Čís. | | | Jméno | FED | Rtg | pohlaví | Typ | Klub/Místo |
1 | | IM | Zwardoň Vojtěch | CZE | 2473 | | | Beskydská šachová škola z.s. |
2 | | GM | Sergeev Vladimir | UKR | 2473 | | | SK DP Praha |
3 | | IM | Kriebel Tadeáš | CZE | 2419 | | | 1. Novoborský ŠK |
4 | | FM | Burdalev Kirill | CZE | 2414 | | | DP Praha |
5 | | IM | Orzech Dominik | POL | 2406 | | | LODZ |
6 | | GM | Šimáček Pavel | CZE | 2398 | | | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. |
7 | | FM | Caletka Radomír | CZE | 2350 | | | ŠK Slavoj Poruba |
8 | | IM | Vesselovsky Serguei | CZE | 2330 | | S60 | Beskydská šachová škola z.s. |
9 | | FM | Malík Jan | CZE | 2297 | | | TJ Ostrava |
10 | | FM | Břečka Ivan | CZE | 2295 | | | TJ Ostrava |
11 | | | Banasik Krzysztof | POL | 2289 | | | TJ Zlaté Hory |
12 | | IM | Michenka Jozef | CZE | 2276 | | S60 | ŠK HM Ostrava |
13 | | FM | Vrána František | CZE | 2260 | | | ŠK Staré Město |
14 | | FM | Sobek Jaroslav | CZE | 2231 | | S60 | ŠK Karviná |
15 | | | Krajina Aleš | CZE | 2201 | | S60 | ŠK HM Ostrava |
16 | | | Židek Václav | CZE | 2164 | | | ŠK Slavoj Poruba |
17 | | IM | Klíma Lukáš | CZE | 2159 | | | ŠK Slavoj Poruba |
18 | | | Cupek Martin | CZE | 2146 | | | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova |
19 | | | Václavík Martin | CZE | 2137 | | | ŠK Slavoj Poruba |
20 | | | Rakús Pavel | CZE | 2131 | | | ŠK TJ Dolní Benešov |
21 | | | Slepov Kyryl | CZE | 2118 | | | VSK Universita Brno |
22 | | | Muratidis Nikos | CZE | 2114 | | S60 | Slezan Opava |
23 | | FM | Fiřt Stanislav | CZE | 2114 | | | ŠK HM Ostrava |
24 | | FM | Lys Josef | CZE | 2113 | | S60 | Sokol Dobrá |
25 | | | Potomák Vladimír | CZE | 2106 | | S60 | ŠK Slavoj Poruba |
26 | | | Šnyta Zdeněk | CZE | 2083 | | | ŠKTP Hrabyně |
27 | | CM | Vykydal František | CZE | 2065 | | S60 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
28 | | FM | Čempel Jaroslav | CZE | 2057 | | | ŠK Slavoj Poruba |
29 | | FM | Pacl Václav | CZE | 2053 | | S60 | TJ Slovan Havířov |
30 | | | Zdražil Tomáš | CZE | 2046 | | | AŠK DA Olomouc |
31 | | | Didi Jan | CZE | 2027 | | | TJ Ostrava |
32 | | | Kudla Richard | CZE | 2016 | | | ŠK Slavoj Poruba |
33 | | | Zimniok Lubomír | CZE | 2012 | | | ŠK Karviná |
34 | | | Slavinský Rostislav | CZE | 2003 | | S60 | TJ Nový Jičín |
35 | | | Gnida Patrik | CZE | 1996 | | | SK Řetězárna |
36 | | | Urbanik Lukas | SVK | 1991 | | | TJ Slávia CAISSA Čadca |
37 | | | Dostál Radim | CZE | 1990 | | | ŠK Slavoj Poruba |
38 | | | Byma Pavel | CZE | 1984 | | | ŠO TJ Velká Polom |
39 | | | Olšar Robin | CZE | 1981 | | | Slezan Opava |
40 | | | Vágner Ladislav | CZE | 1975 | | S60 | TJ Studénka |
41 | | | Staněk Stanislav | CZE | 1971 | | | Jezdci Jundrov |
42 | | | Růžička Ondřej | CZE | 1970 | | | ŠK Sokol Vyšehrad |
43 | | | Cudnik Andrzej | POL | 1963 | | S60 | Cizinci |
44 | | | Tioka Zdeněk | CZE | 1942 | | | Jezdci Jundrov |
45 | | | Pavera Vít | CZE | 1938 | | | Orel Opava |
46 | | | Kocur Valter | CZE | 1930 | | | ŠK TJ Dolní Benešov |
47 | | | Vránová Zdeňka | CZE | 1930 | w | | ŠK Staré Město |
48 | | | Vlachopulos Georgis | CZE | 1922 | | S60 | Lokomotiva Krnov |
49 | | | Valenčík Jozef | CZE | 1914 | | | TJ Slovan Havířov |
50 | | | Nováček Pavel | CZE | 1903 | | | TJ Mariánské Hory |
51 | | | Trombík Karel | CZE | 1896 | | S60 | ŠK HM Ostrava |
52 | | | Tvrdý Petr | CZE | 1893 | | | Sokol Brušperk |
53 | | | Dostál Petr | CZE | 1880 | | | ŠK Slavoj Poruba |
54 | | | Jureček Daniel | CZE | 1869 | | | Orel Opava |
55 | | | Čáp Šimon | CZE | 1868 | | | VOKD Poruba |
56 | | | Kozelský Marek | CZE | 1863 | | | ŠK Šenov |
57 | | | Bergloviec Jan | CZE | 1851 | | | ŠK POGO Budišov n/B. |
58 | | | Muller Leo | CZE | 1844 | | | Orel Opava |
59 | | | Kovács Viliam | CZE | 1832 | | S60 | Orel Opava |
60 | | | Mikulenčák Jan | CZE | 1827 | | | ŠKTP Hrabyně |
61 | | | Hapka Tomáš | CZE | 1824 | | | ŠK Rajnochovice |
62 | | | Kramář Lumír | CZE | 1816 | | | ŠK TJ Dolní Benešov |
63 | | | Oborný Lubor | CZE | 1815 | | | ŠK Slavoj Poruba |
64 | | | Hyrš Martin | CZE | 1811 | | | ŠK Duras BVK |
65 | | | Zdražil Jan | CZE | 1809 | | | AŠK DA Olomouc |
66 | | | Godovský Jiří | CZE | 1799 | | | SK Kravaře |
67 | | | Tomíček Alfons | CZE | 1799 | | S60 | ŠK TJ Dolní Benešov |
68 | | | Mrázek Roman | CZE | 1782 | | | ŠK Karviná |
69 | | | Kantor Pavel | CZE | 1778 | | | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova |
70 | | | Trojek Miroslav | CZE | 1766 | | S60 | ŠO TJ Velká Polom |
71 | | | Herman Pavel | CZE | 1760 | | S60 | Dynamo DP Ostrava |
72 | | | Crha Břetislav | CZE | 1758 | | S60 | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
73 | | | Bienek Petr | CZE | 1757 | | S60 | TJ Nový Jičín |
74 | | | Cyroň Karel | CZE | 1746 | | S60 | ŠK Hošťálkovice, z.s. |
75 | | | Hurta Jiří | CZE | 1733 | | | ŠK HM Ostrava |
76 | | | Bělka Lubomír | CZE | 1731 | | | ŠK TJ Dolní Benešov |
77 | | | Vavřínek Radomír | CZE | 1729 | | | ŠK TJ Dolní Benešov |
78 | | | Gilíková Michaela | CZE | 1719 | w | | Slezan Opava |
79 | | | Šoki Zdeněk | CZE | 1718 | | S60 | Sokol Vítkovice |
80 | | | Hanák Tomáš | CZE | 1713 | | | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
81 | | | Brezík Petr | CZE | 1712 | | S60 | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
82 | | | Broskevič Lumír | CZE | 1707 | | S60 | ŠK Šenov |
83 | | | Špála Jiří | CZE | 1693 | | S60 | TJ Ludgeřovice, z.s. |
84 | | | Petrov Nikolaj | CZE | 1693 | | S60 | ŠK Šenov |
85 | | | Nešpor Ivan | CZE | 1681 | | S60 | ŠK Šenov |
86 | | | Hudský Miloš | CZE | 1679 | | S60 | TJ Zlaté Hory |
87 | | | Šerek Ondřej | CZE | 1675 | | U20 | TJ Fulnek |
88 | | | Tkadleček Petr | CZE | 1669 | | | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek |
89 | | | Opluštil Jiří | CZE | 1669 | | S60 | Spartak Bílovec |
90 | | | Macura Jiří | CZE | 1666 | | | Neregistrovaný |
91 | | | Nieboj Slawomir | POL | 1662 | | | |
92 | | | Folwarczný Jiří | CZE | 1658 | | | ŠK Karviná |
93 | | | Vlček Antonín | CZE | 1648 | | S60 | TJ Vítkov |
94 | | | Benek Jiří | CZE | 1647 | | | ŠK TJ Dolní Benešov |
95 | | | Plachý Josef | CZE | 1633 | | S60 | Slavia Kroměříž |
96 | | | Weczerek Max | CZE | 1619 | | S60 | SK Kravaře |
97 | | | Melzer Petr | CZE | 1616 | | | TJ Slovan Havířov |
98 | | | Myška Dušan | CZE | 1615 | | | Bystřice p/H |
99 | | | Smuda Tomasz | POL | 1612 | | U14 | UKS Mat Zabrze-Grzybowice |
100 | | | Schoffer Martin | CZE | 1604 | | S60 | ŠK Šenov |
101 | | | Kučera Tomáš | CZE | 1593 | | U20 | ŠK TJ Dolní Benešov |
102 | | | Gajda Rostislav | CZE | 1587 | | | VOKD Poruba |
