Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

2017-2018 Bursa Okullararası Minikler Satranç Takım Yarışması Minikler-Genel

Son güncelleme09.02.2018 10:57:29, Oluşturan/Son Yükleyen: bursa tcf

Takim eslendirmeleri

3. Tur on 2018/02/07 at 15:00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  KAVRAM KOLEJI A TAKıM  EMIR-KOOP. İLKOKULU1:3
2  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 1  TAN MINIKLER A3:1
3  TED BURSAKOLEJİ MİNİKLER  ÖZEL BURSA BILFEN İLKOKULU MINIKLER A1:3
4  ÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ İLKOKULU A  TAN MINIKLER AA4:0
5  NOSAB İLKOKULU  NILVAK KOLEJI:
6  ŞAHİNKAYA İLKOKULU A  REŞİTPAŞA İLKOKULU2:2
7  YUNUS EMRE İLKOKULU-GENEL  ALİ HADİ TÜRKAY İLKOKULU0:4
8  ALTIN NESİL KASPAROVLAR  ŞAHİNKAYA İLKOKULU B4:0
9  ALTIN NESİL KASPAROVLAR-2  HASAN ALİ YÜCEL İ.O.3:1
10  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 3  HAMİTLER DOĞA KOLEJİ1:3
11  ŞEHİT POLİS BÜLENT ASLAN İLKOKULU  ÖZEL BURSA KÜLTÜR OKULU1:3
12  AKÇAĞLAYAN İHSAN DİKMEN İLKOKULU-A  MEHMET AKER İLKOKULU A2:2
13  MAVİ DÜNYA İLKOKULU  DEVRİM KOSOVA İLK. A2:2
14  NİLÜFER BELEDİYESİ BURSA ROTARY İLKOKULU  ÖZEL BURSA BILFEN İLKOKULU MINIKLER B4:0
15  ALARA İLKOKULU  Y.ŞHT.GÜRCAN ULUCAN A1:3
16  NESRİN FUAT BURSALI İLKOKULU  AKÇAĞLAYAN İHSAN DİKMEN İLKOKULU-B4:0
17  BADEMLİ AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ  BAHÇEŞEHİR BURSA MODERN A:
18  FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU  KAVRAM KOLEJI B TAKıM:
19  CANAYDIN İLKOKULU ERKEK A TAKIMI  DEMIRTAŞ GEVHER SÖNMEZ İLKOKULU3:1
20  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 2  GÜRSU MEHMET AKİF İLKOKULU3:1
21  HASAN ÖZTİMUR 75. YIL İLKOKULU  DEĞIRMENLIKıZıK DUMLUPıNAR İLKOKULU0:4
22  MÜTAREKE İLKOKULU  KAYAPA İLKOKULU4:0
23  NURETTIN GÜLTEN KUTLUCAN İLKOKULU- KUTLU  BADEMLI BAHÇEŞEHIR KOLEJI2:2
24  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 4  ÖZEL FİNAL İLKOKULU2:2
25  ÖZEL TUNÇSIPER OKULLARı B  ŞHT KR PLT YZB HAKAN TAN İLK.GENEL0:4
26  ÖZ.İNEGÖL.OKYANUS KOLEJI  ŞAHIN YıLMAZ İLKOKULU2:2
27  SıNAV KOLEJI GEMLIK  TOKI ŞEHIT J.ER. ALI BAKıŞ İLKOKULU3:1
28  ÜMITALAN İLKOKULU  CANAYDIN İ.O. DENİZ YILDIZLARI3:1
29  BİLGİ KOLEJİ  OSAMANGAZİ İLKOKULU A:
30  MUSTAFA DÖRTÇELİK İO  12 EYLÜL İLKOKULU2:2
31  BAHÇEŞEHİR BURSA MODERN B  ÖZEL ÖZLÜCE TAN İLKOKULU A TAKIMI0:4
32  ÇAKıR MINIKLER  ÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ İLKOKULU B:
33  DEVRİM KOSOVA İLK. B  HÜSEYİN KARABACAK İLKOKULU B2:2
34  OSAMANGAZİ İLKOKULU B  FETHIYE ŞEHIT ÖĞRETMEN ŞEKIP AKıN İLKOKU2:2
35  Ş.İLYAS GENEL İLKOKULU  HÜSEYİN KARABACAK İLKOKULU A3:1
36  YUNUS EMRE İLKOKULU-ERKEK  KAZIM KARABEKİR İLKOKULU0:4
37  MEHMET AKER İLKOKULU B  ÖZEL TUNÇSIPER OKULLARı A2:2
38  TEFERRÜÇ ALI OSMAN GÜR İLKOKULU  GÖRÜKLE AKŞEMSETTIN İLKOKULU2:2
39  ÖZEL ÖZLÜCE TAN İLKOKULU B TAKIMI  MİLLET İLKOKULU½:
40  MKP SİNAV KOLEJİ-MKP3  SıNAV KOLEJI BALAT3:1
41  Ş.JAN.ER SAMET AKDENİZ İO.  MKP SİNAV KOLEJİ-MKP44:0
42  ŞÜKRÜ ŞANKAYA İLKOKULU  NAZ ÖZDİLEK İLKOKULU0:4
43  Y.ŞHT.GÜRCAN ULUCAN B  spielfrei2:
44  NILÜFER OKYANUS KOLEJI MINIKLER TAKıMı  ausgeschieden:
45  YİĞİTLER İMAMHATİP O.O  ausgeschieden: