Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

2017-2018 Bursa Okullararası Minikler Satranç Takım Yarışması Minikler-Genel

Son güncelleme09.02.2018 10:57:29, Oluşturan/Son Yükleyen: bursa tcf

Takim eslendirmeleri

4. Tur on 2018/02/08 at 10:00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  EMIR-KOOP. İLKOKULU  ÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ İLKOKULU A:
2  ALİ HADİ TÜRKAY İLKOKULU  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 12:2
3  ÖZEL BURSA BILFEN İLKOKULU MINIKLER A  ALTIN NESİL KASPAROVLAR4:0
4  HAMİTLER DOĞA KOLEJİ  NOSAB İLKOKULU1:3
5  ÖZEL BURSA KÜLTÜR OKULU  ŞAHİNKAYA İLKOKULU A1:3
6  REŞİTPAŞA İLKOKULU  ALTIN NESİL KASPAROVLAR-23:1
7  NILVAK KOLEJI  MÜTAREKE İLKOKULU3:1
8  DEĞIRMENLIKıZıK DUMLUPıNAR İLKOKULU  KAVRAM KOLEJI A TAKıM0:4
9  TAN MINIKLER A  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 24:0
10  ŞHT KR PLT YZB HAKAN TAN İLK.GENEL  TED BURSAKOLEJİ MİNİKLER0:4
11  TAN MINIKLER AA  SıNAV KOLEJI GEMLIK3:1
12  DEVRİM KOSOVA İLK. A  NİLÜFER BELEDİYESİ BURSA ROTARY İLKOKULU1:3
13  BAHÇEŞEHİR BURSA MODERN A  YUNUS EMRE İLKOKULU-GENEL2:2
14  Y.ŞHT.GÜRCAN ULUCAN A  AKÇAĞLAYAN İHSAN DİKMEN İLKOKULU-A1:3
15  HASAN ALİ YÜCEL İ.O.  NESRİN FUAT BURSALI İLKOKULU0:4
16  MEHMET AKER İLKOKULU A  ÜMITALAN İLKOKULU3:1
17  ŞAHİNKAYA İLKOKULU B  CANAYDIN İLKOKULU ERKEK A TAKIMI3:1
18  BADEMLI BAHÇEŞEHIR KOLEJI  FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU4:0
19  NURETTIN GÜLTEN KUTLUCAN İLKOKULU- KUTLU  MAVİ DÜNYA İLKOKULU4:0
20  ÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ İLKOKULU B  BİLGİ KOLEJİ1:3
21  ÖZEL ÖZLÜCE TAN İLKOKULU A TAKIMI  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 41:3
22  ÖZEL FİNAL İLKOKULU  ÖZ.İNEGÖL.OKYANUS KOLEJI1:3
23  ŞAHIN YıLMAZ İLKOKULU  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 31:3
24  KAZIM KARABEKİR İLKOKULU  Ş.İLYAS GENEL İLKOKULU0:4
25  KAVRAM KOLEJI B TAKıM  ŞEHİT POLİS BÜLENT ASLAN İLKOKULU0:4
26  MİLLET İLKOKULU  BADEMLİ AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ1:3
27  ÖZEL BURSA BILFEN İLKOKULU MINIKLER B  MEHMET AKER İLKOKULU B3:1
28  12 EYLÜL İLKOKULU  MKP SİNAV KOLEJİ-MKP33:1
29  AKÇAĞLAYAN İHSAN DİKMEN İLKOKULU-B  MUSTAFA DÖRTÇELİK İO4:0
30  ÖZEL TUNÇSIPER OKULLARı A  ALARA İLKOKULU:
31  DEMIRTAŞ GEVHER SÖNMEZ İLKOKULU  OSAMANGAZİ İLKOKULU B:
32  NAZ ÖZDİLEK İLKOKULU  DEVRİM KOSOVA İLK. B3:1
33  FETHIYE ŞEHIT ÖĞRETMEN ŞEKIP AKıN İLKOKU  ÖZEL TUNÇSIPER OKULLARı B4:0
34  GÜRSU MEHMET AKİF İLKOKULU  TEFERRÜÇ ALI OSMAN GÜR İLKOKULU3:1
35  HÜSEYİN KARABACAK İLKOKULU B  HASAN ÖZTİMUR 75. YIL İLKOKULU2:2
36  KAYAPA İLKOKULU  Ş.JAN.ER SAMET AKDENİZ İO.4:0
37  TOKI ŞEHIT J.ER. ALI BAKıŞ İLKOKULU  BAHÇEŞEHİR BURSA MODERN B:
38  CANAYDIN İ.O. DENİZ YILDIZLARI  Y.ŞHT.GÜRCAN ULUCAN B2:2
39  HÜSEYİN KARABACAK İLKOKULU A  ÇAKıR MINIKLER2:2
40  GÖRÜKLE AKŞEMSETTIN İLKOKULU  YUNUS EMRE İLKOKULU-ERKEK0:4
41  OSAMANGAZİ İLKOKULU A  ÖZEL ÖZLÜCE TAN İLKOKULU B TAKIMI2:2
42  MKP SİNAV KOLEJİ-MKP4  ŞÜKRÜ ŞANKAYA İLKOKULU4:0
43  SıNAV KOLEJI BALAT  bye2:
44  NILÜFER OKYANUS KOLEJI MINIKLER TAKıMı  eslendirilmedi:
45  YİĞİTLER İMAMHATİP O.O  eslendirilmedi: