜFER OKYANUS KOLEJI MINIKLER TAKıMı  ausgeschieden:
41  YİĞİTLER İMAMHATİP O.O  ausgeschieden:
42  ŞHT KR PLT YZB HAKAN TAN İLK.GENEL  ausgeschieden:
43  GÖRÜKLE AKŞEMSETTIN İLKOKULU  ausgeschieden:
44  GÜRSU MEHMET AKİF İLKOKULU  ausgeschieden:
45  HÜSEYİN KARABACAK İLKOKULU A  ausgeschieden:
46  MUSTAFA DÖRTÇELİK İO  ausgeschieden:
47  Ş.JAN.ER SAMET AKDENİZ İO.  ausgeschieden:
48  ÜMITALAN İLKOKULU  ausgeschieden:
49  HÜSEYİN KARABACAK İLKOKULU B  ausgeschieden: