Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

2017-2018 Bursa Okullararası Minikler Satranç Takım Yarışması Minikler-Genel

Son güncelleme09.02.2018 10:57:29, Oluşturan/Son Yükleyen: bursa tcf

Takim eslendirmeleri

2. Tur on 2018/02/07 at 12:30
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  EMIR-KOOP. İLKOKULU  NESRİN FUAT BURSALI İLKOKULU3:1
2  Y.ŞHT.GÜRCAN ULUCAN A  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 10:4
3  ÖZEL BURSA BILFEN İLKOKULU MINIKLER A  CANAYDIN İLKOKULU ERKEK A TAKIMI4:0
4  DEĞIRMENLIKıZıK DUMLUPıNAR İLKOKULU  ÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ İLKOKULU A1:3
5  NILVAK KOLEJI  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 23:1
6  BADEMLI BAHÇEŞEHIR KOLEJI  ŞAHİNKAYA İLKOKULU A1:3
7  ALİ HADİ TÜRKAY İLKOKULU  MÜTAREKE İLKOKULU4:0
8  ŞHT KR PLT YZB HAKAN TAN İLK.GENEL  ALTIN NESİL KASPAROVLAR0:4
9  HAMİTLER DOĞA KOLEJİ  ALTIN NESİL KASPAROVLAR-22:2
10  ÖZEL BURSA BILFEN İLKOKULU MINIKLER B  KAVRAM KOLEJI A TAKıM1:3
11  TAN MINIKLER A  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 43:1
12  TED BURSAKOLEJİ MİNİKLER  SıNAV KOLEJI GEMLIK3:1
13  ÖZEL BURSA KÜLTÜR OKULU  AKÇAĞLAYAN İHSAN DİKMEN İLKOKULU-A2:2
14  AKÇAĞLAYAN İHSAN DİKMEN İLKOKULU-B  NOSAB İLKOKULU1:3
15  TAN MINIKLER AA  ÖZEL TUNÇSIPER OKULLARı B4:0
16  HASAN ALİ YÜCEL İ.O.  NİLÜFER BELEDİYESİ BURSA ROTARY İLKOKULU:
17  REŞİTPAŞA İLKOKULU  ÜMITALAN İLKOKULU:½
18  ÖZEL FİNAL İLKOKULU  YUNUS EMRE İLKOKULU-GENEL½:
19  ŞAHİNKAYA İLKOKULU B  BİLGİ KOLEJİ3:1
20  MEHMET AKER İLKOKULU A  OSAMANGAZİ İLKOKULU B3:1
21  TOKI ŞEHIT J.ER. ALI BAKıŞ İLKOKULU  BADEMLİ AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ2:2
22  KAVRAM KOLEJI B TAKıM  NURETTIN GÜLTEN KUTLUCAN İLKOKULU- KUTLU2:2
23  DEVRİM KOSOVA İLK. A  YUNUS EMRE İLKOKULU-ERKEK3:1
24  OSAMANGAZİ İLKOKULU A  ÖZEL EMİNE ÖRNEK OKULLARI MİNİK 30:4
25  HÜSEYİN KARABACAK İLKOKULU A  ŞEHİT POLİS BÜLENT ASLAN İLKOKULU0:4
26  MİLLET İLKOKULU  MAVİ DÜNYA İLKOKULU1:3
27  MKP SİNAV KOLEJİ-MKP4  ÖZ.İNEGÖL.OKYANUS KOLEJI:
28  12 EYLÜL İLKOKULU  MEHMET AKER İLKOKULU B2:2
29  NAZ ÖZDİLEK İLKOKULU  ALARA İLKOKULU1:3
30  BAHÇEŞEHİR BURSA MODERN A  MKP SİNAV KOLEJİ-MKP33:1
31  ÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ İLKOKULU B  BAHÇEŞEHİR BURSA MODERN B2:2
32  CANAYDIN İ.O. DENİZ YILDIZLARI  MUSTAFA DÖRTÇELİK İO2:2
33  ÖZEL ÖZLÜCE TAN İLKOKULU A TAKIMI  ÇAKıR MINIKLER2:2
34  DEMIRTAŞ GEVHER SÖNMEZ İLKOKULU  ÖZEL ÖZLÜCE TAN İLKOKULU B TAKIMI3:1
35  ÖZEL TUNÇSIPER OKULLARı A  DEVRİM KOSOVA İLK. B2:2
36  FETHIYE ŞEHIT ÖĞRETMEN ŞEKIP AKıN İLKOKU  Ş.İLYAS GENEL İLKOKULU2:2
37  SıNAV KOLEJI BALAT  FEVZİ ÇAKMAK İLKOKULU1:3
38  GÖRÜKLE AKŞEMSETTIN İLKOKULU  ŞAHIN YıLMAZ İLKOKULU1:3
39  Ş.JAN.ER SAMET AKDENİZ İO.  GÜRSU MEHMET AKİF İLKOKULU1:3
40  ŞÜKRÜ ŞANKAYA İLKOKULU  HASAN ÖZTİMUR 75. YIL İLKOKULU½:
41  Y.ŞHT.GÜRCAN ULUCAN B  KAYAPA İLKOKULU1:3
42  KAZIM KARABEKİR İLKOKULU  TEFERRÜÇ ALI OSMAN GÜR İLKOKULU2:2
43  HÜSEYİN KARABACAK İLKOKULU B  spielfrei2:
44  NILÜFER OKYANUS KOLEJI MINIKLER TAKıMı  ausgeschieden:
45  YİĞİTLER İMAMHATİP O.O  ausgeschieden: