Logged on: Gast
Servertime 24.04.2024 13:35:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Գլխավոր էջ
Մրցաշարերի տվյալների բազա
AUT championship
Նկարներ
FAQ
Առցանց գրանցում
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Մանրամասներ
Orsha 2018 Турнир E Blitz
Վերջին արդիացում03.02.2018 16:16:05, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Որոնում
Մեկնարկային ցուցակ
No.
Name
FideID
Ֆեդ.
Rtg
Ակումբ/քաղաք
1
Борисчик Сергей
BLR
1800
Минск
2
Гвоздев Тимур
BLR
1800
Могилев
3
Деркач Александр
BLR
1800
Гомель
4
Долотенко Ольга
BLR
1800
Бобруйск
5
Леонова Юлия
BLR
1800
Гомель
6
Пасешниченко Дмитрий
BLR
1800
Бобруйск
7
Потапович Митрофан
BLR
1800
Минск
8
Потороча Ульяна
BLR
1800
Гомель
9
Руднев Андрей
BLR
1800
Минск
10
Сагалович Яков
BLR
1800
Минск
11
Старовойтов Михаил
BLR
1800
Гомель
12
Бендик Маргарита
BLR
1600
Могилев
13
Дмитриев Рудольф
RUS
1600
Кострома
14
Емельченков Иван
RUS
1600
Смоленск
15
Жихар Денис
BLR
1600
Минск
16
Касперович Валерий
BLR
1600
Минск
17
Лапин Артем
RUS
1600
С Петербург
18
Лешкевич Елизавета
BLR
1600
Минск
19
Орлова Ольга
BLR
1600
Могилев
20
Савватеев Артем
RUS
1600
Череповец
21
Сотникова Ольга
BLR
1600
Могилев
22
Харкевич Константин
BLR
1600
Орша
23
Шабанова Мария
RUS
1600
Вологда
24
Шиман Алексей
BLR
1600
Минск
25
Шустиков Павел
BLR
1600
Могилев
26
Якубеня Кирилл
BLR
1600
Минск
27
Асинский Никита
BLR
1400
Орша
28
Афанасьев Петр
BLR
1400
Минск
29
Бондаренко Никита
BLR
1400
Мозырь
30
Дудкин Егор
BLR
1400
Витебск
31
Карпенко Родион
RUS
1400
Орехово-Зуево
32
Пивоварчик Аглая
BLR
1400
Могилев
33
Сидоренков Кирилл
RUS
1400
Смоленск
34
Соболев Андрей
RUS
1400
Смоленск
35
Соколюк Федор
RUS
1400
Москва
36
Филичкин Илья
BLR
1400
Орша
37
Франкель Илья
RUS
1400
С-Петербург
38
Шахазизян Лион
BLR
1400
МИнск
39
Алексеев Илья
RUS
1200
Великие Луки
40
Арламова Екатерина
RUS
1200
Великие Луки
41
Волкова Виктория
BLR
1200
Витебск
42
Глебов Денис
BLR
1200
Орша
43
Завадский Артем
BLR
1200
Орша
44
Коваль Евгений
RUS
1200
Смоленск
45
Котловский Иван
RUS
1200
Смоленск
46
Кулешова Екатерина
RUS
1200
Смоленск
47
Лесникова Александра
BLR
1200
48
Натапов Евгений
RUS
1200
Смоленск
49
Носов Алексей
RUS
1200
Смоленск
50
Петров Олег
BLR
1200
Витебск
51
Дайбов Андрей
RUS
1000
Смоленск
52
Шмаков Лев
BLR
1000
Chess-Tournament-Results-սերվեր
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use