103 | | | Skuplík Jaroslav | CZE | 1584 | | S60 | SK Kravaře |
104 | | | Šafarčík Miroslav | CZE | 1564 | | | ŠK Hošťálkovice, z.s. |
105 | | | Sieber Bohumil | CZE | 1560 | | S60 | SK Slavia Orlová |
106 | | | Machura Jaroslav | CZE | 1540 | | S60 | |
107 | | | Třetina Zdeněk | CZE | 1535 | | S60 | TJ Mariánské Hory |
108 | | | Strachota Jan | CZE | 1529 | | | ŠK Píšť z.s. |
109 | | | Karásek Jaroslav | CZE | 1521 | | S60 | ŠK POGO Budišov n/B. |
110 | | | Babiš Zdeněk | CZE | 1508 | | S60 | Spartak Bílovec |
111 | | | Gardian Adam | POL | 1497 | | U20 | KSz Czerwionka-Leszczyny |
112 | | | Glacner Karel | CZE | 1494 | | S60 | ŠK Bystrc Oilers |
113 | | | Růžička Lubomír | CZE | 1480 | | S60 | Sokol Vítkovice |
114 | | | Kympergr Vojtěch | CZE | 1479 | | S60 | TJ Spartak Přerov |
115 | | | Cieply Krzysztof | CZE | 1473 | | U14 | UKS BASZTA |
116 | | | Buchta Lukáš | CZE | 1472 | | | Beskydská šachová škola z.s. |
117 | | | Zborovský Martin | CZE | 1471 | | | TJ Nový Jičín |
118 | | | Vojvodík Robert | CZE | 1470 | | | Orel Opava |
119 | | | Blokscha Vladimír | CZE | 1470 | | | ŠK TJ Dolní Benešov |
120 | | | Gemsová Tereza | CZE | 1470 | w | U20 | ŠK TJ Dolní Benešov |
121 | | | Peřina Stanislav | CZE | 1468 | | S60 | SK Kravaře |
122 | | | Kaňák Matyáš | CZE | 1465 | | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
123 | | | Slanina Maxmilián | CZE | 1449 | | S60 | ŠK TJ Dolní Benešov |
124 | | | Štefaník Petr | CZE | 1446 | | | Tatra Kopřivnice |
125 | | | Falhar Břetislav | CZE | 1445 | | S60 | Spartak Bílovec |
126 | | | Peterek Zbyněk | CZE | 1425 | | | TJ Ostrava |
127 | | | Hruška Stanislav | CZE | 1421 | | S60 | ŠK Šenov |
128 | | | Kubiczek Michal | CZE | 1420 | | U14 | Šachová akademie Ostrava |
129 | | | Kubelka Jaroslav | CZE | 1417 | | S60 | TJ Fulnek |
130 | | | Glabasňa Tomáš | CZE | 1410 | | | SK Kravaře |
131 | | | Vojčák Petr | CZE | 1407 | | | TJ Zlaté Hory |
132 | | | Pirhala Ladislav | CZE | 1396 | | S60 | Dynamo DP Ostrava |
133 | | | Kopecký Michal | CZE | 1390 | | | TJ Hradec n/Moravicí |
134 | | | Mrozek Zofia | POL | 1389 | w | U14 | UKS BASZTA |
135 | | | Wojtek Grzegorz | POL | 1380 | | U20 | LKS Tworków |
136 | | | Buchta Bartoloměj | CZE | 1374 | | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
137 | | | Sudolský Jan | CZE | 1358 | | S60 | VOKD Poruba |
138 | | | Porubčan Antonín | CZE | 1342 | | U14 | TJ Slovan Havířov |
139 | | | Mrázek Roman | CZE | 1341 | | U14 | SK Slavia Orlová |
140 | | | Walaszczyk Mikolaj | POL | 1337 | | U14 | UKS "Baszta" Wodzisław Sląski |
141 | | | Jeziorski Pavel | CZE | 1316 | | U14 | LKS Tworków |
142 | | | Mrozek Wojciech | POL | 1272 | | U14 | UKS BASZTA |
143 | | | Dudová Pavlína | CZE | 1233 | w | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
144 | | | Matusík Ondřej | CZE | 1226 | | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
145 | | | Tomanec Samuel | CZE | 1214 | | U14 | SK Slavia Orlová |
146 | | | Bierski Jiří | CZE | 1186 | | U20 | SK Slavia Orlová |
147 | | | Lach Alicja | POL | 1183 | w | U14 | UKS "Baszta" Wodzisław Sląski |
148 | | | Moravec Hynek | CZE | 1166 | | U20 | TJ Hradec n/Moravicí |
149 | | | Šumský Miroslav | CZE | 1164 | | U20 | ŠK Šenov |
150 | | | Mitrenga Szymon | CZE | 1098 | | U14 | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova |